Komentari na vest
Ančeloti: Smirite se, ostanite mirni! E, sada smo tim… Nej ima strast kao dečak, Vini je klasa
MisoK
pre oko 10 sati
CANNE
Neimar je za Brazil isto sto i Mesi za Argentinu i Ronaldo za Portugal. Nikad ne otpisujte takvog igraca.
n
neconi1122
pre oko 12 sati
Vini mora da ima becu minutazu od nejamara brzi je mladji spremniji ali nejžar je klasa i ostace
s
samo
pre oko 12 sati
Ponisten gol Vinisijusa je sudijska sramota.
Sale Milosavljevic
pre oko 14 sati
Brazil stiže do finala.
cikadaviddavid@gmail.com
pre oko 16 sati
Za Brazil velika stvar sto je Neimar usao u igru...
Gatsby82
pre oko 16 sati
Barem 5 ekipa je mnogo boljih od Brazila. E sad njima niko ne daje prevelike šanse, a to je možda i dobro. Rasterećeni su, imaju Anćelotija na klupi, i sastav koji je popunjen na svim mestima. Za nešto više, moraće neko od napadača ili vezista da eksplodira
milos djordjevic
pre oko 16 sati
Odlicno odigrao brazil mogu daleko mozda i do titule ali daleki je put do finala
d
dokile
pre oko 17 sati
Odbrana Skotske je sinoc bila katastrofa,uzas....
Scaloneta
pre oko 17 sati
Brazil i sinoć loš, samo što su štoperi Škotske prolupali skroz poklonili im pobedu.
horjakmilos91@gmail.com
pre oko 17 sati
Brazil do pobede
Kurcslus
pre oko 18 sati
Nece ih jos dugo drzati euforija, brzo ce Brazilci shvatiti da ne zasluzuju titulu SP.
K
Keyboard Warrior
pre oko 18 sati
Vi po žrebu idete na Francuze već u četvrtfinalu. Nadam se da će Neijmar dotle da dostigne radnu temperaturu, jer u suprotnom možete vrlo brzo da pakujete kofere...
.
..
pre oko 17 sati
Po žrebu u četvrtfinalu idu na 2. iz grupe gde su Francuska i Norveška, znači verovatno na Norvešku. Francuzi ako osvoje grupu idu na Nemce u osmini finala. E sad jedino ako Francuzi nameste tako da budu 2. pa da idu na Brazil, Argentinu, Englesku taj deo kostura umesto na Nemačku, Holandiju, Španiju...Takođe je misterija u koji deo kostura će Portugal i Kolumbija.
J
Jakuza iz dzungle
pre oko 12 sati
Karlito dobrodosao u Tokio vice...
K
Komri
pre oko 18 sati
koliko god velik trener bio pokazao je da može da kontroliše ego, nije lud da se ne dodvorava navijačima. namazani lisac može da napravi poduhvat baš sada kada ih niko ne vidi kao ozbiljne favorite
kivekive
pre oko 18 sati
Brazil pojacava obrtaje...
A
Ambrozini
pre oko 19 sati
Brazil raspad ekipa,ako Anceloti i sa njima uradi nešto svaka mu čast.
e
e ovo je
pre oko 19 sati
pravi psiholog, ako nesto ima savreseno kod Karla je to da napravi hemiju i da ga zvezde postuju! pametan potez Brazila.
Asani Avni
pre oko 19 sati
videcemo kad krene faza eliminacije
mladen misic
pre oko 20 sati
Anćeloti bi i od nas napravio reprezentaciju
M
MIXACU12
pre oko 21 sati
Brazil je odlicno odigrao celu utakmicu,Skoti su bili katastrofa...
S
Slaviša Trifunović
pre oko 21 sati
Ajmo Brazil do titule šampiona sveta.
S
Slaviša Trifunović
pre oko 21 sati
Anćeloti veliki trener.
S
Strucno SP
pre oko 21 sati
Brazil uzima prvenstvo
















.jpg.webp)






