Komentari na vest

Najluđa utakmica Mundijala ili paravan veka?! Posle 3:3 niko na svetu više ne zna šta da misli

Sijanda Ksulu

pre 5 minuta

Kakvo namestanje sta je ovoo
v

vule ilic

pre 12 minuta

Ništa Austriji bez Srba.

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 13 minuta

svi su igrali x ,zato su i padali golovi da ne bi ispalo kao paragvaj-australija 0:0
N

NIO

pre 19 minuta

Naravno da je nameštena utakmica samo su prevaranti još dodali i golove u nadoknadi, ovo je sramota za sport ali nažalost i trenutna realnost

Cujo Zarko

pre 21 minuta

Samo mogu ljudi da na gadjaju sta je tu istina

rajko vidic

pre 24 minute

Dobra utakmica sa mnogo golova, ali verovatno namesteno da obe ekipe prodju

Meda74

pre 24 minute

Po meni namešten x

Valentina Kolar

pre 28 minuta

Treba naći način da ne postoji mogućnost nameštanja utakmica

Veljaa13

pre 38 minuta

Dok ne postoje cvrsti dokazi o bilo kakvim nepravilnostima, treba je posmatrati kao izuzetno neobicnu fudbalsku predstavu
P

Pepsii

pre 29 minuta

A ti kao ocekujes da FIFA izadje u javnost i kaze namestena je utakmica svetskog prvenstva. Stvarno ima cudnih ljudi...

Natasa27

pre 38 minuta

Jedni ce u njoj videti spektakl, a drugi ce sumnjati zbog nacina na koji se sve odvijalo

Luka Kovijanic

pre 41 minuta

sramno, treabju krovne institucije i ovime da se pozabave

ivanasud

pre oko 1 sat

I ipak je dosao X ali kako

Sasa Maksimovic

pre oko 1 sat

ko ce ga znati dal je namesteno luda utakmica mada mogla je austrija da pobedi
M

Mmmatkee

pre oko 1 sat

Idemoooo alziir

Cujo Zarko

pre oko 1 sat

Luda tekma . Sledece prvenstvo ce biti sa 64 ekipe. povodom 100 godina svetskog prvenstva
B

BH

pre 31 minuta

Odustalo se od toga

Satoshi Kiroh

pre oko 1 sat

Ovi što kukaju na ispadanje velikog Irana, neka se odsele u Teheran, da vide kako bi se tamo proveli kao hrišćani. Kakav smo glup narod, i posle nam drugi krivi...
L

Lopovv

pre 42 minute

A ti si vidim bio u Teheranu pa sve znas ? Necemo svakako u Teheran dok je zategnuta situacija sa velikim humanistima i postenjacima Izraelom i USA...
П

Пера Ждера

pre 40 minuta

Био и у Техерану и у Табризу и у Исфахану и у Ширазу за које ти "просвећени у паметни" никад ниси ни чуо. Диван народ, отворен, срдачан. Сличан нама. Има импозантну вишемиленијумску историју. Нису признали Косово. Пуне стадионе, популарну одбојку... Бар си нешто научио.
A

Arizona 325

pre 34 minute

Sta ako ti kazem da sam pre par godina igrom slucaja bio i posetio bas Teheran i niko me nije uhapsio, tukao, mucio, napadao jer nisam iranac itd
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

A fifa reklamira fer plej,sport,omladina,moralna nacela....a u stvarnosti namestaljke,kladionice,pare,koverte ispod stola,foliranje...
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

... Dobra utakmica nema sta...

Zoran Jeremic

pre oko 1 sat

I sta sada reci
N

Nenad1246

pre oko 1 sat

I zato je glupost da trećeplasirane ekipe idu dalje al ne sve onda se dolazi do ovoga u grupama koje kasnije igraju. Zato je sa 32 ekipe bio najbolji sistem. Kalkulacije je samo unutar grupe gde svi istovremeno igraju pa ko koga zajebe u tom trenutku.
N

Nadrealno s(R)tanje

pre oko 1 sat

Jbg tako ispada, ali mnogo ludacke srece za AUT. Sta da je onaj nas zemo promasio u 96 min.?
V

Vip vip

pre oko 1 sat

Sto niste stavili 1000e na x kad ste znali

Golub86

pre oko 1 sat

ako je ovakva utakmica nameštena onda više nema smisla pratiti i gledati fudbal.. jer se onda sve namešta i sve je moguće namestiti
D

Dragojlo

pre oko 1 sat

A, čudimo se kad ovakvu utakmicu odigra Partizan.
G

Gost77

pre 20 minuta

Zato vi u prvih 15 minuta dobijete penal za vas i iskljucenje protivnickog igraca pa nema te neizvesnosti
T

Tvrle01

pre oko 1 sat

Bilo bi čudo da je neko pobedio. Ovako je jasno da je nameštaljka. I nije jedina na prvenstvu, od žreba pa do utakmica...
Ž

Žerac

pre oko 1 sat

Dve utakmice unapred dogovorene, pored ove i meč Hrvatska : Gana.
Y

Ygyg6c6

pre 37 minuta

Jest, ali u k....
P

Predikat

pre oko 2 sata

nije ovo namesteno, ali samo ko je slep moze da pomisli to

Umo Bolnik

pre oko 2 sata

Kakva namestaljka strasno. Ovo je najgore prvenstvo do sada i najsramotnije.
H

Hvycrc

pre 36 minuta

Budalo, najveći broj golova u zadnjih 30 godina...

Radojkovic Milos

pre oko 2 sata

X je došao, kako god okrenes
I

Ilijajakim02

pre oko 2 sata

Ovo je na 6+bila kvota 30
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 sata

Zanimljiva utakmica,bravo za obe selekcije.

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Дешава се да дође шта им одговара.
N

Nikola10101

pre oko 2 sata

Ko me je juče poslušao na vesti o iranskom ofsajdu, lepe pare je uzeo. Bila je

Amir Tuzlic

pre oko 2 sata

Austrija , Alžir, Paragvaj i Australija ne bih videle vide Mundijal da sam ja predsednik FIFA sramotno prvenstvo 👎

PR RI

pre oko 2 sata

A Bosanci Juzna Afrika i Kabo Verde su bas igrale odlican Fudbal , sve tri Reprezetacije operisani za Fudbal. Bosanci mogli 5 komada da prime protiv Kanade, Protiv Svajcaraca dobro prosli a da Katar malo vise fal gas ni njih nebi pobedio. Juzna Afrika ni sama ne zna kako su prosli dalje i to kao deugoplasirani oni Cezi i Koreanci su bili Rak za Oci mozda i maj gora grupa a Cabo Verde je prosao samo zato jer Urugvajci postavili Rupetinu od Golmana i Urugvaj naj gori od kako sam se rodio, a Saudiska Arabija zna samo Kamilu da jasu. Protiv Spanaca stavili Kineski Zid
D

Djed usa

pre oko 2 sata

Ni da se ja pitam, ali realno si sve te nabrojane ekipe trenutno jace od nas...
P

Pfc

pre oko 1 sat

Napravimo vam jezik, i ne mozete osnove da savladate...
N

Nenad1246

pre oko 1 sat

Urugvaj najgori od kad si se rodio? Urugvaj je ovakav 70 godina.
q

qr

pre oko 2 sata

Gledao sam utakmicu, kako koja ekipa da gol tako se ona druga ekipa sklanja da protivnik izjednači
M

Milvol

pre oko 2 sata

Ma nisu namestili,samo su se dogovorili
N

Namesteno

pre oko 2 sata

Pitam se sta sam gledao i na sta sam bacio vreme
O

O la la

pre oko 2 sata

Trebaš stvarno biti zaludan u životu da u 5 ujutru gledaš Alžir-Austrija 😄
3

3 boda

pre oko 2 sata

Da ga nisu uvaljali Austrijanci (uz veliku pomoc igraca Alzira), Mareza bi bicevali u svlacionici svi od igraca Alzira, Austrije do celavog Djanija iz Fife.
K

Komri

pre oko 2 sata

Pa dosli ljudi u situaciju da prodju dalje i to iskoristili. Takav sistem takmicenja je napravljen da 32/48 timova prolazi dalje

Nemanja Milijanovic

pre oko 3 sata

Kako li je korner zastavicu naciljao kod drugog gola na utakmici, da je udari i da mu se vrati. Vrati im se sve kasnije, ako su nameštali

human

pre oko 3 sata

u šesnaestini finala će biti odličnih utakmica.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 3 sata

ha, pa oni su ovo maestralno uradili...
P

Pavlovicmp

pre oko 3 sata

Klasična nameštaljka...
N

Namestaljka

pre oko 3 sata

Igraci Alzira psuju Mareza sto je dao gol pa se onda sklanjaju da ga austrijanci dadnu da bi izbegli spaniju. Namestaljka na nivou beton lige

Marko Budisavljevic

pre oko 3 sata

i koja je fora sa ovim debilima Kroasanima sto masovno ostavljaju komentare i likuju na nasim portalima?? pa vi zemljaci Srbende navijajte za komsije i letujte kod njih!! stvarno smo narod za izucavanje, navijamo za ove retarde sto su nas klali i sto nas mrze, ne mogu ocima da nas vide.. Nadam se kvaru na oba motora kad budu leteli na sledeci mec
G

Gosstt

pre oko 3 sata

Idi pojedi sendvic da se smiris.
0

011

pre oko 3 sata

Pa sta ocekujes ? Da dodju da kukaju a prosli su grupu ? To sto smo mi ispali od Albanije u Leksovcu pa sada ocajnickingledamo SP iz prikrajka ne bi li nasli nekoga za koga cemo navijati I sa kime.cemo se poistovetiti je samo nas problem. A sto se tice mora - ljudi idu gde im je lepo. A u Hrvatskoj im je ocigledno lepo za razliku od tebe.
N

Ne vidim foru

pre oko 3 sata

Ne vidim nikakve kroasane da pisu na ovoj temi

Kuleas

pre oko 2 sata

A možda da tebi padne na glavu nešto dok budeš čekao autobus sutra? Stidi se, nesrećni Rujo...

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

stidim se, nesrecni Ujoo
@

@ssss

pre oko 2 sata

Da li se tebi priviđaju Hrvati?To su ti garant juče na mitingu punili glavu sa ustašama i Piculom pa ti se sve pomešalo u glavi.Nema nijedan komentar da ima veze sa Hrvatima.

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

evo ti ga Baki, jedan kroasan odma ispod tvog komentara, prizvao si nesrecnog ujuu
p

plavacc

pre oko 2 sata

da mi je da ja budem nesretan jednu deceniju da ovi moji splavari odigraju finale,polufinale i prođu grupu

Marko Budisavljevic

pre oko 1 sat

moze Baki, daj da mi danas padne jedno 100 evra na glavu dok budem cekao bus, pa taman tebe da castim sa jednom virslom kad posle Portugala budete za Dom spremni
P

Propeler koji ne radi

pre 19 minuta

Apsolutno si u pravu iz ugla nacionalnosti. Uradili su nam puno zla u istoriji ne mogu biti "neko za koga navijamo". Sa druge strane cilj sporta je spajanje a ne razdvajanje. Teško je to razlikovati ali sa druge strane, iz ugla sporta predstavljaju ono što mi kao narod volimo-mala država, prkose svim velikim silama ovog sveta. Kao mi u košarci. I mi, sa svakim njihovim uspesima imamo benefit, nas gledaju kao Jugoslovene pa nas više cene u svetu fudbala.
S

Strucno iz kreveta

pre oko 3 sata

Ovo je stela bila, a ko kaze da je nemoguce jer je zadnji minut itd vara se i iznenadili bi se koje su sve utakmice namestene bile u fudbalu neke za koje ljudi nikad ne bi pomislili zbog rezultata ili desavanja na terenu... Prvo igraci Alzira kojima vise odgovara 3 mesto su pustili prakticno Austriju da se seta po sesnaestercu posle gola za 3-2, cak i pre gola za 3-3 su imali austrougari solidnu sansu kad je neki iz Austrije sutnuo 3m pored gola iz dobre prilike...
V

Vyvyvtc

pre 32 minute

Šta li si ti ,jado, htio reći?
N

Neverovatno

pre oko 3 sata

Koliko je proklet Iran...
G

Gagy srbin

pre oko 3 sata

Nije do prokletstva vec do Fife, Amerike i stelovanja rezultata... Nije tu odlucivala nikakva sreca na danasnje 3 utakmice, znale su i ptice na grani da Hrvatska i Kongo pobedjuju a Alzir i Austrija igraju X...
@

@gagy srbin

pre oko 3 sata

Evo izgleda ja jedini nisam znao
P

Persian Lion

pre oko 3 sata

Nema šta da se misli, ti što misle i mozgaju teorije zavere neka prate nešto drugo. Muška utakmica, borba, ono što tražimo da gledamo a Iran neka plače na nekom drugom mestu pošto se najmanje bavio fudbalom. Bravo Austrija i Alžir!
O

Objektiva posmatranja

pre oko 3 sata

Srbin a volis i branis Ameriku, mrzis Iran jer su druge vere, a Ameri da nisu Pravoslavci ? Isti oni Ameri koji su rokali po nasim gradovima uranijum i kojima se sad uvlacimo dok za to vreme glumimo velike prijatelje Rusima...

Marko Budisavljevic

pre oko 3 sata

koji rolerkoster zadnja 3 minuta!! Najbolja utakmica na prvenstvu za sada.. zao mi je nesrecnih Iranaca, bas ih nije htelo u zadnja 24 sata
o

omg

pre oko 2 sata

Ako je ovo najbolja utakmica prvenstva do sada onda je fudbal u preozbiljnom problemu

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

reci koja je bila bolja i ludja od ove?
M

MANOL0

pre oko 3 sata

Ne verujem sta sam procitao. Deciji novinari ponovo jasu !
d

dgg

pre oko 3 sata

Ono kad je tekma Kolumbija - Portugal koja se završila 0:0 bolja od ove koja je završena 3:3
i

ironija života

pre oko 3 sata

pa da to je kad ja čekam 0-2 gola za lovu pretvore se u PSG i Bayern a na kraju ipak dođe X
T

To je

pre oko 3 sata

..kad si kockar.
0

011

pre oko 3 sata

Ja sam odigrao iz X-X & 0-2 gola. 3.6 bila kvota. Masio golove...
@

@to je

pre oko 3 sata

A Mozzart je inače sajt za izučavanje kvantne fizike
s

spiritus movens

pre oko 3 sata

Ne znam da li je prevara li znam da su dva Srbina dala golove (Arnautovic, Kalajdzic).
R

Realann u fullu

pre oko 3 sata

"Srbi" kojima je preca i draza Austrija od Srbije, takvi "Srbi" koji menjaju dres i zastavu, su gori od bilo kog neprijatelja.
S

Srbo Bg

pre oko 3 sata

Dok gledamo Hrvate i Bosance na SP, kako im igraju u reprezentacijama dosta mladih igraca rodjenih po Evropi i Americi, nase gledamo za to vreme kako igraju za Austriju, Nemacku... Sta reci koju poruku poslati...
B

Brukaaaa

pre oko 3 sata

Veliki uspeh za nas alal nam vera... Mozda osvoji Nemacka pa slavimo sto je Pavlovic Srbin postao sampion sveta...
@

@Realann u fullu

pre oko 2 sata

Niko od njih nije menjao dres, jednostavno iz Srbije ih niko nije zvao... Mozda i jeste ali kasno... Nisu valjda trebali sami da dodju u FSS i da kazu e, ja igram za Srbiju? Kod nas se sa time krenulo tek u poslednjih par godina, da jurimo igrace naseg porekla, za sada i od toga slaba vajda.

Uskekruske

pre oko 3 sata

Kakav lud meč...