Komentari na vest

Trka za zlatnu kopačku Mundijala: Embape postio, Haland odmarao, Mesi na klupi

N

Nenad Petrovic

pre 11 minuta

JKa grupa.. Bice neizvesno sve...

Matija Milutinovic

pre oko 1 sat

Mesi ce biti najbllji strelac

Matija Milutinovic

pre oko 1 sat

Mesi ce biti najbllji strelac

Savo Vukovic

pre oko 1 sat

Најбољи стрелац ће бидне Боб Рок са слике

Goran Jovic

pre oko 1 sat

Мислим да нема потребе да игра последњу утакмицу у групи

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Moguće je da će ući poslednjih 30 minuta ili manje.

Стефан Васиљевић

pre oko 3 sata

Mušljenja sam da će Mesi večeras nastupiti. Zašto bi propuštao priliku da uveća saldo golova ako već ima priliku?
.

..

pre oko 2 sata

@ Stefan Vasiljević Zato što mu to nije važno. Oborio je sve moguće rekorde, sve je osvojio što je mogao da osvoji i gleda šta bi bilo najbolje za njegov tim a ne za njega lično. Za tim bi bilo bolje da odmara ovu utakmicu ili njen veći deo, da bude spremniji za nastavak šampionata, da se razigraju igrači koji nisu do sada igrali. A tvrdim da je Portugal u ovoj grupi i da igraju poslednji nebitan meč protiv Jordana da bi Ronaldo tražio da igra 90 minuta i da samo njemu šalju loptu.
A

Alexis9

pre oko 2 sata

Rekao je Skaloni da ce poceti sa klupe,nema potrebe da se zamara,a treba i ostali da se uigraju jer se Argentincima crta jako povoljan zreb da ponovo doguraju daleko
@

@..

pre oko 1 sat

Nije mu vazno, a sam je najavio posle meca sa Austrijom da zeli da bude starter i protiv Jordana? Nije mu vazno, a izvodi sve prekide i sutira i slobodne udarce sa 30 i 40 metara (protiv Alzira). Nije mu vazno, a nijedan saigrac iz reprezentacije se nije upisao u strelce osim njega na ovom SP? I naravno, ko o cemu, ti o Ronaldu. Ti tvrdis? E, ako ti tvrdis, onda je sigurno tako hahahaha

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 3 sata

Zaboravili smo Kejna...