Komentari na vest

Don Karlo i Endrik – ima li raskola? I ko umesto Rafinje sada u Brazilu?

j

jovafut

pre oko 4 sata

nije ti bio dobar entoni iz betisa nego si pozvao neke levake.. e pa sad cuti
M

MANOL0

pre oko 5 sati

Pomozite ako se ko seca. Tek sto je karlo uzeo brazil, neki intervju. I pitaju ga za endrika sto ga ne koristi. Kaze karlo, nije u nekoj formi a i u klubu ga trener ne stavlja . Oplakao sam.
g

gorio83

pre oko 7 sati

Ma kakav crni Endrik, strasno. Mislim, okej je decko, ali ovo uzdizanje u nebesa mi je sasvim nelogicno, i bez potpore
p

plavacc

pre oko 7 sati

a samo zato što je njegov menadžer zavrnuo real i odrao ih

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 8 sati

Ендрик је играчина, мислим да то види и Карло није баш толико ограничен. Фудбалера као Ендрика који има радну етику и посвећеност не можеш а да га не поштујеш.
k

khmm

pre oko 9 sati

Ne znam ima li Anceloti zensku djecu ali sve mi je to sumnjivo u njihovom odnosu, mislim da je mali malo sarao po njegovoj familiji.
F

Flaki

pre oko 9 sati

Ovaj Endrik je kao fantom, svi ga hvale a dečko odigrao tri dobre utakmice u Lionu i sad je Romario. 🤦‍♂️

Stefan Damnjanovic

pre oko 10 sati

Dobar igrač nema šta
D

Dobitak7

pre oko 10 sati

Ma Endrik, nema ko drugi i ne treba niko drugi. Decko je u ozbiljnoj formi i zeljan igre, mislim da bi najvise doprineo ekipi

Aboubakar Oumarou

pre oko 10 sati

Kratko i jasno - nema! Mada ga je Anćeloti trebao uvesti protiv Maroka...

Cao cao

pre oko 10 sati

Sad moždani zaigra. Ali do sada nije mogao da startuje jer i Rafinja, i Vini i Kunja su izmislili fudbal za Endrika
S

Serafim992

pre oko 9 sati

On je mnogo talentovaniji od njih trojice, sasvim sigurno vec sada sposobniji od Kunje.

Lalala

pre oko 11 sati

Brazilska javnost bas smara... Zoa Pedro igra u Celsiju (nije to bas danas vise vrhunski klub, al PL ritam...) a Nejmar strimuje CS... I ovaj drugi poveden na SP, jos povredjen...
p

plavacc

pre oko 7 sati

jer bi bilo mrtvih da ga nije poveo,sad svi hoće da ponove mesijevu bajku

Osimen99

pre oko 11 sati

Igrac sa puno kvaliteta!
U

Uncledrew

pre oko 11 sati

Pustiti malog Endrika da igra
J

Janaćko

pre oko 12 sati

Glupi tviter izmislio raskol između Endrika i Anćelotija sa jako glupim forama. Anćeloti nije sujetan lik, ako treba zaigraće Endrik od starta.