Komentari na vest

Maroko odškrinuo vrata, ušlo njih devet

Aleksandar Pesic

pre 20 minuta

Bice jako tesko protiv Holandije,igraju dobar fudbal i jedni i drugi

Meda74

pre 43 minute

biće teško da prođu Holađane
b

bp

pre oko 2 sata

Zna li se da li je iko od Evropljana ispao? hvala

Kristina Rajkovic

pre oko 2 sata

Opasan Maroko, opasan ko hasis!!
B

Bacoglavac

pre oko 3 sata

Само да Мароко испадне, много су полетели после Катара, нарочито због оне крађе на АКН.

Milos Kostic

pre oko 3 sata

Steta za Tunis🙈

Biki123

pre oko 3 sata

Najjaci su Marokanci navijam da osvoje

Petar Lukić

pre oko 3 sata

U današnje vreme svi igraju fudbal jer su godinama napredovali a i tek će
H

Holse

pre oko 3 sata

Evropljani se za sad najgore pokazali
А

Анонимус

pre oko 3 sata

Прошле групе јесу, али ће зато вероватно све да испадну у шеснаестини финала