Komentari na vest
Trka za zlatnu kopačku Mundijala: Embape postio, Haland odmarao, Mesi na klupi
N
Nenad Petrovic
pre 11 minuta
JKa grupa.. Bice neizvesno sve...
Matija Milutinovic
pre oko 1 sat
Mesi ce biti najbllji strelac
Matija Milutinovic
pre oko 1 sat
Mesi ce biti najbllji strelac
Savo Vukovic
pre oko 1 sat
Најбољи стрелац ће бидне Боб Рок са слике
Goran Jovic
pre oko 1 sat
Мислим да нема потребе да игра последњу утакмицу у групи
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Moguće je da će ući poslednjih 30 minuta ili manje.
Стефан Васиљевић
pre oko 3 sata
Mušljenja sam da će Mesi večeras nastupiti. Zašto bi propuštao priliku da uveća saldo golova ako već ima priliku?
.
..
pre oko 2 sata
@ Stefan Vasiljević Zato što mu to nije važno. Oborio je sve moguće rekorde, sve je osvojio što je mogao da osvoji i gleda šta bi bilo najbolje za njegov tim a ne za njega lično. Za tim bi bilo bolje da odmara ovu utakmicu ili njen veći deo, da bude spremniji za nastavak šampionata, da se razigraju igrači koji nisu do sada igrali. A tvrdim da je Portugal u ovoj grupi i da igraju poslednji nebitan meč protiv Jordana da bi Ronaldo tražio da igra 90 minuta i da samo njemu šalju loptu.
A
Alexis9
pre oko 2 sata
Rekao je Skaloni da ce poceti sa klupe,nema potrebe da se zamara,a treba i ostali da se uigraju jer se Argentincima crta jako povoljan zreb da ponovo doguraju daleko
@
@..
pre oko 1 sat
Nije mu vazno, a sam je najavio posle meca sa Austrijom da zeli da bude starter i protiv Jordana? Nije mu vazno, a izvodi sve prekide i sutira i slobodne udarce sa 30 i 40 metara (protiv Alzira). Nije mu vazno, a nijedan saigrac iz reprezentacije se nije upisao u strelce osim njega na ovom SP? I naravno, ko o cemu, ti o Ronaldu. Ti tvrdis? E, ako ti tvrdis, onda je sigurno tako hahahaha
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 3 sata
Zaboravili smo Kejna...








