Komentari na vest

Sveto mesto Harlema gde su igrali nezvanični GOAT i ulični farmaceut koji je odbio NBA

D

Deportivo

pre 38 minuta

Na tom terenu je i snimana scena iz filma EDDIE kada Vupi Goldberg dovlaci sebicnog Stejsi Patona (Malik Sealy) na Raker teren da ga podseti na njegove korene i kosarkaske pocetke...Inace taj igrac je poginuo u svojoj 30-toj u saobracajnoj nesreci,svega 4 godine od snimanja filma

Uskekruske

pre 44 minute

Bas mi se dopao tekst
G

GOAT2222

pre oko 1 sat

2003. Godine sam imao tu cast da odigram basket na ovom svetom terenu za njih. Dobro su bili naostreni na mene s obzirom na poraz od Jugoslavije u Indijanapolisu godinu dana ranije, neki su čak znali i za bombardovanje, s tim sto nisu imali pojma gde se Juga nalazi. Kao i sve drugo u Americi, meni to deluje prenaduvano, ima tu jako dobrih igrača, ali može da se osigra s njima solidan basket ako si iole atletski dobar. P.S. Ja sam prosao lose zato sto nisam. :D
M

Maya888

pre oko 1 sat

Jos jedan sjajan i jako zanimljiv tekst u nizu! Hvala

Milan Lukic

pre oko 1 sat

tamo definitivno znaju kosarku

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Baš mi se dopao tekst👍
M

Markomare1982

pre oko 3 sata

Nece sigurno pustit klip sa Zvezdine utakmice.Zna se ko je najbolja kosarkaska publika.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Ajde ne lupaj, pustio je i zvezdin klip.
E

Ej

pre 11 minuta

Dal ali fudbal snimak :D

nele92

pre oko 3 sata

Сјајан текст,завидим ти што си посетио Ракер.
N

NoleGoat

pre oko 3 sata

Je li tamo jos rat hahahahhhahaha
B

BASKETAŠ

pre oko 3 sata

Šta se dešava s Partizanom 3x3? Ima li šanse da dobijemo 3x3 ABA ligu ili ABA turnir/kup?
9

9299292

pre oko 4 sata

Odlicnooooo, svaki dan objavljujte ovako izvestavajte ovo je uzivancija uz kafu