Komentari na vest

Hrvatska "visi": Loša je, muči se, ali zlatno pravilo – kad je biti ili ne biti, tada je najbolja

markinjos4

pre 17 minuta

vreme je da ispadnu
n

neconi1122

pre 22 minute

Ma gde losi jednom naisla losa serija pa sta

ЗоранАГТ+

pre 42 minute

Хрватска икс Енглеска 1 и 3+ Аустријанци добијају, Португал исто.

Ivan L

pre oko 1 sat

Bice im jako tesko, ne igraju svi odlucujuce utakmice protiv Katara. Gana je ipak neki drugi nivo.

djole.

pre oko 1 sat

Oni su se tokom celog SP u Kataru mucili i na kraju treci.
d

deder

pre oko 1 sat

mi hrvati nesmijemo komentirati košarku vi srbi nogomet drži mo se onog što znamo i bit će mir na balkanu
M

Markokmet

pre oko 2 sata

Jeste Hrvatska izgleda lose, ali bice oni sve bolji i bolji
M

Mirko_11

pre oko 2 sata

Bice 0:0, Gani odgovara jer ce biti druga bez primljenog gola a Hrvatima jer ce sigurno ici sa 4 boda.

Benny Ben

pre oko 2 sata

Mozda ljepa naša nece ni proći grupu!!!

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 2 sata

biće nerešeno i obe prolaze dalje 0:0 ili 1:1

Vaskon

pre oko 2 sata

Baš su do sada neubedljivi!
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Izvuci ce se oni na kraju 100%
M

Medaa93

pre oko 3 sata

Svim srcem uz Ganu!!!
G

Gost01

pre oko 2 sata

Gana voli Milovanaaaa.

ledesma247

pre oko 3 sata

Iskusna turnirska ekipa... Nema tu drame, prolaze braca hrvati peške!
B

Basa

pre oko 2 sata

Aj kroasanu ne pravi se Srbin kad stvarno jesi.
R

RendiOrton13

pre oko 3 sata

Nema teorije da će da izgube ovu utakmicu, čak naprotiv mislim da će rutinski do boda ili tri
S

Saturn

pre oko 3 sata

Hrvatka ako ode na Portugal izbacuje ih , ljudi kad se igra eliminacija uvek prodju nekako , produzetke , penale , a ovima pritisak da mora ! Pazite sta sam rekao
C

Cro wc26

pre oko 3 sata

Ne sekirajte se vi za nas,pametnije vam je da mislite o svojoj reprezentaciji,koja je medju najlosijima u Europi ;)
K

Komri

pre oko 3 sata

Drugi ide na Kolumbiju a treci na Portugaliju, meni svakako smrdi na dogovoreni remi, kao i Alzir - Austrija