Komentari na vest

Kod Francuza nema kalkulisanja - punim gasom do nokaut faze! Mada je Menjan morao da obuzda rezerviste

H

Hmmm

pre 5 minuta

Evo dokaza o onome sto sam pricao. Norceska ima sjajan napad, ali su preskromni iza njih. Oni dvometrasi u odbrani mogu odbraniti samo teskase, malo brzi igrac im lako bezi. Da je trebalo Francuska bi ih dobila 7 razlike.

Vladimirmali

pre 10 minuta

Frnacuzi rasturajumozda i osvoje prvenstvo

Stefan Cvetkovic

pre 22 minute

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Filip Josipovic

pre 36 minuta

Francuzi igraju sjajan fudbal
L

Leukemija

pre 42 minute

Bravo Bravo za France

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Nema kalkulacija ljudi melju.
Z

Zoki1906

pre oko 1 sat

Dembele je vrh odigrao

Sijanda Ksulu

pre oko 1 sat

Najbolji su ubedljivo

Srdjan Bucevac

pre oko 1 sat

Koja sila majko mila

Amir Tuzlic

pre oko 1 sat

Bravo za Francusku bez kalkulacija stara škola fudbala.

FiumenBG

pre oko 1 sat

igraju , svaka im cast! najvise su pokazali...
A

Ambidexter

pre oko 1 sat

Mene impresionira kako Dembele igra sa obe noge jednako kvalitetno

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

A i kalkulisanje svejedno posle ce ico na boljeg iz drugog duela

Mali peca

pre oko 2 sata

Norvežani kukavice , po startnoj postavi se vidi da su došli da izgube .

Zoran Pavlovic

pre oko 2 sata

Favoriti su nema šta tu
P

Pedjast3

pre oko 2 sata

Neka pobjedi najbolji,a to je FRANCUSKA!

Nrconicar8

pre oko 2 sata

Najaca reprezentacija definitivno osvajaju svetsko!

human

pre oko 2 sata

stvarno sam se nadao vrhunskoj utakmici da su Norvežani izveli prvu postavu

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 2 sata

pa i norvezani i ako prodju o.slonovacu idu na Brazil ili Japan ako napravi cudo

Nebojsa Antic

pre oko 2 sata

francuzi i holandjani za sada najubedljiviji
T

Tln

pre 5 minuta

Argentina je najvise pokazala.
P

Predrag Petrovic

pre oko 2 sata

e ovako se igra a ne kao svi ostali u poslednjem kolu gledaju samo da bolje prodju dalje

Zivot je igra

pre oko 2 sata

realno sа ,pola snage oduvase

Saša Stanivuk

pre oko 2 sata

Kad igraš protiv Francuza zaboli te glava jer sa jedne strane puni Mbape a sa druge Dembele a čuvati ih ne može skoro niko😁

Zivot je igra

pre oko 2 sata

sa pola snage oduvase

Uskekruske

pre oko 2 sata

Lagana pobeda gostiju

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Volim Francuze i očekujem najmanje polufinale.

Semir88

pre oko 2 sata

Selektor Norveške nam je uskratio duel aždaja Mbapea i Holanda... Ali, Dembele je večeras ukrao šou
d

djuka2025

pre oko 2 sata

svaka cast francuzima sto su izasli u prvom sastavu za razliku od norvezana
G

Gostx

pre oko 2 sata

Popucala vesla viking ladja na dnu okeana pozzz
B

Brundo

pre oko 2 sata

Francuska-Nemačka duel koji je moguć već u osminifinala.Izgubi li Nemačka i to ubedljivo sa na primer 0-3 ili 1-4 to će biti poslednji ekser u reprezentaciju koja je pre 10-15 godina bila velesila.Fudbal je njihov nacionalni sport.
Б

Б.

pre oko 1 sat

Бате, шта да кажу Италијани. Нема их уопште на сп, од када. Нисам био њихов оно фан али ми недостају баш. Светски фудбал без Италије туга. Немци су ту, не брини. Ко јуче да су рокнули Бразил 7:1, играју они још.
@

@ssss

pre oko 1 sat

Na jednu utakmicu Francuska veoma lako može da ispadne od Nemačke,bez obzira na razliku u kvalitetu.

Zoran Pejic

pre oko 2 sata

Gaze francuzi posteno
N

Nebitan10

pre oko 2 sata

Odlicna prijateljska utakmica. Zasto jednostavno nije registrovana utakmica 3-0 za Francuze? Dajte taj zreb nakon zavrsetka grupne faze, ovo kalkulisanje i projekcije ko ce sa kime je verujem svima doslo glave. Norvezanima zelim ispadanje od Obale Slonovace jer ovo sto su danas uradili je sramota za svetski fudbal. Nakaradno prvenstvo.
P

Pazi

pre oko 3 sata

Svi su najavljivali ovu utakmicu kao "sudar titana". Francuzi jesu ali od kada su Norvežani titani? Oni ni nas nisu mogli da dobiju. Ovo je očekivano.
@

@

pre oko 2 sata

Zeljno sam iscekivao ovaj duel jer sam se nadao da ce igrati sa prvom postavom da vidim dokle ide neki njihov domet. Ovo je bas razocaravajuce sta su uradili, zao mi je sto nisu dobili 7 komada.
F

Fanste933

pre oko 3 sata

bilo je napeto ali su uspeli na kraju
@

@

pre oko 2 sata

Sta je bilo napeto i sta su uspeli na kraju?
g

goku1

pre oko 3 sata

ekstra samo sto nije svetsko kao pre

karabasil1985@gmail.com

pre oko 3 sata

Proradio dembele u napadu,covek igra odbranu i presing, i mnogo znači i u napadu i kad ne daje golove,i Mbape se popravio,veceras dve asistencije,bez gola ali odličan

natasicaaaa

pre oko 3 sata

mislim da oni osvajaju

Aleksandar Bezbradica

pre oko 3 sata

Francuska punim brzinskim korakom ide ka tituli prvaka sveta

Sonja Velinovic

pre oko 3 sata

Ma francuzi su prvi favoriti, onakav napad, ne znam da li je ikada postojao bolji

snezam123

pre oko 3 sata

Samo jakoo francee

snezam123

pre oko 3 sata

Samo jakoo francee

cecaaa111

pre oko 3 sata

Jddni od favorita za osvajamje
B

Brundo

pre oko 3 sata

Senegal, Irak i Norveska su male ribe za Francusku.Inace je RTS najavljivao mec Francuska-Norveska kao derbi...Komedija od televizije i sportskog novinarstva.Ovakvu Francusku mogu na SP da pobde mozda 2-3 reprezentacije.Kakva crna Norveska.
@

@

pre 30 minuta

Bojim se da ti ni ne znas ko je igrao danas...

Lix

pre oko 3 sata

Ovaj Dembele je unistavao Barselonu a vidi ovde sta radi
A

Aaaa

pre oko 3 sata

Mozda je do barselone...
И

И

pre oko 2 sata

Nisu bili dobar spoj, a ne bi bili ni danas, ko prati jasno je zašto. Jedan jedini razlog - Dembele je igrač sa visokim rizikom od povreda kome se mora pažljivo dozirati minutaža. U Ligi 1 se to može, Psg je predominantan, u Barsi to ne može i to je to. Evo i na ovom prvenstvu je u sva 3 meča zamenjen da se odmori, u Psg igra oko 60-ak minuta, pa eto i u finalu LŠ je zamenjen u drugom poluvremenu, kao zlatna lopta iako se išlo u produžetke. Da igra opet u Barsi to znači igranje svaka 3 dana 90 minuta, nekad i 120. Ne bi izdržalo telo 2 meseca. Vrhunski igrač naravno, premium klasa. Enrike je demonstrirao kako treba sa njim i evo sada ga niko ne forsira, ali u Barsi gde treba svaka 3 dana negde uzeti 3 boda bez prava na grešku, ne možeš zlatnu loptu odmoriti u 55-om minutu kao u PSG-u koji do tad vodi 3-0.
D

DS1989

pre oko 3 sata

Najaca ekipa, bas su masina sad naravno u nokaut fazi sve je moguce ali ljudi igraju direktan fudbal ne gnjave loptu kao Spanci i mnogi koji pokusavaju da kopiraju Spance...
y

yt

pre oko 3 sata

Francuzi po imenima ubedljivo najbolji sastav, pa oni i sa rezervama da igraju bili bi u top 5 konkurenata za osvajanje kakva imena imaju na klupi

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 3 sata

Француска до сада убедљиво најбоља репрезентација на СП. Дембеле одиграо утакмицу живота за репрезентацију. Ембапе играо за тим што се ретко када дешавало. Ако Француска освоји, а по свему приказаном би требала Олисе заслужује златну лопту.
A

Ako...

pre oko 3 sata

Sto olise? Dobar jeste ali najbolji nije.
K

Kop

pre oko 3 sata

Et Usman balon dor!!! Et Usman balon dor!! Majstor!!!! 🙌🙌🙌🙌