Komentari na vest

Doku definitivno ne igra protiv Irana – da li zbog trudne žene ili problema sa disanjem?

Zeljko Ilic

pre 1 dan

Doku je sve u pravu ali i savez je verovatno znao kad mu se žena za porađa....tako da on uopšte po svemu nije ni trebao da ide na SP....zauzeo je nekome mesto bezveze sobzirom na njegovu situaciju a i on već sad nemože biti usresređen na SP što je i normalno...već sad kao da ga nemaju kao igrača...
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Doku je dobar.. Kako bez njega cccc
b

bracakostic

pre 1 dan

To je velika steta za Belgiju, ali imaju dobre fudbalere i bez njega.

Petar Lukić

pre 1 dan

Pustite čoveka na miru normalno da će dete i žena da mu budu na prvom mestu
M

Miror

pre 1 dan

Danas ti je zena kao drugo dete, moras da je izdrzavas. Cim nestanu pare, ona nadje razlog za razvod, vrati se kod svojih roditelja, a ti placas alimentaciju dok dete ne napuni 18 godina. Kada dete napuni 18 godina nema vise alimentacije, a ona jos uvek mlada ima 39 godina, onda se ponovo uda za nekog ko ima love, rodi mu dete, pa ako se opet razvede, ide opet alimentacija. U danasnje vreme ako si u mogucnosti da biras kjarieru ili brak, bolje izabarati karijeru, jer zena sama po sebi dolazi ako se ima para.
N

Natalii29

pre 1 dan

pa verovatno da ne...ako se ne predomisli
N

Natalii29

pre 1 dan

hmm, pa da li ce biti ili ne
M

Marko206

pre 1 dan

Ispostovao je reprezentaciju a i oni njega ako citate ima spreman avion da se vrati kad god zatreba, sto se njega tice uradio je sve da zadovolji obe strane i privatnu i poslovnu.
F

Fanste933

pre 1 dan

pa opravdano je to sve i treba

Nemanja899

pre 1 dan

Kakav je ovo idiot od lika… A zasto si dolazio uopste ako bi hteo da budes “brizan otac” - a u stvari obican fikus beskoristan u tom trenutku? Znao si da se poradja i nisi trebao da dolazis,zauzeo si nekome mesto. Kreten! Muskarci su postali ozbiljne pizde u danasnje vreme.
V

Vart

pre 1 dan

Negativac grof Doku, kao lik iz Star Warsa
S

Srdjan1314

pre 1 dan

Doku pakuj se I pravo kod žene.
m

majster

pre 1 dan

Veliki peh za Belgiju, ali i bez njega bi trebalo da pobede

kiboooo

pre 1 dan

Iskreno bolje da igraju bez njega.
T

Tvrdjava

pre 1 dan

Belgija u poslednje vreme ne igra dobro kao ranije i sa njim i bez njega bice tesko sa Iranom
m

miki.mocart

pre 1 dan

Sarunas je novinaru jedno objasnio davno sta znaci rodjenje deteta... a sad se nadje neki novinar opet da pametuje.... i to zenaaaa
n

neconi1122

pre 1 dan

Nece ih to osetiti sigurno

Golub86

pre 1 dan

obrni okreni, kršina je kršina
m

micko777

pre 1 dan

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Osimen99

pre 1 dan

Veoma iskusan igrac!
7

77272

pre 1 dan

Svasta bih rekao vama na ovakvim komentarima ali nece mi odobriti, uhhhh

urosh

pre 1 dan

Заиста не разумем поенту оваквог коментарисања само ради награда...