Komentari na vest
Zveri su probile kavez i krenule u lov na zajednički plen

Vukelic David
pre 44 minute
mesi je legenda fudbala
m
miki.mocart
pre oko 1 sat
Ahahaha Ronaldo ne moze nistaaaa
F
Fanste933
pre oko 1 sat
pa jefan je od boljih on
p
plavacc
pre oko 1 sat
polako bre prijatelju,argentina supersila imenima?pola tih igrača ne bi igralo ni regionalne lige da im nije mesija i skalonija,tj igraju poluamaterski po amerikama a tebi je gro reprezentacije iz liga petice.prodaj ti te fore kako ste liliputanci kući savezu
Scaloneta
pre oko 2 sata
Novak, Siner, Alkaraz :D
vozi Miško
pre oko 2 sata
Ostaje činjenica da je i ovo Mundijal gde ima puno slabijih ekipa, nije baš bilo pre da u grupi imaš Alžir i Jordan uz skromnu Austriju. Mada poštovanje za legendu Messija. Haland i Mbape gol mašine i to opravdavaju, Kejn možda i najzahvalniji napadač koji sve radi za ekipu. Pravi fudbal će da krene od osmine finala mada i do sada je bilo dobrih utakmica.
Stevan
pre oko 2 sata
Opasna ekipa nema sta

RealNo1
pre oko 2 sata
Само што је једна звер максимално заштићена, па може да прави стартове какве хоће.
Scaloneta
pre oko 2 sata
Pa i treba, i ova dvojica će biti zaštićena ako u 39. godini budu imali karijeru kao što ima Mesi.
Г
Гос'
pre oko 2 sata
А ђе је, ође Кристијано 😁
p
plavacc
pre oko 1 sat
on neće grupu da prođe,sa vrv najjačim portugalom u istoriji.trebali su dedu pepea da zovu da ih kandžijom natera da igraju fudbal
S
Spasovski92
pre oko 3 sata
Au ovo je sjajno
Aleksandar Virijevic
pre oko 3 sata
Mbappe definitivno prestiže sve pa i Messija i to vrlo verovatno na ovom prvenstvu.
p
plavacc
pre oko 1 sat
i neće imati ni upola karijeru kao mesi,jer je uvek igrao isključivo za sebe,a sad je još gori.čak ću se usuditi da kažem da grizman ima veću karijeru na svetskim prvenstvima od njega.osnovna stvar koju je mesi shvatio je da nikad neće biti veći od fudbala i od argentine,i sa prvim oproštajem je naterao savez da mu konačno dovede selektora,ovaj spakovao tim a sam mesi prestao da kmeči i krenuo da rudari sa ostatkom tima
.
..
pre oko 3 sata
Nije realno da se Mesi trka sa 12 godina mlađim Mbapeom ili 14 godina mlađim Halandom. Znate li vi kolika je to razlika u sportu, na šta telo i fizička snaga izgledaju u 25 godina i u 39 godina? Pa to su nebo i zemlja. A eto ga Mesi i dalje daje sve od sebe i tu je po učinku sa ovim ostalima, što je potpuno neverovatno. Veliko je pitanje da li će Mbape i Haland uopšte igrati još fudbal kada budu imali 39 godina.
Nadja17
pre oko 3 sata
Deluje kao prica o velikoj energiji, agresivnosti i ogromnoj zelji za uspehom. Kada se dve takve ekipe sastanu, publika obicno dobije vrhunsku predstavu
Bojan76
pre oko 3 sata
Ovakav naslov najavljuje sudar ekipa koje ne zele da kalkulisu i koje idu na pobedu po svaku cenu
G
Gost49
pre oko 3 sata
Živimo u najboljoj eri fudbala
m
menkopenko
pre oko 3 sata
Ovaj Messi je cudo nikad ga nisam gotivio ali posle ovih par partija moram da priznam da mu skidam kapu
n
nadrealnon
pre oko 3 sata
Od Halanda se ovo i ocekivalo, od Mesija koliko god on bio najveci, ovo sto radi niko nije ocekivao i ovu su nadrealne stvari, uzivajmo dok jos igra, a ne bih se iznenadio da bude i na sledecem svetskom ako bude zeleo, on da udje 20 minuta i u 42 godini, za njega to nije problem. Mbape? E on je druga prica,vanvremrnski igrac koji ipak trci i radi za ekipu kad igra za Francusku!!!Ipak je u Francuskom fudbalu malo vece ime Didije Desamp, a sa njim nema zezanja, ako se ne zalazes na terenu ides na klupu, i vrlo je jednostavno, a na klupi hvala Bogu ima ko da ga zameni!!!Mbape koji se vraca u odbranu i slicne stvari,to u Madridu necete videti...
SKIZ
pre oko 2 sata
сад ће чича Мурињо да га врати на левог бека
p
plavacc
pre oko 1 sat
prvi put kad ne bude ni pogledao gde su mu igrači leti na klupu a ovaj se svađa sa novinarima,mislim da jedva čeka








