Komentari na vest

Evo šta ste propustili 14. dana Mundijala: BiH prošla dalje, dominacija Vinisijusa, časni Haićani

Z

Zoki1906

pre oko 14 sati

Haićani su odlični bili
B

Bacoglavac

pre oko 16 sati

Колико бих волео да приземље ове Мароканце у већ у следећој фази, колко су полетели, како су разметљиви... Само због оне крађе против Сенегала и понашања после утакмице
G

Gajgula Wien

pre oko 18 sati

Sta je ovo koga briga napunice ih neko u 1/8 finala nemogu dalje i ako prodju mrsave amere
B

BH

pre oko 17 sati

Govorili i Velšani i Italijani tako ...pazite se vi Albanije,inače
D

Dragi Prilep

pre oko 18 sati

Pozdrav iz Makedonije ide Bosna jako sve najbolje nasoj braci... Nigde ko u Bosni
V

Vic godine

pre oko 18 sati

Lubomir Srbenda: Sta sam nocas propustio ? Mujo Bosnjacina: propustio si World Cup komsija Hrvoje Hrvatina: propustio si gledati kak se igra nogomet
B

Bbbzj6

pre oko 18 sati

Ovakve navijače nema niko. Bravo Bosno
I

Ideee gaaasss

pre oko 18 sati

60.000 navijaca Bosne na stadionu u sred Sijetla, sta reci ko to moze sa Balkana osim Bosanaca.
h

hahahaha 123

pre oko 15 sati

Ma zaokruži na 100.000
K

Komri

pre oko 18 sati

od Haitija sam očekivao da su liliputanci kao Kurasao a oni pkazali više organizacije i kvaliteta nego Srbija u Kataru. Ipak mislim da broj učesnika ne sme biti veći od 32 i da samo 2 prolaze dalje ovako je malo obesmišljeno takmičenje u grupama i ima više kalkulisanja za pozcije
7

7z

pre oko 18 sati

Ajmoooo Bosnoooo!!

kivekive

pre oko 18 sati

bukvalno nista nismo propustili

Asani Avni

pre oko 19 sati

bilo je zanimljivo, danas novi dan
N

Nenad Petrovic

pre oko 20 sati

Mnogo zaniljivosti.. Mnogo
S

Srbomir

pre oko 20 sati

Nema vee VAMOS USA
R

Razocaran 22

pre oko 20 sati

Cuveni strucnjaci i nasi reprezentativci su nas doveli do toga da u sred BG-a nailazim na klince koji gotive ovog malog Bosanca sto je dao gol i sto ima frizuru ko Halid Muslimovic... Cak i klinke u mom komsiluku komentarisu da je najbolji i sladak... Deci idol postao igrac tudje reprezentacije jer smo postali San Marino u fudbalu, sramota...
V

Valverde bg

pre oko 20 sati

Stid me sto sam Srbin i ja sta licimo u sporti a i navijacki smo nula za vecinu. Ne smem uci na internet na svakom sajtu, instagramu, fejsu, tiktoku iskacu mi gomile Bosanaca kako slave.
M

Mundijal

pre oko 15 sati

Hajde sve, ali u sportu brate....stid te što si Srbin, pa to može da izjavi samo neko ko nije Srbin a predstavlja se tako. Tolike legende u sportu okolni narodi mogu samo sanjati. Uostalom ta BiH nema medalje na OI. Čestitke komšijama, al nema razloga za preterivanje.
M

Mitke Canada

pre oko 21 sati

Srbin sam ali isao sam na utakmicu juce castio me je sef kartu za utakmicu . Ajmo Bosno Bosno Bosno ajko Hercegovino
E

Edo np

pre oko 21 sati

Grmelo je u Novom Pazaru a i veceras ce ne prolazi se svaki dan grupa na Svetskom ajmo Bosno do finala
J

Josko Split

pre oko 21 sati

Cestitke nasoj braci iz BiH na prolazu, vidimo se u finalu. Poz iz Splita za sve navijace Bosne
D

Dejo BL

pre oko 21 sati

Neverovatno u mom gradu gledam kolone sa bosanskim zastavama, dozvolili smo mi gradjani Banjaluke da nam se smeju u lice...
D

Dejo5

pre oko 18 sati

Banja Luka je Bosna i Hercegovina dečko. Mozes se zahvaliti Americi sto si tu gdje jesi. Pozz za ŠEHER BANJA LUKU
B

Bbg72

pre oko 18 sati

Miruj Bosanac he he
B

BH

pre oko 17 sati

Banja Luka je u BiH ,šta očekujete...