Komentari na vest
Jeste u pitanju eksperiment, ali to nema veze sa formacijom
S
Sarajlija1
pre oko 20 sati
Sto ne pisete malo o tome kako se besplatni Vlahovic svima nudi, a niko ga nece? Kako sada to? Zar nije najavljivao da ce da osvoji Zlatnu loptu, a ne gine mu Besiktas 😂 Brinite vi o svojim problemima, imate ih mnogo. Ostavite se Hrvata, za vas su u fudbalu nedostizni

Ivan Radovanović
pre oko 7 sati
Плачете ви за таквим играчем као што је Влаховић још од пензионисаа Манџукића, додуше ви плачете имшто иматр најталентованијег штопера јер не знате да користите ...
B
Bravo komsije
pre oko 20 sati
Sjajna nova generacija Hrvata! Baturina je igracina! Cista magija, igrac koji zna sta ce sa loptom pre nego je primi…jedan madjionicar im odlazi, a drugi dolazi. On i Sucic dominirace veznim redom iducih 10-12 godina
A
Alal vera
pre oko 20 sati
Baturina, Sucic, Vuskovic, Gvardiol, Stanisic - sjajna mlada generacija koja ce za 2 godine opet da bude konkurentna za medalje
B
Bacoglavac
pre oko 21 sati
Логика се не поштује кад су они у питању на овим турнирима, па на прошлом су прошли групе само јер Лукаку помрачио, онда су избацили Бразил којима судија није свирао чист пенал... Али те такве ствари се дешавају на турнирима, а Хрвати се добро сналазе у свему томе. Лоша игра против Панаме може да се претвори у врхунску против Габе, без да ишта мењају у тиму и поставци игре
B
Blok
pre oko 23 sata
Gvardiol još nije na nivou posle loma noge i to im je problem. U nokaut fazi idu na Kolumbiju ili Portugaliju. Ne bi se kladio protiv Hrvatske.
N
Nebitan10
pre oko 23 sata
Gvardiol nije isti igrac nakon povrede bas kao ni Kovacic...Kao da gledam 2 potpuno druga igraca...Bas im opasno duva nazad, kada ti moras jednog Perisica od 37 godina da stavljas na levog beka(ne kazem da nije odradio posao), bas deficitarna pozicija, bekova ni na vidiku. Pograncic i Sutalo kao stoperi cist horor
i
ivana9997
pre 1 dan
Dobra je hrvatska lepo je odigrala utakmicu
@
@
pre oko 23 sata
Ovo prvi put cujem, sta ti znaci lepo odigrati u fudbalu?
N
Natalii29
pre 1 dan
Jeste predobar za sve a da li je cenjen
E
Emer
pre 1 dan
Nedodirljiv? Vise od pola nacije bi mu odavno dalo otkaz
planaue031@gmail.com
pre 1 dan
Eksperiment ili ne, covek izvlaci maksimum iz njih vec 10 godina
O
Otoci
pre 1 dan
Niko nije ni do kolena Radetu Bogdanovicu...onakvu alapacu, nema niko u regionu, a verovatno i sire...
F
Fanste933
pre 1 dan
pa nego sta nego je dobar i previse dobar za sve njih
Kurcslus
pre 1 dan
Da su igrali u istoj formaciji kao protiv engleza izgubili bi i od Paname. Svakako ce izgubiti od Gane.
V
Viki Miljković
pre 1 dan
Da je Vojislav Šešelj osvojio drugo i treće mesto na SP, životom bih ga branio i ne bih dao dlaka s glave da mu fali.
Vidim da imaju dobru smenu generacija (Gvardiol, Stanišić Vušković, Sučiči, Baturina) i da imaju priliku da nastave sa uspesima. Fale napadač i krila, ali izrašće nešto.
Vukasin Nikolic
pre 1 dan
krece smena generacije u hrvatskoj
V
Veljko9
pre 1 dan
Gvardiol deluje van forme, Hrvatska bas neubedljiva za sada ali uzeli su 3 boda sto je ispunjen cilj. Videcemo protiv Gane da li ce uigrati nesto ali ovakvom igrom tesko da ce moci nesto protiv opasnijih ekipa poput Engleza, Francuza... pa i Holandije, Nemacke..
M
Maresca
pre 1 dan
Daleko su od one ekipe sto su bili..Dalic je trebao da leti posle prošlog prvenstva,a sa njim i par igrača.. modric,perišić...imaju dobar tim i dalje..ali lose.selektiran...zašto mu na sredini ne igraju sucic i baturina? Zasto ne rizikike sa Frukom..decko je doktor fudbala...zbog čega ne igra Matanovic? I zašto ne puste Vuskovica da igra..decko je najveci talenat u Evropi ..ali takav je nama mentalitet...dobice ih Gana i kada odu kuci Dalic ce se vaditi na neke glupe price..kako.je verovao u Modrica od 40 god i Perišića...trebao je pozvati i Rakitica iz penzije da se vrati...
A
Ajme šta ti je
pre oko 22 sata
Ma koja Gana ce dobiti o čemu ti pričaš??? Oce kao i Kamerun i Nigerija kad su primili zajedno 6 komada 🤣💯
P
PeraV
pre 1 dan
Pa, Pa, Pa...ajde ne pocinjite svaki komentar sa Pa
s
stićgo
pre 1 dan
Pa i ti si ga počeo sa Pa 😀
Aleksandar Virijevic
pre 1 dan
Onda je bio Mandzukić, Rakitić, Domagoj Vida itd, sada je Modrić pri izdisaju, i smatram da neće daleko dogurati jer kvalitet za tako nešto nemaju.
S
Sirogojno
pre 1 dan
Pa Piksi je to radio ne vodeći računa o tribinama, struci i svim fudbalskim postulatima. Jedina razlika je što Dalic ima ozbiljne rezultate a Pikseta nas doveo do toga da ri je muka kada igra reorezentacija
wizard 1987
pre 1 dan
ispadaju odmah u 16 finala
A
Ahahahahhahaha
pre 1 dan
Nadaj se mi osvajamo redovito medalje a vas Meksiko puni 5-1. Ovaj i Zelenortski otoci 3-0. 😅
P
Peki30
pre 1 dan
Gde je sad onaj strucnjak sto je hvalio gvardiola i najavljivao visoke ambicije? Svi kljucni igraci ostarili, preko 35, a on za gvardiola govori kako ce za 100 miliona u bajern, lik nije clean sheet sastavio par puta u zivotu... gana.je sacuvala mrezu, a oni primili 4 od engleza... nema vise tog talenta, igraca, ovo je sad drugorazredna selekcija
H
Hahahahahaha
pre 1 dan
Lik polomi cjevanicu 6 januara i vratio se u trenažni proces tek u maj, 2 utakmice do kraja sezone i opet se spremio da igra za reprezentaciju, normalno da je van forme i da ne može, bitno je da ti pljuješ a ne znaš ništa, što je u današnje vrijeme interneta misterija, kad se već maliciozno komentariše, sad kao ti ispadaš pametan, a on kod gvardiole 4 sezone igra već standardno, biće da katalonac ne zna i da je medju najboljim trenerima slučajno, zabranit internet takvima, ali zna se zašto se tako maliciozno komentariše, biće da je zbog toga što su vas albanci odučili fudbala i sad se radujete tudjim neuspjesima, jadno…
K
Kompleks ti je drugo ime
pre 1 dan
Hahaha mi opet lagano prolazimo grupu a vas puni jedan Meksiko 5-1. Za vas imamo reprezentaciju nedostižnu, i ova nam je prepuna mladih igračina poput Baturine, Petra i Luke Sučića, Stanišića, Gvardiola, Matanovića, Luke Vuškovića, samo sanjati možete takve mlade igrače. Samo Baturina i Petar Sučić vrijede preko 100 milja Eura, zato mi redovito osvajamo medalje a vas puni jedan Meksiko 5-1.
Zvezdas1989
pre 1 dan
@Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
Zvezdas1989
pre 1 dan
-Kompleks ti je drugo ime
Prvo se informisi koja selekcija je igrala protiv Meksika to nisu ni rezerve.Lucic jedan da ti bude na A spisku hahhahahaahhaha.Da su igrali A spisak dobili bi sve
A
Auuuuu hahahahah
pre 1 dan
Što tko je igrao protiv Meksika pa Srbija je igrala o čemu ti pričaš 😅🤣💯 Uvijek neka opravdanja tražiti zato i jeste tako propali u nogometu dok mi Hrvati redovito osvajamo medalje. 🥰🙏💪 Vama tražite uvijek opravdanja a nama mane, a mi mana imamo 100 puta manje od vas. To se zovu kompleksi. Ajmo idemo prolazimo skupinu kao plitak potok. 😅🙏💪
N
Nik66
pre oko 22 sata
@Auuuuu hahahahah
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
N
Nenad Petrovic
pre 1 dan
Pa dobra su reprezentac8ja
J
Jacz
pre 1 dan
Pa realno, moze kako hoce.























.jpg.webp)