Komentari na vest
Mesi - SRJ, SCG, Srbija 18:16, i gde smo u odnosu na svetsku elitu
T
Tvrdjava
pre oko 1 sat
Nismo jedini od zemalha sa negativnim skorom protiv legende Mesija
N
Natalii29
pre oko 1 sat
Mesi .je dobar mnogo ..da li je potrebno ponavljati
M
Marko Živac Gornji Grad
pre oko 1 sat
Na sledećem prvenstvu sveta, sigurno stižemo Mesija😀
Nenad_999
pre oko 1 sat
Poprilicno ponizavajuce deluje ovaj podatak
i
icapopara75
pre oko 2 sata
Ma tu smo , dobro smo, svratite.
B
Bezbozni Mesija
pre oko 2 sata
Hrvate prestizemo ako na njih padne meteor, i ond aza jedno 100 godina.
n
nica25
pre oko 2 sata
Koga vide briga za nas i gde smo¿
N
Nebitan10
pre oko 2 sata
Poseban pozdrav za gospodina pod nadimkom Chica za tvoje miljenike sa pozicije 6...
Magistar
pre oko 3 sata
Hrvati 145 golova… a mi se i dalje lozimo da smo sila u regionu i poredimo se sa nekim. Sve pare da ulozimo u kosarku, vaterpolo, odbojku (ajde i rukomet) i da se dignu ruke od fudbala

Joco Inter
pre oko 2 sata
Kakvi bre golovi, čitaš li šta piše.. Ovo je Mozzart napravio listu bodovanja od '98. Ako hoćeš tačan broj golova od prvenstva u Francuskoj do Katara bilans je : Srbija (SRJ, SCG) 16 - Hrvatska 46
F
Fanste933
pre oko 3 sata
pa jedan jw od bolkih zar ne
D
DS1989
pre oko 3 sata
Kako gde smo? U odnosu na svetski vrh mi smo miljama daleko, nismo bas dno dna ali nismo vise ni neka zlatna sredina mi smo u donjem delu po svemu...
Š
Šta reći
pre oko 3 sata
Koga je više briga gde smo mi? Mislim da je svima jasno da smao mi propali u svakom smislu
И
Иди бегај
pre oko 3 sata
И ово је висока позиција собзиром како манекени играју.
q
qr
pre oko 3 sata
Daleko smo mi od svetske elite u svakom smislu i kontekstu te reči...






.jpg.webp)

