Komentari na vest
Ekvador okrenuo Nemce za istoriju, država odmah proglasila neradan dan
sasamilic772@gmail.com
pre 12 minuta
Samo napred Ekvador
bgdbgd
pre 25 minuta
Zlatna generacija, mogu dosta
J
Janaćko
pre 27 minuta
Tragedija je da bilo koja država proglasi praznik ili neradan dan zbog pobede u bilo kom sportu. Robovski mentalitet.
L
Leukemija
pre oko 1 sat
Bravo Bravo svaka čast za Ekvador
rajko vidic
pre oko 4 sata
Bravo za Ekvador, al delovalo je da je namesteno
Damir Jovic
pre oko 4 sata
Kakav preokret,mislio sam da ce panceri da pobede sa 3-4 gola ali pogrešii sam...bravo za Ekvador
subaru
pre oko 4 sata
Nemci su prvi bez obzira na taj rezultat tako da verovatno nisu ni zapinjali. Ne omalovazavam pobedu Ekvadora nikako, jako gotivim juznoamericki fudbal uopsteno
S
Stojankamasina
pre oko 4 sata
sve namesteno realnoo
Daniel33
pre oko 4 sata
bili su bolji nemci u autu totalnom
trilee93
pre oko 5 sati
Bas lep osećaj, voleo bih kad bi kod nas isto tako bilo u
j
jocy9933
pre oko 5 sati
Klasicna namestaljka nema sta
nenad japundzic
pre oko 6 sati
Tako i treba, da se zna kad se slavi.
m
mrga84
pre oko 6 sati
pustili ih nemci da pobede
D
Dzemaili00
pre oko 6 sati
Haha, svaka čast ekvadorckim reprezentativcima ali i državnom vrhu na ovakvoj odluci. 😁
D
Dobitak7
pre oko 6 sati
I neka je vala, neka se raduju prolasku... mada iskreno, da je Nemcima trebalo bodova, tesko da bi se ovo desilo.
0
011
pre oko 6 sati
Ovo nema nigde... :))
Sta ti je fudbal...
D
Dobitak111
pre oko 6 sati
Pa jeste sve to lepo al da je Nemcima trebalo nesto i da su dali jaci gas tesko da bi Ekvador pobedio
S
Srbo Ecuador
pre oko 7 sati
Ide gas Ecuaaaaaaadoooorrrrrrrr
Jovan Jovanovic
pre oko 7 sati
Tako se igra za reprezentaciju , svaka im cast i treba da slave ovo kao praznik.
















_(1)_(1).jpg.webp)






