Komentari na vest
PRELAZZI: Kad zaboraviš češki
R
Ranzo 442
pre oko 3 sata
Autor teksta ističe činjenicu da igrači iz Češke ne igraju značajne uloge u ligama petice, a zaboravlja da napomene da je Češka liga među prvih 10 u Evropi. I to sa domaćim igračima, budžetima daleko manjim od Stella Rose
Zoran Jeremic
pre oko 4 sata
Bila je to simpaticna ekipa
Stevan
pre oko 4 sata
Sjajan tim jos bolji tekst. Svaka čast
Pavle Prica
pre oko 5 sati
Po igri su bili glavni favoriti za taj EURO 2004...
Ali protiv Grka i nevidljive sile što ih je pratila tada se nije moglo.
Bravo za tekst.
P
Pakal II
pre oko 6 sati
Kakav Hajnc, Bejbl za njega bio doktor.
Luka Kovijanic
pre oko 6 sati
kakav je to bio tim.
J
Joviša
pre oko 6 sati
Sve zemlje istočnog bloka računajući i nas su truba u fuzbalu,a što je najgore propale su u svim sportovima. Ima poneki izuzetak ali generalno sport je na istoku nestao sa rušenjem Berlinskog zida.Pogotovo bazični sportovi, atletika,gimnastika itd
M
Maya888
pre oko 6 sati
Dobar tekst! Sjajna analiza stvari kakve jesu...
L
Ledeni
pre oko 6 sati
Moje prvo veliko prvenstvo kog se sećam je bilo Euro 96 i praćenje tog češkog tima. Velika šteta kako su izgubili to finale, ali Oliver Birof je bio majstor za te kasne golove. Sećam se da su česi imali pumine kopačke i da sam ja dobio iste za moj rodjendan. Jedan on najsrecnijih dana mog detinjstva.
djole.
pre oko 6 sati
Sve vi znate da pišete o drugima samo ne znate o svojima.To je klasika u nas Srba.
Д
Деда Сава
pre oko 4 sata
Браво за коментар. Када прочитам овај чланак, као да је о нама писао. Хвала Богу што се нисмо квалификовали, били би врећа за ударање што једном рече геније Пикси!
Scaloneta
pre oko 7 sati
Češka 2004. na Evropskom je bila sjajna, šteta što nisu osvojili, uživao sam da ih gledam na tom prvenstvu.
9
9r5oz
pre oko 7 sati
Sjajan tekst. Možda nema mnogo smisla pisati ovakve tekstove ovim novim, a možda baš zbog njih treba istrajati.
human
pre oko 7 sati
Ovo isto može i na nas da se odnosi.
d
deks76
pre oko 7 sati
e to su bili česi.nedved ,poborski.ovo sad slabo ,jako slabo








