Komentari na vest

Najbolji vezni red na svetu? Može biti, ali… Hames stvorio više šansi nego Bruno, Vitinja i Neveš zajedno

m

miconis1

pre oko 2 sata

Portugal ubedljivo najvece razocaranje. Sta radi Ronaldo, epska sramota
S

StefanAnd

pre oko 2 sata

Ovi Portugalski veznjaci su kao radnici u fabrici, efikasni, tacni, vredni, ali bez ikakve kreativnosti i umetnosti. Hamez je ono sto se nekada ocekivalo od 10-ke, genije, madjonicar, umetnik. Fifa sve radi da onemoguci ovakvu igru, zato su i od 2000-tih promenili tehnologiju lopti (da ima sto manje golova iz suteva sa daljine).

Petar Lukić

pre oko 2 sata

Ee tako se igra za reprezentaciju a ne ovi naši... Kolumbija može daleko da dogura

Marko

pre oko 2 sata

Hames je klasa od igrača 🙂
j

jocy9933

pre oko 3 sata

S ovim na celu kapitena Kolumbija ide daleko
L

Luigi

pre oko 3 sata

Onda se nameću neki odgovori o odgovornosti za ovakve partije Portugala.
D

DA LI SU

pre oko 3 sata

BOLJI OD MODRIĆA, KOVAČIĆA, BATURINE I SUČIĆA?..HMM...
N

Nebitan10

pre oko 3 sata

Nerealno koliko "patim" za ovakvim likovima, prekaljeni asovi koji ti udju pod kozu jer su ostavili dubok trag u fudbalu i znas da ih u ovom trenutku da na prste mozes nabrojati koliko ih svega ima. Mozda zadnje svetsko sa jednim ili dva asa u ponekim reprezentacijama, uzivajmo dok mozemo...
E

Emir hadziic

pre oko 4 sata

Leva noga paklena lici mu sve jednostavno ne filozofira igra jednostavan fudbal,energija sa kojom igraju neverovatna..

Aleksandar Virijevic

pre oko 4 sata

Hames je strašan igrač i očekujem Kolumbiju daleko na ovom turniru.
V

Veljko9

pre oko 4 sata

koliko cudan lik, 2024 odigra strasnu Kopa Ameriku i dovedu ga u Rajo Valjekano i onda otpuste nakon 6 meseci.. hahhaha
M

Markokmet

pre oko 4 sata

Neverovatno kakva veza u Portugalu i onda se za reprezentaciju raspadnu
r

rea

pre oko 3 sata

Ne raspadnu se oni, nego nije isti sistem igre, nisu isti saigrači, ne gradi se na isti način igra, tamo je trener Luis Enrike, a ovde je selektor Kristijano Ronaldo.

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 4 sata

kolumbija tesko da ce proci dalje

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 sata

Ganu bi trebali proći, a onda idu na pobjednika duela Alžir-Švajcarska gde bi isto mogli proći. A onda u četvrtfinalu bi bio spektakl: Kolumbija - Argentina. Naravno da bi to bilo, moraće da poprave efikasnost. Iako imaju solidan izbor na mestu centralnog napadača nema više kvaliteta jednog Falkaa, Karlosa Bake, Džeksona Martineza...