Komentari na vest

To vam je Hrvatska! Igra sporo, čak negledljivo, ali pobeđuje

N

Nanas

pre oko 1 sat

Citam ovde komentare da su Hrvati imali tesku grupu ??? Ako je grupa sa Ganom i Panamom teska,e onda ne znam sta je laka ??? Na osnovu cega toliko dizete Ganu, sta je to pokazala ceo turnir ??? Klssicne ekipe koje Keioros vodi, negledljive,dosadne, srecan gol Panami u ,90 + min, ultra bunker koji je izdrzao protiv engleza i to je to,a za hrvate mozete da ih forsirate i navijate za njih koliko hocete, ali bilo ko ili kolumbija ili portugal ce ih rutinski izbaciti,zivi bili pa videli, hrvati su na pol protiv paname trrbali gubiti 2:0,samo ko hoce realno da govori,tako da,za kladionicare zicer igrati protiv njih sad !!!
Z

Zelenortski divovi

pre oko 1 sat

Prvo, grupa je bila toliko “laka”, da se veceras do 60.minute nije znalo hoce li prva biti Hrvatska, Engleska ili Gana. Ti znanja nemas pa da ti pomognem. I Gana i Panama su fizicki mocne i nezgodne ekipe koje se brane u duplom niskom bloku i jako tesko ih je probiti. Igraju na kontre i cekaju greske protivnike. Engleski napadaci nisu im uspjeli gol zabiti, ali hrvatski jesu, i to - dva. Drugo. Hrvatska je nedavno razbila ovu Kolimbiju s pola B tima. Iz tebe progovara jal, nemoc, ljutnja i strah od pomisli - “sta ako opet Hrvatska opet ode do kraja”? .Imas traume od hrvatskih SP medalja, a sada si u strahu da se traume ne ponove 😂 Ne mogu ni zamisliti koliko ti je tesko ❤️
N

Neznanje

pre oko 2 sata

“Nedostaje im Marcelo Brovovic fizicki”, a Petar Sucic vec 2 puta srusio Brozoviceve rekorde u pretrcanim kilometrima i veceras MOTM….Vlasic i Baturina ne mogu biti vise fizicki jaki i za klubove uredno pretrce najvise km….sta si ti novinaru gledao?

Mirko Zlatanović

pre oko 2 sata

Uporni su i to ih krasi
K

Koventri1986

pre oko 2 sata

Srbi,da nas nema,trebalo bi nas izmisiti.Mi kao narod imamo takav mentalitet.Što si veća nenalica,misliš da više znaš.

Stefan Jankovic

pre oko 2 sata

katastrofa komentatori. sram da vas bude. i za hrvate i bosance. niko ti nije kriv sto ovi nasi nesposobni nisu u stanje da mrdnu dalje od balkana.
P

Paćenici

pre oko 2 sata

Ovaj lik koji je pisao tekst nedavno je ovdje prognozirao da Hrvatska nece grupu proci. Takodjer je omalovazavao velicanstvene hrvatske rezultate na SP-ima…Ali karma je zayebana stvar….Jedno je projekcija necije maste i zelja, a drugo je realnost. Svaka reprezentacija je tamo gdje joj jd je mjesto i gdje po kvaliteti pripada 😂❤️

gajo krusica

pre oko 2 sata

Petar Sucic, jos jedan izum velikog Marote, decko je za godinu dve u top 3 najboljih veznjaka Evrope. Tehnika, taktika, kardio, inteligencija, perfektno.

Jovan0110p

pre oko 2 sata

gvardiola slaba forma...
K

Kid

pre oko 2 sata

Fudbalski komentatori na Areni Sport su za zatvor, užasni su, izuzev Filipa Markovića...
M

MihailoR

pre oko 2 sata

...sve ok...idu..prolaze, pobedjuju...imaju medalje...ali ne mogu da razumem divljenje Srba onima koji bi te iste koji im se dive i nas, koji ne navijaju za njih...na isto način rešili...da im se ukaže prilika...i ne, to nije politika...to su jednostavno činjenice... Sad cepajte po minusu...
Z

Zzzz

pre oko 2 sata

Kakvi sramni prenosi komentatora, niko te ne tera da navija za njih, ali ono je ispod nivoa dostojanstva, kao da je 1994.
M

Maya nejm iz Luka

pre oko 2 sata

Moga si da gledaš Śofro kako prenosi ZAVOLIO BI SMOGOVCE ....AJMO BRAĆO 3 2 1
A

Alal vera

pre oko 2 sata

Uz sve probleme, Gvardiolovu i Kovacicevu slabu formu posle dugih povreda, nemogucnost Vuskovica da igra u formaciji sa 4 pozadi, Hrvatska opet melje i najopasnija je kada je svi otpisu. Proslu utakmicu najbolji igrac Baturina, Sucic veceras MOTM, mlade snage nose Hrvatsku

Zeljko 11

pre oko 2 sata

Kako god oni opet igraju, a mi....
B

Brundo

pre oko 2 sata

Ne verujem da je Gani žao što dalje idu kao treći iz grupe.Da su bili drugi išli bi na Portugaliju/Kolumbiju a onda na Španiju.Mnogo teško za bilo koga.

Ivan Putnik

pre oko 2 sata

3 medalje sreca hahah.pa hrvatska da je imala malo boljeg selektora izela bi jedno svetsko.ona bronza u francuskoj po meni je 3 puta njima jaca vresnost od ovih sada.pogledajte one ekipe onda .ono je bio cudesni fudbal i rmsve reprezentacije sa po bar 10 vrhunskih igraca.hrvatska tada da je imala boksica osvojila bi ono.imali su domacine na kolenima dok onaj nije pogodio prva dva gola u karijeri
Z

Zabole

pre oko 2 sata

Zabole nas za ystase
P

Patis mnogo

pre oko 2 sata

Suza suzu goni hahaha
@

@

pre oko 2 sata

Zasto pustate ovakve bolesny komentare?
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Ono sto smo mi u kosarci to su hrvati u fudbalu to je cinjenica🇷🇸🇭🇷 bravo za obe zemlje
N

Nik66

pre oko 2 sata

Neuporedivo... Hrvati nikada nista nisu osvojili u fudbalu!
T

Top top

pre oko 2 sata

Konacno, takticki perfektna utakmica Hrvatske. Gani ni Englezi, ni Panama nisu mogli zabiti gol, Hrvatska im spakirala 2, a bio bi i 3.-i da nije bilo stative. Gana je trkacka i fizicki mocna ekipa, koja igra na kontre iz brzih tranzicija. Hrvatska 100% tehnicka ekipa, koja je danas igrala pametmo. Umrtvila je igru i minimalno grijesila, kako bi Gani onemogucila kontre i polukontre. Kada smo primili gol, dali smo gas i brzo preokrenuli. Igrali na rezultat i koliko nam treba. Jos nesto. Hrvatska bi s remijem imala 3.mjesto i puno, puno laksi zdrijeb. Svaka cast Dalicu i ekipi sto nisu kalkulirali. Uvijek tezilm putem, hrabro i na glavu, pa sta bude. Sretno dalje!
M

Milojko Arsenic

pre oko 2 sata

Kod njih modric i perisic i u ovim godinama se postuju i drze predavanja na terenu a mi smo se odrekli jednog Dusana Tadica kao da jos deset Dusana imamo a realnost samardzic koji tapka u mestu godinama, nekakav mesi Maksimovic koji mrtav ladan izjavljuje da je bolji od Jamala i o ovom poslednjem šiški kostovu koji se dize u nebesa kao da je mesi a decko suvi prosek ako i toliko.
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Nisu mi bitni rezultati drugih ali bravo za hrvatsku kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
G

Gost45

pre oko 2 sata

Jednostavno igraju na rezultat s samopouzdanjem .Nisu ni brzi u prekidima losi,nece bit favoriti s nikim u nokaut fazi ali isto se ne bih kladio ni na Kolumbiju ni Portugal protiv njih.Ljudi se vraćaju iz mrtvih ne sad nego godinama to ne moze bit slucajno
B

Brko

pre oko 2 sata

Imali su tešku grupu, svaka čast za prolaz. Fali im novi špic svjetske klase(Šuker, Olić, Mandžukić) i opet će praviti dar-mar. Naravno i pristojna zamjena za Modrića, mada njima kreativnosti nikad nije falilo. Znaju lopte što jest-jest
F

Figaro

pre oko 2 sata

Svako ima svoj stil fudbala samo mi nemamo nijedan.
С

Свака ти част

pre oko 2 sata

легендо, баш си ме слатко насмејао... 😂
M

Mile led

pre oko 3 sata

I igraju mladi koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto smo vec deceniju osudjeni da gledamo fiktivne talente sa rajka koji se guraju u prve postave kako aca delija ne bi zaplakao da slucajno ne bude vise igraca Partizana na terenu.
O

OVAJ

pre oko 3 sata

MODRIĆ JE NEVEROVATAN....ZA 2 MESECA ĆE IMATI 41 GODINU...

ledesma247

pre oko 3 sata

Zastto negledljivo? Ljudi igraju fenomenalno, prava takmicarska ekipa. Svaka im čast, uz vas braćo!!!
A

ABBA

pre oko 2 sata

Braco ? ahahahahahhaha pogledaj kako braca navijaju za nasu reprezentaciju. Pogledaj utakmicu Bosna Srbija u kosarci da vidis kakva je to mrznja. Moracemo prvo vas lazih Srba da se otarasimo da bi nam bilo bolje.
M

Milos 1970

pre oko 3 sata

Opet polufinale ili finale,vladaće još 50 godina u fudbalu... Modrić može još dva svetska da odigra, Perisic tek počeo da igra...
N

Nebitan10

pre oko 3 sata

Moram reci teze izvojevana pobeda nego sto se ocekivalo, leze im Africke ekipe definitivno(4:0 Kamerun, 2:0 Nigerija, 0:0 i 2:1 Maroko), u prvom poluvremenu su ih potpuno nadigrali, u drugom su imali mali blekaut do gola Gane kada su pokazali karakter. Gana bas "divlja" ekipa, u zadnjoj trecini su uzasni, sa ova 4 boda mogu da pevaju, u 95 gol za pobedu protiv Paname a protiv Engleza uz cvrst defanzivan blok svih 90 minuta do boda. Kapa dole Modricu i Perisicu kako su odigrali utakmicu a Dalicu svaka cast sto vise veruje stoperskom tandemu Pograncic Sutalo nego Gvardiol Vuskovic ali prvi dvojac pokazuje odlicnu anticipaciju i ne rizikuju previse...Kovacic je dosta inferiorno delovao u duelima pomalo i smesno, jednostavno se nije resavao lopte na vreme. Sudija bez greske. Buket cveca za gospodina sa Arene 😂
L

Ljubomora

pre oko 3 sata

Hrvatska sa 6 bodova “negledljiva” u nokaut fazi SP, Srbija “gledljiva” u porazu protiv Zelenortskih ostrva 😂😂😂
A

ABBA

pre oko 2 sata

A ti kompeksas umesto da slavis dosao na srpsku stranicu da likujes i da se podsmevas Srbiji. Samo bolesnici i drugosrbijanci mogu da navijaju za vas.
S

Subjektivni komentator

pre oko 3 sata

Točno onoliko koliko treba. Cilj ostvaren, prolazak grupe. Sve ostalo je bonus. Sportski pozdrav!
d

dgg

pre oko 3 sata

I Portugal i Kolumbija su favoriti protiv Hrvatske
K

Kme kme

pre oko 2 sata

Hrvatska nedavno razbila Kolumbiju
G

Gost01

pre oko 2 sata

Jesu ali moraju to pokazati na terenu u utakmici na ispadanje koja može završiti na penale .Protiv ekipe koja je navikla na takve scenarije.Eto kume takvi su ti oni favoriti.
M

Ma da bre to

pre oko 3 sata

To je mentalitet pobednika i kontinuitet igranja velikih takmicenja i nokaut faza...znaju, kao i svajcarci da i losi izadju iz grupe. To je ono sto mi necemo nikad znati!!!!
H

Hahahashhaah

pre oko 3 sata

To vam je Srbija! Igra sporo, čak negledljivo, ali ne pobjedjuje…
P

Pojma nemate

pre oko 3 sata

Kako Hrvatska igra “negledljivo”, 2 gola Gani i stativa….tehnicki 3x potkovanija od Gane…sta je tacno kod Hrvatske negledljivo?
R

Realannn

pre oko 3 sata

De ne hvali ih nabice ih Portugal ili Kolumbija 3-0

Ivan Putnik

pre oko 2 sata

Nekog oni a nekoga albanija katpultirala na tamnu stranu cudesne igre sa bubamarom
S

SNSMarakana

pre oko 3 sata

Tako je komšije, samo napred!!
E

Edukacija

pre oko 3 sata

Hrvatska je ciljano igrala sporo da umrtvi Gamu i onemoguci im kontre. Kada je primila gol, ubacila u brzonu vise i rikesila utakmicu. Valjda imate bar jednog strucnjaka u redakciji koji razumije postavljenu taktiku. Hrvatska je jedina zabila Gani…bunker i fizicka ekipa s kakvom je tesko igrati

Мирослав

pre oko 3 sata

Kakava njih sreća prati već godinama.
@

@

pre oko 2 sata

A sta je tu bila sreca care, ajde objasni nam fudbalski analiticaru? Mora da su opet dobili na penale, a nisu...
B

Brlo

pre oko 2 sata

A tebe nesreća da sve to moraš gledat. Prebaci se na Automotosport
J

Jeste Miroslave

pre oko 2 sata

Njih sreća prati, a nas mrzi učiteljica.
M

Milos92Vs

pre oko 1 sat

A što nas ne prati takva sreća? Sramotan ti je komentar, za nas su svemir u fudbalu, 48 reprezentacija a mi nismo tamo bruka i sramota, a ne verujem da ćemo u skorije vreme da se ovde plasiramo jer ne znamo i nemamo kult reprezentacije.
A

Ante081

pre oko 3 sata

"Igra sporo čak i negledljivo" ok doza kompleksa kod vas je stvarno velika no nebitno. Hrvatska igra na rezultat ne na dojam ili ljepotu to ostavite za balet i futsalere servije. Sretno i vama u nastavku turnira! A da.

Sijanda Ksulu

pre oko 3 sata

Nikakva igra. Ispadaju odmah u nokaut fazi
D

Delije North Side

pre oko 3 sata

Bravo komšije, slavilo se na Zvezdari jako. Živela bratska Hrvatska!
B

Brundo

pre oko 3 sata

Ovaj poraz za Ganu i nije loša vest kad pogledam kostur takmičenja.Sad Hrvatska u 1/16 finala ide na Portugaliju ili Kolumbiju.Ako prodje neku od njih onda bi u 1/8 finala igrala, ni manje ni više, nego protiv Španije.Mnogo težak žreb kad imate tehnički potkovane reprezentacije za protivnike.
C

Cro_fan

pre oko 3 sata

Bolje da su se sa Portugalom potukli u 1/16f, pa da se zaustave kod Gaucosa u 1/4f. Sto bi bio fantastican rez i nastavak tradicije odlicnih rezultata...
A

Aki2244

pre oko 3 sata

Bojim se da osvajaju ovo mi cemo ljubomorisati iovako ne posotjomo nigde vise a rvati i rukomet i fudbal😭

Ivan L

pre oko 3 sata

Ganci veze nemaju, kako su oni dosli do 4 boda

Lalala

pre oko 3 sata

Darjan pisao tekst samo da bi Zvezdu ubacio u isti😂😂
N

Nema šta

pre oko 3 sata

Modrić masterclass u 40+
P

Predrag Petrovic

pre oko 3 sata

hrvati uvek pobede kad treba cudna neka nacija