Komentari na vest

INTERVJU – Marko Mitrović: Želim u Americi ono što smo imali kod Čika Tome i Pižona

j

jocy9933

pre 34 minute

Dobar trener jos bolji tekst. Svidja mi se svaka čast

Nadja17

pre 37 minuta

Takav pristup podrazumeva disciplinu, zajednistvo i jasan sistem rada

Bojan76

pre 37 minuta

Mitrovic ocigledno zeli da prenese vrednosti koje je naucio od velikih trenera poput Cika Tome i Pizona

Dusan Stefanovic

pre oko 2 sata

Cika Toma i Putin neprekodnoveni

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Veoma dobar i iskren trener.
K

Kosanovic

pre oko 2 sata

Koliko zvezdaša na aparatima zbog ovog teksta!!! Mitrović vas ugasio jednom rečenicom o Pizonu i cika Tomi, ogolio vam ceo taj lazni mentalitet i mutant klub!!! Drzava vam daje budžete i sipa pare a vi hvatate penu na usta jer nemate ni sistem ni obraz!!! Muk sinovi, gazda Mitrović vas poslao u misju rupu iz Bostona direktno!!!! laku noc slepci
b

bad

pre oko 2 sata

ogulen si ti breskvice još od sićana,tek će da te gule ne brini,evo za gospodju kosanović 2 crvene i sendvič naravno gospodjo da ćemo da stavimo majonez bukvalno koliko želite!
G

Gostgost

pre oko 2 sata

40 miliona evra godisnje govore malo drugaciju pricu. A ja nekako verujem vise tokovima novca nego pijanom cika Misi koji je bio kivan na Zvezdu pa pricao o stvarima koje je samo on video i niko drugi
A

Ajmo realno

pre oko 2 sata

Cista demagogija i pranje para preko saveza Paunovic ga ugurao u olimpijsku selekciju pa sad u MLS sramota sta se pise i koga intervjuisete lik je nula od trenera sah mat za nas fudbal sa ovakvima
c

cemu to

pre oko 2 sata

odbrana mentalitet napad ples 😂😂😂😂😂 dečko misli da je gvardiola a vodi nju ingland revolusn za koji ni zene u njegovom komsiluku ne znaju gde igraju dok im ne kazes džilet stadion hahahahahahahaha!!!! kompletan fss i paunovic i ovaj mitrovic su teske prevare
D

Del Boj

pre oko 2 sata

Majstore izbori se za predsednika fss, selektora...da i i nas fudbalski krene.Gubis vreme na komentare a takav talenat.Steta, uocio si sve prevare i probleme, resavaj odmah...
M

Mijat Precka

pre oko 2 sata

Auuu al je ovaj pametan, trenirao Olisea sa 18 godina ahahahaha pa decko bi bio klasa i da si mu ti trenirao babu a ne njega!! Begaj tamo u Boston i ne soli pamet narodu ovde, laganica liga bez ispadanja i pritiska i glumi sveznalicu... Klasican folirant i Paunova senka cela karijera 🤮🤡
d

dezurni analiticar

pre oko 3 sata

ma koga bre vi zajebavate vise sa ovim tekstovima i nekim projektima u bostonu cuj ti njega raste u sistemu a lik otisao u mls ligu gde se fudbal igra rekreativno da uzme par dolara i sad nam prosipa pamet o americkom snu i nekom potencijalu olisea pa normalno da ga ne znas kad si nula od trenera bio i ostao nego sta nego si nula kad te paunovic vukao kao prikolicu i na novom zelandu i u engleskoj decko ti si pomocnik za donosenje markera i nemas blage veze sa zivotom a kamoli sa ozbiljnim fudbalom srbiju pominjes samo kad treba da se opravdas sto gubite od indijanaca pa pogledaj sta radi zeljko obradovic u partizanu covece zeljko igra na najvecem nivou pod pritiskom pred 20 hiljada ljudi svaki mec i ne kuka na sisteme i baze nego izadje i pogine za svaku loptu a ti u sumi u bostonu bez pritiska i bez ispadanja iz lige glumis nekog maga sramota me ko se sve naziva srpskim trenerom danas dno dna
M

Mladic

pre oko 3 sata

Nisu oni nikakva radna nacija.To su otimači tudjeg a sistem ih je naterao,ubacio u “bubanj” ,krediti,dugovanja,osiguranja …da moraju da rade po ceo božiji dan. Koliko ih ima samo po ulici,gladni,bosi,žedni,bez krova nad glavom….koliko njih ne mogu da priušte sebi ni običan pregled kod doktora…reci nešto o tome treneru ili su ti baš skroz isprali mozak za tih 10 godina koliko si tamo?!
5

51151515

pre oko 3 sata

Svi su pametni a niko nista da poduzme

ljubomir vidovic

pre oko 3 sata

E to je Srpska upornost
B

Barabinho

pre oko 3 sata

izvini amerikanac

Uskekruske

pre oko 4 sata

Videcemo sta ce biti
9

919191

pre oko 3 sata

Uvedite opciju psovanja za ovakve komentare
B

Božo, Kičiner, ON

pre oko 4 sata

Iskreno, potpuno se slažem sa Markom. Sama ta širina u Americi i Kanadi te opušta. Kad god sam dole u Srbiji uvek osećam neku napetost, sve je skučeno, nabijeno, gužve, prljave ulice, nema parkinga... nikad se ne mogu opustiti kao čovek.
А

Алекса977

pre oko 3 sata

Прљаве учице у Србији спрам оних у САД? Друже, нигде ти даље ниси био од скеле у Дизелдорфу, рекао бих.

Zivot je igra

pre oko 4 sata

Svakako i treba biti .da nam je vise takvih trenera