Komentari na vest
Da li će Japan opet da namesti utakmicu na Mundijalu?

Marko Zigerige
pre oko 2 sata
Japan na goleadu večeras, igrajte singl Đokereš daje 2 gola ! Poklon kvota.
jovan1111
pre oko 2 sata
da je neki favorit u pitanju namestili bi
Aleksandar Bezbradica
pre oko 3 sata
nema nameštanja utakmica na FIFA takmičenjima videće se kroz igru ko je ziceras
M
Ma vazi...
pre oko 2 sata
Jok i nema, sta mislis kako je Argentina osvojila onomad?
J
Jakov1503
pre oko 4 sata
Ma kakvo nameštanje, pa valjda se gleda i sa kim će igrati a i sa 3 boda prolaze obe.
8
8888
pre oko 4 sata
Japan će da namerno izgubi i ide na CH ili Mexico...
Aleksandar Popov
pre oko 4 sata
Po iznetom, Španija je namestila, ne Japan.
Japan - mala zemlja, male mašine a najbolji su.
Danas se to sve može reći za Kinu ali oni ovde nisu tema.
m
miconis1
pre oko 5 sati
Nece biti kalkulisanja u tom smislu sigurno

Steksus123
pre oko 5 sati
Lepo kaze, karma je čudo
B
Boka85
pre oko 5 sati
Sve je moguće mada oni idu dalje
7
76ersi
pre oko 5 sati
Sve stoji u ovom tekstu ali ne treba izdvajati Japan. Argentina je jedina selekcija koja nije "prodala" 3. kolo na Mundijalu u Kataru, svi ostali su odigrali sumnjive meceve u najmanju ruku. I nisu Argentinci odigrali na pobjedu jer su posteni (znamo da nisu) nego zato sto im je trebala pobjeda posle poraza od SA u prvom kolu... Pa Francuska je pustila da ih Tunis savlada 1:0!

Bojank1991
pre oko 4 sata
lepo si napisao i obrazložio. Da nisu izgubili u prvom kolu (možda nemerno), nešto bi iskalkulisali već
А
А шта ако
pre oko 5 sati
Јапан изгуби... Трећи је не иде ни на Бразил ни на Мароко.
H
Holse
pre oko 5 sati
Svetska prvenstva se nameštaju lagano.. a mi se cudimo kad se namesti utakmica naše lige..zato se apsolutno ne treba nervirati,niti kladiti na pobede,samo golovi..
D
Dovla37
pre oko 6 sati
Japan je već prošsao dalje sa 4 boda, nema smisla da namerno igra na X ovde i u sledećem kolu ide na Brazil kao drugoplasirani. Sigurno će ići na pobedu iz sve snage pa šta urade.























.jpg.webp)