Komentari na vest

Trka za zlatnu kopačku Mundijala: Embape postio, Haland odmarao, Mesi na klupi

Matija Milutinovic

pre 41 minuta

Mesi ce biti najbllji strelac

Matija Milutinovic

pre 41 minuta

Mesi ce biti najbllji strelac

Savo Vukovic

pre 44 minute

Најбољи стрелац ће бидне Боб Рок са слике

Goran Jovic

pre oko 1 sat

Мислим да нема потребе да игра последњу утакмицу у групи

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Moguće je da će ući poslednjih 30 minuta ili manje.

Стефан Васиљевић

pre oko 3 sata

Mušljenja sam da će Mesi večeras nastupiti. Zašto bi propuštao priliku da uveća saldo golova ako već ima priliku?
.

..

pre oko 2 sata

@ Stefan Vasiljević Zato što mu to nije važno. Oborio je sve moguće rekorde, sve je osvojio što je mogao da osvoji i gleda šta bi bilo najbolje za njegov tim a ne za njega lično. Za tim bi bilo bolje da odmara ovu utakmicu ili njen veći deo, da bude spremniji za nastavak šampionata, da se razigraju igrači koji nisu do sada igrali. A tvrdim da je Portugal u ovoj grupi i da igraju poslednji nebitan meč protiv Jordana da bi Ronaldo tražio da igra 90 minuta i da samo njemu šalju loptu.
A

Alexis9

pre oko 1 sat

Rekao je Skaloni da ce poceti sa klupe,nema potrebe da se zamara,a treba i ostali da se uigraju jer se Argentincima crta jako povoljan zreb da ponovo doguraju daleko
@

@..

pre oko 1 sat

Nije mu vazno, a sam je najavio posle meca sa Austrijom da zeli da bude starter i protiv Jordana? Nije mu vazno, a izvodi sve prekide i sutira i slobodne udarce sa 30 i 40 metara (protiv Alzira). Nije mu vazno, a nijedan saigrac iz reprezentacije se nije upisao u strelce osim njega na ovom SP? I naravno, ko o cemu, ti o Ronaldu. Ti tvrdis? E, ako ti tvrdis, onda je sigurno tako hahahaha

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 3 sata

Zaboravili smo Kejna...