Komentari na vest

Ru! Ruu! Ruuu!!!

F

Fanste933

pre 17 minuta

haha, pa ima ih i previse

Izbistanin

pre 25 minuta

Izgleda da svi potičemo od Vikinga.

marko Lapadatovic

pre 38 minuta

Navijaci hahahaha

Stevan

pre oko 1 sat

Kakva ekipa covece

Vladimirmali

pre oko 1 sat

Dobra ekipa igraju savrseno
S

Spasovski92

pre oko 1 sat

Svaka cast za sve do sada .Ovo dodje i neko izazivanje za Amere

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

kako objasnite stadion kao da se nalazi u malom mokrom lugu 90ih godina .

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Dobri su, a videćemo ih i protiv franciza, verovatno će biti X.
D

Daki1984

pre oko 1 sat

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha
R

Rezzapereca

pre oko 1 sat

Vikinzi su prvenstveno bili Danci, a ne norvezani. Ali svakako ja bi od srca voleo da dodju bar do polifinala
j

jocy9933

pre oko 1 sat

Mnogo jaka reprezentacija. Strasna ekipa
B

Branimir Milev

pre oko 1 sat

Norvežani, kidaju u svim aspektima... Od dresova, pa navijači, a o igri da ne pričam, ubijaju...

Ruzica70

pre oko 1 sat

Svaka cast. Dominiraju

ЗоранАГТ+

pre oko 1 sat

Симпатично и ништа више.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 1 sat

mada nemaju iskustva za turnire...
m

menkopenko

pre oko 1 sat

Ruuu ruuu ruuu kako ovo izgleda epski zelim vam norvezani uspeh
S

Stividzi

pre oko 2 sata

Alal vera HAAAAALAAAAND

Nadja17

pre oko 2 sata

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha

Bojan76

pre oko 2 sata

ponovo pokazuju zasto su osvojili simpatije fudbalskog sveta
d

dkcz

pre oko 2 sata

Podrška za brata Dekija bmw-a, Norveška je uz tebe, RUUUUUUUS!
r

rajaram

pre oko 2 sata

vikinzi ozbiljna ekipa, gledao sam i Senegal..i imam samo jedan ZAKLJUCAK KOLIKO SMO MI DALEKO OD OZBILJNE REPREZENTACIJE, ATMOSFERE, ODNOSA, ŽELJE I VOLJE , HTENJA...DA NE POMINJEM KVALITET FUDBALA..PONOS NEKI JE NESTAO, PONOS TO SI POZVAN STO IGRAS ZA REPKU, ZEMLJU..bas smo daleko..
D

DekiBMW

pre oko 2 sata

RUUUSSSSSSSSSSS
M

Mandic60

pre oko 2 sata

Svaka čast za Norvežane, sve su zaslužili
8

828228

pre oko 3 sata

Ja ne mogu ove komentare vise, sta je bre ovo vise?!?!? Udjes da procitas nesto pametno razmenis misljenja a vidis komentar " VIDECEMO STA CE BITI".... kakvi su to botovi zna li meni to iko reci ? Sta se desava.. na svakoj vesti po 70 komentara i svaki je ovakav ili slican... Strasno, ne znam kako ovi iz redakcije ne promene to vide da nam smeta i dzaba
D

Djape45||

pre 35 minuta

Nisu botovi nego pišu zbog ovih poena. Bez da uvedu da možeš da utišaš te profile, tj. da ti ne vidiš komentare od takvih ljudi to nam je što nam je.
P

POGOTOVO '02

pre oko 3 sata

"Ako smo mogli da ih pobedimo ’98 kada su imali Ronalda i bili najjači, što ne bismo mogli da izbacimo ovakav Brazil”. Nisu tada bili najjaci nego '94 i '02.
J

JKK

pre oko 3 sata

"On ima 29 godina. Imao je godinu dana kada je Norveška igrala poslednji put na svetskim prvenstvima. Njegov otac Emil tri godine ranije bio je u Americi na Svetskom prvenstvu da bodri Norvešku. Umro je u međuvremenu i nije dočekao da vidi svoj tim opet u Americi." 4 godine ranije, a 3 pre rođenja sina.
S

Scouser

pre oko 1 sat

Slabo ti ide matematika? 😂
J

JKK

pre oko 1 sat

Tebi slabo ide, ja sam dobro i ispravno napisao. 1998-3=1995, a SP je bilo '94.

Biba978

pre oko 3 sata

Nemaju Vikinzi sanse🤣
V

Volim fucu

pre oko 3 sata

Rad znači veslaj, a ru znači grub.
G

G.R5

pre oko 3 sata

Šta kaže zoraanaahh na ovo . Koliko je upoznata sa Norveškom istorijom i njihovim fudbalom . Je l voli njihovu ligu 2+I da zamasti

micaredstar72@gmail.com

pre oko 3 sata

opasna je ova Norveska.Bice jako nezgodna svakoj reprezentaciji
B

Bale89

pre oko 3 sata

Bice oni dobro,samo da sto vise lopte dobija Haland bice tu dosta borbe do kraja