Komentari na vest
Sveto mesto Harlema gde su igrali nezvanični GOAT i ulični farmaceut koji je odbio NBA
D
Deportivo
pre 38 minuta
Na tom terenu je i snimana scena iz filma EDDIE kada Vupi Goldberg dovlaci sebicnog Stejsi Patona (Malik Sealy) na Raker teren da ga podseti na njegove korene i kosarkaske pocetke...Inace taj igrac je poginuo u svojoj 30-toj u saobracajnoj nesreci,svega 4 godine od snimanja filma
Uskekruske
pre 44 minute
Bas mi se dopao tekst
G
GOAT2222
pre oko 1 sat
2003. Godine sam imao tu cast da odigram basket na ovom svetom terenu za njih. Dobro su bili naostreni na mene s obzirom na poraz od Jugoslavije u Indijanapolisu godinu dana ranije, neki su čak znali i za bombardovanje, s tim sto nisu imali pojma gde se Juga nalazi. Kao i sve drugo u Americi, meni to deluje prenaduvano, ima tu jako dobrih igrača, ali može da se osigra s njima solidan basket ako si iole atletski dobar. P.S. Ja sam prosao lose zato sto nisam. :D
M
Maya888
pre oko 1 sat
Jos jedan sjajan i jako zanimljiv tekst u nizu! Hvala
Milan Lukic
pre oko 1 sat
tamo definitivno znaju kosarku
Valentina Kolar
pre oko 2 sata
Baš mi se dopao tekst👍
M
Markomare1982
pre oko 3 sata
Nece sigurno pustit klip sa Zvezdine utakmice.Zna se ko je najbolja kosarkaska publika.
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Ajde ne lupaj, pustio je i zvezdin klip.
E
Ej
pre 11 minuta
Dal ali fudbal snimak :D
nele92
pre oko 3 sata
Сјајан текст,завидим ти што си посетио Ракер.
N
NoleGoat
pre oko 3 sata
Je li tamo jos rat hahahahhhahaha
B
BASKETAŠ
pre oko 3 sata
Šta se dešava s Partizanom 3x3? Ima li šanse da dobijemo 3x3 ABA ligu ili ABA turnir/kup?
9
9299292
pre oko 4 sata
Odlicnooooo, svaki dan objavljujte ovako izvestavajte ovo je uzivancija uz kafu








.jpg.webp)