Komentari na vest

Nije kao u Hihonu, ali je sramota: Neke prijateljske su interesantnije od ovoga

Сербона 7

pre 29 minuta

Мудро одиграно, ај' турци, м'рш у Анадолију.
K

Kengur

pre 30 minuta

"naturalizovani Italijan Volpato" ha ha ha

Japanac

pre 38 minuta

A na sve to onaj mafijaš Infatino predlaže za sledeće prvenstvo 64 ekipe! 💰💰💰💰💰💰 Samo to je bitno,zgadio mi se takav fudbal.
d

dokile

pre 40 minuta

Sramota za fudbal,i one ekipe koje su morale"da grizu"da bi otisle dalje...
B

BrankoBranko

pre 40 minuta

Pa što da ne odigraju X ako im odgovara? Ja odigrao na Ekvador 1 i na njih X. 2.000 ulog, dobio 25.000

Semir88

pre 43 minute

Antifudbal i sramota za Fifa...

jovan1111

pre oko 1 sat

ocekivano je bilo da odigraju nereseni

Radojkovic Milos

pre oko 1 sat

Ispašće oboje ionako
S

Sava Pančevo

pre oko 1 sat

Ali to ima i dobru stranu. Mnogi su igrali ikseve. Klubovi uglavnom igraju za kladionice, sad se ovo videlo iz aviona, ja sam prošao tiket sa Španijom iks je bio 12 treba nešto i ljudi što klade da uzmu neki dinar.

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 sat

Ne mogu da poverujem za Japan, ali sramota zaista
m

majster

pre oko 1 sat

Najdosadnija utakmica do sada na Mundijalu
S

Sava Pančevo

pre oko 1 sat

Odavno sam napisao da je svetsko prvenstvo čista dogovorna ekonomija, ljudi mi nalupaše minuse i šta sad. Pa Ekvador Nemačka,pa Španija Zelenortska ostrva, Japan Švedska itd ima toga još.
M

MilanChe1986

pre oko 1 sat

A sta kao vi ne kontate da svima odgovara nereseno?

Stefannnbgd

pre oko 1 sat

Kakav aniti fudbal bukvaklno kao da sam gledao 2.ligu Srbije tuno izdanje Paragvaja.

Milica Mihailovic

pre oko 1 sat

влада Зашто спомињете Немачку и Аистрију а не Панију и Ирску када су наместили нас
r

rea

pre oko 1 sat

Zašto bi morali da nameštaju? Jednsotavno su i jedni i drugi igrali da prođu, a kako im je nerešeno odgovaralo, nije bilo potrebe da se povlači bilo kakav rizik. Mi da smo ovo uradili, Mozzart bi pisao od doktorskoj disertaciji Veljka Paunovića ili Piksija.
R

Realannn

pre oko 1 sat

Ne pricajte bezveze da su nastelovali jer sta bi bilo od tog stelovanja da je usao sut Australije nekih 2-3 min do kraja kada je lopta za par cm proletela pored stative...

jbozic11@gmail.com

pre oko 2 sata

ovo se znalo da ce da bude X pa nisu ludi da ne dogovore kad prolaze obe

n p

pre oko 2 sata

Odradili posao, svi prolaze
A

Aco CZ

pre oko 2 sata

E zato je glupost da prolaze 3 ekipe.
I

Irac66

pre oko 2 sata

Sramota. Trebalo bi i jedne i druge da kazne
G

Gosty

pre oko 2 sata

Nakaradno je ovo SP sa 48 reprezentacija, kao i Euro sa 24. Vratite nam SP sa 32 reprezentacije i Euro sa 16. Kvalitet prije kvantiteta.
b

bojanboskovic

pre oko 2 sata

Treba napraviti turnir sa 64 reprezentacije i da iz svake grupe idu po dve

Гарби

pre oko 2 sata

Па сама ФИФА је крива због оваквих мечева јер су променили систем такмичења, добро дешавало се и пре, рецимо 2018. у Русији кад су Француска и Данска играли 0-0 али са овим где пролазе трећепласирани биће бар 3 оваква меча.
d

dekadent

pre oko 2 sata

Za X je kvota mogla da bude i 1.15, ovako 2.40 poklon
m

mina981

pre oko 2 sata

Čak i da su se oni dogovorili, opet taj dogovor ne omogućava siguran prolaz Paragvaju, jer utiče još milion drugih kombinacija i faktora. Bolje da su išli na sve ili ništa, pa kud puklo. Ovako, razočarati navijače sa onakvom igrom, potpuno je besmisleno.
S

Stanazivko

pre oko 3 sata

Al su odradili pricu ovi ikssca
Z

Zivko57

pre oko 3 sata

Namestili iksa hahahah to je to
H

Hdhd

pre oko 1 sat

Sto nisi stavio sve pare na X ako si znao...

Matija Milutinovic

pre oko 4 sata

Namestili ds idu obe ekipe
P

Pa dobro

pre oko 4 sata

Ništa neočekivano
d

dadagaga

pre oko 4 sata

Naravno da su namestili
n

nije sigurno

pre oko 4 sata

Jesu kalkulisali ali se Paragvaj i kocka, nije prosao dalje, moze da ispadne, ako pobede urugvaj, cape verde, iran i belgija, kongo, hrvatska odigra nereseno, i alzir i austrija odigraju nereseno ali sa datim golovima, znači 1:1 i ostalo, paragvaj ispada tako, jeste tesko ali nije nemoguće pre svega jer će Urugvaj tesko dobiti Spaniju ali ako je mogao Ekvador protiv nemaca moze i urugvaj, tako da nije bila čista situacija ali jesu kalkulisali uz opet kazem rizik Paragvaja da ne zavisi potpuno od svojih rezultata, to treba naglasiti.
D

Djape45||

pre oko 4 sata

Paragvaj kukavički na svoju štetu.
6

62626262

pre oko 4 sata

Najgora utakmica koju sam gledao u zivotu
И

И

pre oko 4 sata

Eto šta se dobije kada se uključi i treće mesto da vodi dalje. Pa onda ove ekipe kojima je osnovni cilj da se prodje grupa i to se smatra uspešnim prvenstvom, fino odigraju ovako. Koja je god utakmica bila da obema ekipama treba nerešeno, došlo je nerešeno. Sramotno prvenstvo nakon koga će odmah menjati pravila i sistem sad kad vide šta su napravili.