Komentari na vest

Tunis najgori od svih! A Brobi je tenk koji melje sve pred sobom

Sijanda Ksulu

pre 23 minute

Holandija igra lep fudbal

Zoran Jeremic

pre 30 minuta

Holandija ostavila bas dobar utisak,za sada
m

misa mitrovic

pre 30 minuta

Neće biti lako sa japanom

Nikola Pilipovic

pre 30 minuta

Holandija moze daleko da dogura,samo da ne nalete na neku minu odmah
S

Spasovski92

pre 30 minuta

Holandija se najbolje predstavila

patr0_

pre 39 minuta

Holandija je imala laganini grupu

Uskekruske

pre 43 minute

Dobra utakmica gostiju

Nemanja Matic

pre oko 1 sat

Holandjani kidaju ovaj put... Jedan od timova po meni koji ce daleko dobaciti... Svaka cast...

Aleksandra1994

pre oko 1 sat

Po meni su Turci najveće razočarenje prvenstva ne znam koje očekivao nešto od Tunisa pored ovake grupe

Asani Avni

pre oko 1 sat

Brobi melje, Brobi drobi

Стефан Васиљевић

pre oko 1 sat

Ozbiljno prvenstvo za Brobija! Kako se pokazao u pravom svetlu, od uslaska sa klupe do ubitacnog ekzekutora. Mislim da imamo prvu sledecu veliku prodaju nakon prvenstva.

Leukemija

pre oko 1 sat

Neverovatno kako se raspala ekipa koja nije primila gol u kvalifikacijama
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Brobi kida kako igra momak
i

induktt

pre oko 2 sata

kakvo je ovo žrebanje za nokaut fazu? Mislio sam da bi prvoplasirane ekipe trebalo da budu među nosiocima sa još 4 najbolje drugoplasirane, u tom slučaju bi Holandija verovatno bila povlašćena i igrala sa nekom trećeplasiranom ekipom. Realno par Holandija-Maroko je par bar za 1/4 finale, ovako će jedna vrhunska ekipa da ispadne već na startu.
P

Predikat

pre oko 2 sata

64min i onda se pretvori u prijateljski mec

Skorpion77777

pre oko 2 sata

protadila japanska veza 🤣🤣🤣

Leukemija

pre oko 2 sata

Igrali koliko im treba... Maroko je pravi test

Leukemija

pre oko 3 sata

Japanci prevaranti opet im trebao nerešeni i opet nerešeno...

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

Holanđani igraju dobar fudbal ali nekako mi to nije tim kao 98,2002, 2006-te, 3020-te, ne verujem da će doći do polufinala

Aleksandar3006

pre oko 4 sata

Japanci prevaranti opet im trebao nerešeni i opet nerešeno...

bgdbgd

pre oko 4 sata

Neverovatno kako se raspala ekipa koja nije primila gol u kvalifikacijama

Meda74

pre oko 5 sati

Po meni su Turci najveće razočarenje prvenstva ne znam koje očekivao nešto od Tunisa pored ovake grupe

Марјан Симоновић

pre oko 5 sati

Posle svetskog prvenstva Brobey ce kostati preko 100m
s

spiritus movens

pre oko 5 sati

Znao sam da ce biti golova, i drago mi je sto sam se odlucio da gledam ovu utakmicu umesto Japana i Svedske. Ono sto je opsti utisak je to da je previse utakmica a malo kvalitetnog fudbala. Jedini susret koji me do sada impresionirao je Engleska - Hrvatska 4:2. Treba vratiti optimalan broj ucesnika - 32.

Jovan Mitrović

pre oko 5 sati

Igrali koliko im treba... Maroko je pravi test