Komentari na vest
Tunis najgori od svih! A Brobi je tenk koji melje sve pred sobom
Sijanda Ksulu
pre 23 minute
Holandija igra lep fudbal
Zoran Jeremic
pre 30 minuta
Holandija ostavila bas dobar utisak,za sada
m
misa mitrovic
pre 30 minuta
Neće biti lako sa japanom
Nikola Pilipovic
pre 30 minuta
Holandija moze daleko da dogura,samo da ne nalete na neku minu odmah
S
Spasovski92
pre 30 minuta
Holandija se najbolje predstavila
patr0_
pre 39 minuta
Holandija je imala laganini grupu
Uskekruske
pre 43 minute
Dobra utakmica gostiju
Nemanja Matic
pre oko 1 sat
Holandjani kidaju ovaj put... Jedan od timova po meni koji ce daleko dobaciti... Svaka cast...
Aleksandra1994
pre oko 1 sat
Po meni su Turci najveće razočarenje prvenstva ne znam koje očekivao nešto od Tunisa pored ovake grupe
Asani Avni
pre oko 1 sat
Brobi melje, Brobi drobi
Стефан Васиљевић
pre oko 1 sat
Ozbiljno prvenstvo za Brobija! Kako se pokazao u pravom svetlu, od uslaska sa klupe do ubitacnog ekzekutora. Mislim da imamo prvu sledecu veliku prodaju nakon prvenstva.
Leukemija
pre oko 1 sat
Neverovatno kako se raspala ekipa koja nije primila gol u kvalifikacijama
Z
Zivko57
pre oko 1 sat
Brobi kida kako igra momak
i
induktt
pre oko 2 sata
kakvo je ovo žrebanje za nokaut fazu? Mislio sam da bi prvoplasirane ekipe
trebalo da budu među nosiocima sa još 4 najbolje drugoplasirane, u tom slučaju bi Holandija verovatno bila povlašćena i igrala sa nekom trećeplasiranom ekipom. Realno par Holandija-Maroko je par bar za 1/4 finale, ovako će jedna vrhunska ekipa da ispadne već na startu.
P
Predikat
pre oko 2 sata
64min i onda se pretvori u prijateljski mec

Skorpion77777
pre oko 2 sata
protadila japanska veza
🤣🤣🤣
Leukemija
pre oko 2 sata
Igrali koliko im treba... Maroko je pravi test
Leukemija
pre oko 3 sata
Japanci prevaranti opet im trebao nerešeni i opet nerešeno...

Aleksandar3006
pre oko 3 sata
Holanđani igraju dobar fudbal ali nekako mi to nije tim kao 98,2002, 2006-te, 3020-te, ne verujem da će doći do polufinala

Aleksandar3006
pre oko 4 sata
Japanci prevaranti opet im trebao nerešeni i opet nerešeno...
bgdbgd
pre oko 4 sata
Neverovatno kako se raspala ekipa koja nije primila gol u kvalifikacijama

Meda74
pre oko 5 sati
Po meni su Turci najveće razočarenje prvenstva ne znam koje očekivao nešto od Tunisa pored ovake grupe
Марјан Симоновић
pre oko 5 sati
Posle svetskog prvenstva Brobey ce kostati preko 100m
s
spiritus movens
pre oko 5 sati
Znao sam da ce biti golova, i drago mi je sto sam se odlucio da gledam ovu utakmicu umesto Japana i Svedske. Ono sto je opsti utisak je to da je previse utakmica a malo kvalitetnog fudbala. Jedini susret koji me do sada impresionirao je Engleska - Hrvatska 4:2. Treba vratiti optimalan broj ucesnika - 32.
Jovan Mitrović
pre oko 5 sati
Igrali koliko im treba... Maroko je pravi test






.jpg.webp)

