Komentari na vest
Sad je jasno - Turke pojeo pritisak (VIDEO)
d
dokile
pre 23 minute
Turska ima odlican tim,steta sto nisu prosli dalje...
jovan1111
pre 35 minuta
Turska dosad najvece iznenadjenje Mundijala
Milos Kostic
pre oko 1 sat
Dobra utakmica bila nocas
o
old boy
pre oko 1 sat
jedva cekam da gledam punjazicu od strane amerikanaca...pregazice ih ko plitak potok...
H
Haha
pre oko 1 sat
Cuj sve je jasno. Pojma nemas.
a
ajde bre
pre oko 1 sat
raskantace ih amerikanci samo tako...
E
Es_ad
pre oko 1 sat
Kakva crna 62 šuta, svega vam. Od ta 62 šuta 60 ih je bilo na pamet, nebu pod oblake i 10ak metara pored gola. Eventualno 2 krštena šuta da su imali. Ne treba prosipati šuplju priču.
kivekive
pre oko 1 sat
Turci sami sebe izbacise a imaju strasnu generaciju
K
Keyboard Warrior
pre oko 1 sat
Nije pojeo pritisak, nego nisu bili dobro psihički pripremljeni za turnir, a to je greška stručnog štaba. Zabraniti sve društvene mreže fudbalerima na tih mesec dana, pa da vidiš ogromnu razliku na terenu.
m
mina981
pre oko 1 sat
Baš mi je krivo zbog njih, verujem da su mnogi očekivali da će proći dalje, ali šteta. Nadam se da će bolje proći na sledećem Evropskom prvenstvu.
I
Ivan8888888888
pre oko 2 sata
Kasno paljenje zasluzeno ispali
l
ljubi te brat
pre oko 2 sata
Svaka tebi čast kada u 4 ujutru gledaš Paragvaj i Australija... Nista zlonamerno, iskreno
Asani Avni
pre oko 2 sata
dobra ekipa sli idu kuci
T
Tesanj Boys
pre oko 3 sata
Odlicno braca iz Turske je dobila amerikance voda im je u usima Bosna ide dalje... Im from Bosnia take me to America
D
DraganKojic
pre oko 1 sat
Žena i djeca ba
r
rea
pre oko 4 sata
Opustite se, igrali su protiv B tima SAD-a, da je ovima trebalo, napunili bi ih kao paprike.
s
spiritus movens
pre oko 4 sata
Ja budala gledam Paragvaj - Australija iako sam znao da ce biti 0:0, a ovamo 5 golova na utakmici. Uhvatio sam samo ovaj poslednji u 98. minutu.
C
Chica
pre oko 1 sat
Што би рекао мој пријатељ: Што је мени тебе жао. Имаш човече даљински па мало погледај каква је ситуација на другој утакмици па ако ти је допадљивија, останеш на том каналу. Који разлог имаш да се закуцаш на једну утакмицу? Не игра Србија.








