Komentari na vest

Ekvador okrenuo Nemce za istoriju, država odmah proglasila neradan dan

sasamilic772@gmail.com

pre 12 minuta

Samo napred Ekvador

bgdbgd

pre 25 minuta

Zlatna generacija, mogu dosta
J

Janaćko

pre 27 minuta

Tragedija je da bilo koja država proglasi praznik ili neradan dan zbog pobede u bilo kom sportu. Robovski mentalitet.
L

Leukemija

pre oko 1 sat

Bravo Bravo svaka čast za Ekvador

rajko vidic

pre oko 4 sata

Bravo za Ekvador, al delovalo je da je namesteno

Damir Jovic

pre oko 4 sata

Kakav preokret,mislio sam da ce panceri da pobede sa 3-4 gola ali pogrešii sam...bravo za Ekvador

subaru

pre oko 4 sata

Nemci su prvi bez obzira na taj rezultat tako da verovatno nisu ni zapinjali. Ne omalovazavam pobedu Ekvadora nikako, jako gotivim juznoamericki fudbal uopsteno
S

Stojankamasina

pre oko 4 sata

sve namesteno realnoo

Daniel33

pre oko 4 sata

bili su bolji nemci u autu totalnom

trilee93

pre oko 5 sati

Bas lep osećaj, voleo bih kad bi kod nas isto tako bilo u
j

jocy9933

pre oko 5 sati

Klasicna namestaljka nema sta

nenad japundzic

pre oko 6 sati

Tako i treba, da se zna kad se slavi.
m

mrga84

pre oko 6 sati

pustili ih nemci da pobede
D

Dzemaili00

pre oko 6 sati

Haha, svaka čast ekvadorckim reprezentativcima ali i državnom vrhu na ovakvoj odluci. 😁
D

Dobitak7

pre oko 6 sati

I neka je vala, neka se raduju prolasku... mada iskreno, da je Nemcima trebalo bodova, tesko da bi se ovo desilo.
0

011

pre oko 6 sati

Ovo nema nigde... :)) Sta ti je fudbal...
D

Dobitak111

pre oko 6 sati

Pa jeste sve to lepo al da je Nemcima trebalo nesto i da su dali jaci gas tesko da bi Ekvador pobedio
S

Srbo Ecuador

pre oko 7 sati

Ide gas Ecuaaaaaaadoooorrrrrrrr

Jovan Jovanovic

pre oko 7 sati

Tako se igra za reprezentaciju , svaka im cast i treba da slave ovo kao praznik.