Komentari na vest
CR7 kao filmski junak: I am back!
Aki Grk
pre 37 minuta
Argentina i Portugalija u nokaut fazi kakav bi to spektakl bio
zekadus
pre 39 minuta
Pa, vratio se, nije da nije. On kao i Đoković - traje.

Semir88
pre oko 1 sat
Jeste da je protivnik bio nedorastao, ali Ronaldo je i sa 40 godina klasa za mnoge današnje napadače.
B
Bisko
pre oko 1 sat
Pre neki dan ste ga pljuvali.
Veljko Maricic
pre oko 2 sata
Najbolji igrac svih vremena
Sonja Velinovic
pre oko 2 sata
Jos 6 gola i pada messi
Mita
pre oko 2 sata
Slavicu dan kao slavu kad se ovaj bude penzionisao
t
tiesto
pre oko 2 sata
Koliko je jadan da to nije normalno
Daniel33
pre oko 2 sata
bravo ronaldo, dva gola svaka čast
karabasil1985@gmail.com
pre oko 2 sata
Drago mi je zbog Ronalda,ovo mi je trebalo,ova dva gola,da podigne samopouzdanje celoj Portugaliji,koja moze do titule,iako je rano Jos pricati o tome
V
Vlada9111
pre oko 2 sata
Koliko kompleksa i nemoci u jednom coveku, on se vratio protiv Uzbekistana... tuzno
dzeletheking@gmail.com
pre oko 2 sata
A neka je I on dao neki gol.
Da se ne bi zaplakao.
B
Bokibo
pre oko 3 sata
Prva asocijacija na egoizam je upravo ovaj čovek. Da nije prvi postigao gol, ne bi dozvolio Mendešu da šutira slobodnjak.
N
Nemanjasabac
pre oko 3 sata
Nece ovaj dugo, dao veselom uzbekistanu golove, to mu je to do kraja.
E
Egoizmican
pre oko 3 sata
Ruzan sam i ljubomoran na sve oko sebe
C
Crazzy
pre oko 3 sata
Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
M
Matija7
pre oko 3 sata
naravno da je cr7 najboljii!!!!!!
S
Slava222
pre oko 3 sata
tek je poceoooo !!! bravo
s
servlada85
pre oko 3 sata
Svaka cast,masina za golove...
K
Kuki2121
pre oko 3 sata
легенда рокииии
S
Simco9
pre oko 3 sata
on postao kao mile kitic, nije on za fudbal. igrali su protiv uzbekistana a cim ne daju mu loptu on se naljuti :D bas los igrac cekam onog dana kada vec zavrsava karijeru
u
user7575
pre oko 3 sata
Lako je davati golove uzbekistanu videcemo ga dalje!
L
Licemeri
pre oko 3 sata
Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
Miloš Orošić
pre oko 3 sata
Ovu je samo pocetak…
.
.,.,.,.,.
pre oko 4 sata
Covek je postao simbol egoizmicnog ponasanja u svetu, ljudima ce prva asocijacija na egoizam biti bas on, ali sta ces kad si iskompleksiran.
Џ
Џаипур
pre oko 3 sata
Човек је постао оличење правог спортисте, који је сав свој новац и време уложио у рад на себи, продужио себи фудбалски век и оборио силне рекорде. Биће заувек упамћен као најбољи голгетер који се икада појавио. Ти потражи стручну помоћ да ти неко погледа зашто имаш комплексе од професионалног фудбалера ког и не познајеш лично? Срећно првенство у ком играју врхунски Меси, Ембапе, Халанд, Роналдо свима који славе.
L
Lektor
pre oko 3 sata
Izraz "egoizmicnog" ne postoji. Ocigledno je da si, bas ti, iskompleksiran jer pokusavas ispasti pametan i koristiti izraz koji ne postoji u srpskom jeziku. Pametniji si dok cutis. Sve najbolje
v
vanDebek
pre oko 4 sata
kuku kakav bolesnik,jel ovo realno.misli da je demon cisti u njega.
n
nemanja1512
pre oko 4 sata
najjace kad procitas komentare, videcemo njega i mesija protiv jacih reprezentacija, a njih dvojica zajedno 2000 golova, nema ekip;e kojoj nisu dali gol























