Komentari na vest
Mozzart predikcija: Imamo kvotu za Ronaldove suze
Rosavi
pre 29 minuta
Iz dana u dan postajete sve više prestajete da imate relevantnost…
Neverovatno koliko pristranost ka mesiju
N
Nebojsa Tasic
pre 34 minute
dobija portugal lagano 6+
Furtula
pre 38 minuta
hahahaah sta sve nece staviti da se klade

RealNo1
pre 39 minuta
Да ли вас је макар мало срамота да се тако понашате према једном од највећих у историји фудбала?
S
Slaviša Trifunović
pre oko 1 sat
Dobija Portugal ubedljivi favorit.
subaru
pre oko 1 sat
Ovo je poklon kvota. Plakace koliko vec veceras ako ne pobede 😆
makicaki12345
pre oko 1 sat
Dobro ste se setili. Plakaće kao kiša....
M
Maya888
pre oko 2 sata
Ahahha.... Gde se nalaze na sajtu kvote za ovu opkladu? Mora da se odigra ovo.
human
pre oko 2 sata
Ako danas ne doprinese pobedi, biće suza.
Petar Lukić
pre oko 2 sata
Ahahahaha najsigurniji tip na svetu
Aleksandar Dišić
pre oko 2 sata
Portugal bi bez Ronalda bio puno bolja ekipa. Veoma sebičan igrač koji igra samo za sebe a ne za ekipu.
B
Bacoglavac
pre oko 2 sata
Плакаће сигурно, уколико испадну, а ако освоје тек тад има да плаче
m
majmun420
pre oko 2 sata
penaldo na penziju
g
gorio83
pre oko 3 sata
Ako ce neko sigurno da pusti suzu, to je on, jer ako se Portugal ne izvadi iz kriticne igre... Ne znam, bice mi zao ako Portugal ne osvoji, navijam za njih.
Igor Markovič
pre oko 3 sata
Vraća se večeras Ronaldo i to sa 2,3 gola
D
Dobitak111
pre oko 2 sata
Tako je, ma i više... demantovaće ih sve. Uostalom, i ne mora da daje golove ako Portugal kao tim odigra dobro i pobede, to je najvažnije.
D
Dzemaili00
pre oko 3 sata
Ovo je poklon kvota za DA.
k
krejzicoa
pre oko 3 sata
Slazem se, kuća i okućnica na DA. 😁
D
DjolePartizan12
pre oko 3 sata
Hahahahahaha, ne, ne, ovo je carski.
trilee93
pre oko 3 sata
Hahahhaa, defitivno najbolja kladionica
Damir Jovic
pre oko 3 sata
Mislim da hoće jer je poslednje Sp za njga a realno nmg da stignu do finala i prilikom ispadanja sigurno idu suze...plakao je i za manje stvari😉
G
Golst
pre oko 3 sata
Ronaldo je zavrsio svoje , Mesi je najveci svih vremena
B
Bojan Titov
pre oko 3 sata
Jebi glupane!!!
A
Ammmmmmam
pre oko 3 sata
Koja ste vi g... Zaplakaće od sreće kada podigne pehar!








.jpg.webp)