Komentari na vest

Emotivni Sergej Barbarez: Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo

A

Astoria

pre 14 minuta

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je u baražu za Svetsko prvenstvo 2026. godine eliminisala selekciju Velsa u polufinalu i selekciju Italije u finalu baraža. Dakle, dve vrlo jake ekipe, jace na papiru od BiH. U grupi su osvojili 4 poena i prosli dalje, sto im je do sada najveci uspeh. Za to vreme, Srbija se nije ni kvalifikovala. Malo skromnosti ne bi nam bilo naodmet. Oni su samim plasmanom na SP premasili ocekivanja, a prolaskom grupe KAO NAJBOLJA TRECEPLASIRANA reprezentacija od njih 12, je samo slag na torti. Dobar zreb su imali, idu na USA, sve je moguce.
D

Dobitak7

pre oko 1 sat

Bravo komsije, samo nastavite tako!
S

Svajcarska

pre oko 3 sata

Odigrali JEDNO svetsko prvenstvo od 1991 pa do 2026...Kajav samo "uspeh" za medalju! 😂
S

Sprdnjs

pre 6 minuta

Ja i?Što tebe žulja, evo odosmo u drugi krug, kakvi stojite?
S

SrpskaSrbija

pre oko 3 sata

A jes stvarno veliki uspeh za bosnje kad odigraju Jedno prvenstvo za zadnjih 40 godina! To je zaista veliki uspeh za njih...
c

cikota

pre oko 5 sati

uf uf ,jest nekome krivo,otprilike onome koje razocaran u vlastiti zivot . lp uzivajte u zivotu ljudi
n

neconi1122

pre oko 5 sati

Ma pokidali su i amere ima da pokidaju bravo komisije
D

Dobitak111

pre 14 minuta

To malo teze ali ajde da vidimo, sad su u naletu pa mozda naprave iznenadjenje... ja bih voleo!
B

Brut

pre oko 6 sati

Dragi Sergej veliki si čovek. Kao Srbin iz Prijedora uhvatio sam sebe da navijam za BiH u baražu i na SP. No, kada se vidio kako se navijači BiH poput hijena otimaju oko zastave Srbije, da je otmu, a koju je na stadion u SAD donio neki tip, zaključio sam, što sam navijao, navijao sam.
J

Jakov1503

pre oko 6 sati

Realno imaju solidan tim. Ali one zastave na tribini su sramotne. Zašto fifa ne kažnjava?
M

Mikula

pre oko 6 sati

Od svih pjesama ovog svijeta oni se uvatili ljiljana i samo to ponavljaju ko pokvarena gramofonska ploča, ko zna zašto?! Sport kao sport neka pobijede ako mogu ipak su nam komšije i sve su to dobri momci sto igraju ali da ja iz R.Srpske za njih navijam NIKAD pa ni tad.
N

Nemoj ih

pre oko 4 sata

Sekirati covece.Ako vide komentar nece moci trenirati do amerike.

Aboubakar Oumarou

pre oko 6 sati

Bezveze mi je pametovati jednom velikom igraču, sada selektoru, Barbarezu, ali zar ne vidi da je ogromna rupa izmedju veznog reda i napada. Bilo da igra Šunjić, Tahirović, Bašić, Ahmetović...oni su skloniji defanzivi i destrukciji, niko od njih nije organizator igre, da zadrži loptu bar nekoliko sekundi, dok ekipa iz faze odbrane ne krene u fazu napada. Mislim da bi to mogao Gigović ili ovaj mali Mahmić koji se pokazao odličnim džokerom. Izbaciti treba Demirovića koji istina mnogo trči, ali nema konkretnog učinka, nema golove i asistencije. Možda bi bolji bio kao džoker, uvoditi ga u drugom poluvremenu...
T

Tztukv

pre oko 6 sati

Prošli u top 32 ekipe pa toliko je nekada ekipa ucestvovali na prvenstvu sta je tu uspeh onda.
D

DekiSum

pre oko 6 sati

Cestitke komšijama! Ubijali su njihovi, ubijali su naši, daj prihvatite da je svaka strana kriva za onaj prokleti rat. Čestitaj ako želiš da im cestitas ako nećeš sto moraš da ih pljujes, šta, mislite da smo mi Srbi generalno bolji ljudi od bošnjaka, i drugih nacija, da smo mi nevini? Spustite se na zemlju malo.
G

Gost1983

pre oko 6 sati

Eto bas su se Svicarci naigrali protvi Qatara, Kanadjani dali dva gola pa poslije dva crvena "uvalili" jos 4, takodje olaksana pobjeda. Vidim po komentarima omalozavanje pobjede, ali kako god pobjeda je zasluzena. BiH je igrala i svim terminima od 12:00 sati kad su temperature na najjacem. Neka i izgube od USA barem su prosli grupu sto za neke je to jos uvijek samo san.
V

Vlado071

pre oko 7 sati

I da, ciji navijaci provociraju po Republici Srpskoj drekom i folklorom, dok u njihovim sredinama sve sa obiljezjima srpskih klubova ili reprezentacije biva napadano...
V

Vlado071

pre oko 7 sati

Ne razumem ovog coveka, otac mu je pravoslavac, pripadnik srpskog naroda, odakle mu velika emocija prema muslimanskoj selekciji, ciji navijaci ekstremno mrze sve srpsko i pravoslavno!
@

@Vlado

pre oko 6 sati

Da li ti uopste poznajes Sergeja Barbareza kao covjeka i da li si poznavao njegovog pokojnog oca ili nako usput talasas jer ti je dosadno u kaficu gdje nosas tacnu?
P

Prvo i prvo

pre oko 5 sati

Ne mrze, nego im je to posao. Kao što grobari i delije “mrze” Hrvate i Bosance, jer kako drugačije da stvoriš tu sliku. Normalni građani idu i u Beograd i u Sarajevo i u Zagreb i nikada nikakav problem nemaju. Letovao sam bar 10x u Hrvatskoj, u raznim mestima, uvek pričao naš jezik, nikada ni najmanji problem. Samo sirotinja neobrazovana mrzi.
G

Gostimir007

pre oko 7 sati

Dajte nam više članaka o Bosni i Hrvatskoj,da kroz komentare pokažemo svima koliko smo ograničen narod.
@

@

pre oko 6 sati

Pa zar nismo???
o

odg

pre oko 5 sati

Za razliku od komšija, koji su kamilica, ljubičica i tako to.
m

misa mitrovic

pre oko 7 sati

veliki je igrac edin, barbarez je samo u prolazu
B

Bagzi

pre oko 7 sati

Nije Srbija napala njihovu zemlju nego su se Srbi iz Bosne branili od komšija koljača i htjeli svoju državu kao što su se i oni odvojili od Jugoslavije a ne da im budu vezali i sluge...
@

@Bagzi

pre oko 6 sati

Sta fali, bili ste turcima sluge. Ali nema to veze, to je narativ koji je vama nafilovan u glave inace nikada ne biste uzeli pusku. "Pobijmo njih prije nego oni pobiju nas". Taj isti zamotani fasisticki plan velikog Izraela (Srbije) je bio jedini nacin da nagovoris nekoga da krene u rat. Da niste krenuli na Hrvatsku i Sloveniju prije toga mozda bi vam neko i povjerovao
B

Barba 23

pre oko 6 sati

Jel ti to đed iz kurira pročito?

Furtula

pre oko 8 sati

Svaka cast kako igraju tako se gine za dres
P

Prcko33

pre oko 8 sati

Svaka cast za prolaz , eto i nesto dobro da se malo vise nacija plasira pa i raduje . Ali ovo je smjejurija , utakmica sa Qatar-om juce je sramotna , ispod svakog nivoa kvaliteta ! Klasican amaterizam i jedne i druge ekipe, elementarne stvari skoro ljudi da ne znaju ! Smijesna grupa ali bas smijesna , ali svaka cast BiH iskoristile su pogodnosti !

Valentina Kolar

pre oko 8 sati

Svaka čast, čestitke
n

nista bez Srba

pre oko 8 sati

Od oca Ljube. Nema sta.
B

Barba 23

pre oko 6 sati

Samo Bosanci i Hercegovci..sa svim zubima u glavi..

nenanena2

pre oko 8 sati

Za sada rezultatski ovo izgleda dobro, ali igra BiH ne uliva preveliku nadu protiv jačih protivnika u nokaut fazi
G

Glovoro

pre oko 8 sati

Komšije, svaka čast za prolaz. Zasluženo, nema šta. Pozdrav iz Brčkog!
B

Barba 23

pre oko 6 sati

Bravo sad znamo koliko si pametan..
П

Право Брчко

pre oko 5 sati

Да Бог да ти под прозором урлали и шенлучили као што раде ових дана по Тргу Бошка Перића Пеше, па можеш с њима под руку у коло.
z

zaks

pre oko 8 sati

Uspjeh jeste , ali realno , konkurencija u grupi slaba sem Švicarske .

zekadus

pre oko 8 sati

Javi se Pik-si!
S

Sid

pre oko 9 sati

Fudbal je velik i to se vidi po velikim slavljena u Bih. Drago mi je to videti. Ali Bih igra jako loše. Slabasni Katar je imao 6-7 šansi. Vezni red loš, odbrana spora. Ajde ovaj mali šta je dao gol je dobar.. Ali tanko je to jako
@

@

pre oko 7 sati

Konacno jedan normalan komentar, bez uplitavanja nacionalizma i slicno.
L

Luja

pre oko 9 sati

Bravo komšije. Pozdrav s Manjače.
m

magikco

pre oko 9 sati

Ma sta ovaj. Siksi bi sa bodom prosao do 1/16 finala i ispao od amera na penale bez suta na gol.

Scaloneta

pre oko 9 sati

Liči na Grofa Božovića
B

Babadinga

pre oko 7 sati

Isti John Travolta
L

Letaq

pre oko 9 sati

Cestitke za treće mesto u grupi, samo po standardu SP do juče ovo je bilo ispadanje. Da smo mi igrali ovakvu grupu stručnjaci na portalu bi se smejali kako smo igrali sa super silom Kanadom i najjačim Katarom ikada. Prolaz bi bio ismejan, a torpedovanje već najavljeno. Takvi smo…
j

jeste

pre oko 8 sati

ali i Srbija je igrala na Svetskim prvenstvima i nije nikad sakupila 4 boda i imala je takodje ne tako jake grupe
O

Ovo

pre oko 7 sati

Nije ne tako jaka grupa. Ovo je zalosna grupa. Uz veliku srecu od kanade je bih uzela bod, a inace su demolirani bili. Tako da njihova realnost je katar da dobiju i cao.
r

rea

pre oko 6 sati

@jeste, Srbija je igrala SP u ne tako jakim grupama, ne tako jake grupe: 2006: ARGENTINA, HOLANDIJA, OBALA SLONOVAČE (na vrhuncu svoje moći); 2010: Gana (na vrhuncu svoje moći) NEMAČKA, Australija (na zalasku najveće generacije koju su imali); 2018: BRAZIL, ŠVAJCARSKA, Kosta Rika; 2022: BRAZIL, ŠVAJCARSKA, Kamerun. Od svih ovih reprezentacija protiv kojih je Srbija igrala na svoja 4 Svetska prvenstva, ni jedna nije slabija od Katara i svaka bi, vrlo verovatno, pobedila Kanadu i u svakoj grupi je bila po minimum jedna reprezentacija koja je ultrafavorit prvenstva, a 2006. čak 2 (Brazil x2, Argentina, Nemačka, Holandija...).
L

Letaq

pre oko 6 sati

Kako misliš ne tako jake grupe: 2022 Brazil Švica Kamerun 2018 Brazil Svica Kostarika 2010 Nemacka Gana Australija
L

L'Equipe

pre oko 9 sati

Realno ovo je bila najlosija grupa na celom prvenstvu ali da smo mi umesto njih vjerujem da ne bi prosli dalje hahaha
А

Аух

pre oko 9 sati

Ови бошЊООци су шампиони патетике
@

@

pre oko 7 sati

Ooo Srbijoooo zemljo medj sljivama
M

Majelde

pre oko 6 sati

Svi ste mangupi i veliki srbi na ovom portalu ali ste fini kada treba u Federaciju na posao doci jer u rs-u za kifle nemate. Entitet duhova. Jeza me prodje svaki put kad prolazim autom. Poneka benzinska pumpa i pravoslavne crkve nasred trotoara. Zali Boze bogomolja i vjere. Da li si inace uopste procitao clanak? Ovo su izjave sa press konferencije, nikakve patetike tu nije bilo. Debilcicu iz rs-a

djole.

pre oko 9 sati

Imaju atmosferu kakvu mi možemo samo da sanjamo.I to ne samo u fudbalu.Prozori u košarci protiv Bosne u Pioniru oko 3000 ljudi atmosfera kao da je bdenje,u Bosni krcato,organizovano navijanje.
S

Sto

pre oko 9 sati

Govori o nama kakvi smo. Bozobrazni da bezobrazniji ne mozemo biti.
s

sta nije jasno

pre oko 8 sati

Naravno da govori.Zvezda i Partizan su najvazniji,stupovi srpstva,reprezentacija nebitna a u svakom gradu moraju da vladaju delije i grobari.Ostale ponizavati.Koga briga za Srbiju.Reci da nije tacno?Eh da,Evroliga je najvaznije takmicenje na svetu.
@

@

pre oko 7 sati

Iskreno, mi smo toliko jadan narod, zavistan, pakostan, rodjeni brat bi te prevario, imamo najpokvareniji mentalitet od bivse yuge. Sve mrzimo, ljubomorni na tudje uspehe, podeljen kao narod apsolutno ludilo u kome zivimo. Nekad me i sramota da izjavim sta sam kad me pitaju, bukvalno mi se smeju u facu a ti si taj sto imate onog sto vam izlazi iz frizidera i kaze za deterdzent da je sok od jabuke...
@

@@@

pre oko 7 sati

Kome je evroliga najvaznije takmicenje u svijetu? Ovo je sport, razbibriga. Debili kojima je to nesto kao od zivotnog znacaja nisu za komentarisanje. Poenta komentara je da mi Srbi smatramo da se moramo plasirati na svako takmicenje i isto da osvojimo. A to uopste nije ni blizu realnosti. Sto se tice navijanja, nek svaki grad podrzava svoj lokalni klub, ja sam za to. Isto tako posto nemam svoj grad niti lokalni klub, ja navijam za Zvezdu.
M

Milan bg

pre oko 9 sati

Sram te bilo Aleksandre Pavlovic nisi hteo da igras za srbiju nego za nemacku i ova deca sto igraju za bih su rodjena van bih pa ipak su prihvatili da igraju odakle su im roditelji
L

Luba

pre oko 9 sati

Šta misliš da bi Alajbegović igrao za Bosnu da ga je Nemačka pozvala? Pustimo to, nema emocija nego samo interes. Svaki igrač bira jaču reprezentaciju ide tamo gdje može imati više uspjeha.
R

RendiOrton13

pre oko 9 sati

Pa nije hteo jer je Piksi izjavio to što je izjavio na onoj čuvenoj press konferenciji. Bolji mu bio Gudelj.
@

@RendiOrton13

pre oko 8 sati

Sad ce ispasti da te uhodim posto sam ti odgovorio i na komentar o Lazeticu, ali ti nastavljas da nizes bisere i nebulozne komentare. Kakve veze ima Piski ili bilo ko drugi, sa odlukom Pavlovica da odabere Nemacku pre Srbije, u zivotu svako donosi odluke za sebe i sam snosi odgovoronost za te odluke bilo one dobre ili lose. Moze ko god hoce da bude selektor, ne bih u zivotu mogao da igram za bilo koga drugog osim za Srbiju, ali to je moj zivot, a Pavlovic zivi svoj i to je to. Malom je otac srbin majka srpkinja, a on je odlucio da bude nemac i to je to. Srecan put, kakav Piski kakvi bakraci.
@

@

pre oko 8 sati

Zlatna ribice pa Piksi ga je sam otpisao onom izjavom.
@

@@@

pre oko 7 sati

Greska. Pavlovicu je otac Srbin, a mama svabica. On odrastao tamo, majka ga ucila da voli njeno, pitanje dal on i prica srpski. Tako da ovo i nije toliko cudno sto je izabrao njih. Ozenice svabicu i kad dobiju djecu ta djeca su 100% svabe, samo ostaje prezime pavlovic, koje ce vjerovatno promijeniti ili izmijeniti
@

@@@@

pre oko 6 sati

Majka mu je iz Banja Luke rodjena u Njemackoj. Samo morate shvatiti da on kao talenat je jednostvano mogao da bira i logicno da ce Njemacku izabrati. Sta je njemu Srbija ikada dala? Sto se tice Alajbegovica njega je NS/FS BiH jedva otrgao od Njemacke jos kada je bio u -15, inace su ozbiljno racunali na njega. Kako su ga otrgnuli ja ne znam ali Branislav Krunic je o tome govorio u zavarivanju

Stefannnbgd

pre oko 9 sati

Jesam Grobar al Mirko je mozda i naj bolji igrac Mozzart bet superlige.
D

Dalibor CZ

pre oko 10 sati

Pobijedili raspali Katar i sad kao nesto veliko uradili?!
M

Mitro87

pre oko 9 sati

Mi bi i od Katara pukli.
N

Neko tamo daleko

pre oko 9 sati

Sto niste vi pobedili raspalu albaniju i to u sred srbije albanija vas ponizila 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
@

@неко тамо

pre oko 9 sati

Питање је, пошто би смо ишли у бараж. Чињеница је да сте били у најлакшој групи ба Мундијалу и да вас је једна екипа која није опет ни у топ 16 најјачих екипа одучила од фудбала. Међутим опет ту срећу треба и заслужити, тако да нема шта, честитке на пласману у 32 најбоље екипе на турниру.
T

Ta

pre oko 9 sati

Raspala albanija bi vas starala. Dobili amaterski katar i na srecu izvukli bod od kanade i sad to kao neki uspijeh. Cutite i ne blamirajte se. U utakmkci sa albanijom, vjeruj da bih za njih navijao protiv bih
@

@

pre oko 7 sati

Izgubili od Albanije 0:1, Engleske 0:5, Z. Ostrva 0:3, Meksika 1:5 i ti se pravis pametan? Ova njihova selekcija uopste nije bila projektovana da se plasira na ovo SP vec im je cilj bio EP 2 godine kasnije, samim tim uspeh je veci. Mi smo jedva prosli najlaksu grupu u istoriji za EP i sad ja tebe pitam i to treba da bude uspeh?!
@

@Ta

pre oko 7 sati

Jao jao koliko ljubomore, ispada Albanija velesila sada ahahaha

ZIVAND

pre oko 10 sati

Bravo, sasvim zasluženo... Vi ste tu na mesto planiano za Italiju ali oni kao i mi tipuju i gledaju prenos na tv

Meda74

pre oko 10 sati

Čestitke tebi i ekipi na uspehu
M

Marko rssss

pre oko 10 sati

Svaka čast ja se lično radujem u Republici Srpskoj od sveg srca jer imam puno prijatelja muslimana.Tako su me vaspitali roditelji da ne mrzim druge ljude jer u mržnji nema nicek dobro jer su to moji roditelji najbolje ostlili puno sreće dalje biće teško prtiv Amerike.
P

Pa

pre oko 9 sati

Ne traba ih mrziti, ali sto bi se radovao njihovoj pobjedi?! To ne razumijem nikako.
M

Markoo rsss

pre oko 9 sati

@Pa Zato sto ima Prikatelje iz Bosne koji su muslimani ako znaš sta su Prijatelji, koji drugi razlog tražiš valjda imas prijatelj u životu drugare koje cenis postujes kako ne razumeš?
E

Eto ba Pa

pre oko 8 sati

@Pa .Zato sto Bosna postuje svoje komsije , sto su momci koji su juce igrali rodjeni u zemljama EU kao djeca izbjeglice, jer su njihovi roditelji pobjegli od rata u kojem je Srbija napala njihovu zemlju. Zato treba navijati za BIH, pokazati da Srbija zna da voli a ne samo da mrzi!
J

Jugosloveni

pre oko 7 sati

Da vam odgovorim obojici. Prijatelje muslimane nemam. Srbija nije napala mene i moje pa smo morali bjezati iz svojih kuca, vec su nas napali ti isti za koje navijate. Ja ne navijam za njih, niti bih ikad navijao. Isto tako mi nije jasan neko od njih koji navija za Srbiju. Neutralan biti, ajd ok, ali da navija, to nikad.
B

Babadinga

pre oko 7 sati

Srbija napala sopstvenu zemlju? Ne znam ko je dovodio placenike iz islamskih zemalja da ratuju, a sad glumite neko "bratstvo"..