Komentari na vest
Zašto Edvard Norton priča sam sa sobom na utakmici SAD - Turska?
f
filmoljub
pre oko 5 sati
bravo za naslov :)
milekg034@gmail.com
pre oko 9 sati
Све е је то шоу бизнис
R
RendiOrton13
pre oko 23 sata
Možda zato što ima prijatelja u glavi pa razgovaraju njih dvojica
Arijan Favas
pre oko 24 sata
Nije Fight Club prvi film Edvarda Nortona u karijeri, vec American History X, u kome glumi pokajanog Skinheda.
kolekole57
pre oko 18 sati
Primal Fear je prvi, doduse nije glavna uloga
U
Uncledrew
pre 1 dan
Zato sto je doktorcina
1
121214
pre 1 dan
first rule of the ***** **** is
you do not talk about ***** ****!
branislavhalas1@gmail.com
pre 1 dan
To samo on zna verovatno :)
M
Mirkoxx22
pre 1 dan
Zato sto je lud verovatno.
stevica jovanovic
pre 1 dan
kao nekad u borilackom klubu
Z
Ze
pre 1 dan
????????????????????
m
miconis1
pre 1 dan
Pogledaj film "Fight club" neces se pokajati
Stefanbiki95
pre 1 dan
Zato sto je lud
a
aaaa
pre 1 dan
Nisam ocekivao da cu doziveti da vidim ovu referencu na Mozzartu. Svaka cast!
K
Komri
pre 1 dan
Cela utakmica je bila cirkus, baš onako kako niko nije želeo osim braće sa Polimarketa oni gađaju dok ne ubodu
e
eibar
pre 1 dan
Kakva je ovo faca, ne pamtim da je iko imao prvi film u karijeri i da je tako odglumio kao Norton u Primal fear. Ozbiljna glumčina, baš mi je drago što dolazi da gleda fudbal
Спира
pre 1 dan
Култни Fight Club , марстралан филм!
Petar Kocevic
pre 1 dan
ko je ovaj do bred pita
Goran Gavrančić
pre 1 dan
Probaj da se napregnes da procitas prvi pasus u tekstu pa ces da vidis ko je.
Спира
pre 1 dan
Војин Ћетковић
N
Nessaj
pre 1 dan
Sportsko novinarstvo = krađa mimova sa interneta
J
Janaćko
pre 1 dan
Exactly. Zato se i ne potpisuju u ovakvim tekstovima.





.jpg.webp)


