Komentari na vest

Kao đak kome se sve pomeša... Jedva dvojčica (VIDEO)

g

gostttttttt

pre oko 4 sata

Bilo bi bi dobro da i mi nekad prodjemo grupu...
S

Samo medalje osvajamo

pre oko 4 sata

Možete vi neki biti ljubomorni vaš problem ali Hrvatska ovo prolazi i ide ponovno daleko jer je majstor nokaut faze. Protiv Engleza su ih suci pokrali s onim penalom dva puta smo se vraćali, jedna od najboljih utakmica dosadašnjeg SP je to bila, sada gol protiv Paname jedna od najljepših akcija za pogodak stvarno savršenstvo od akcije.
3

3

pre oko 3 sata

Nikad vise vi medalju osvojiti necete😄
A

Ahahahahah

pre oko 3 sata

To ste vi i nakon 1998. govorili pa ih mi još dvije osvojili. 🤣💯
z

zeus76

pre oko 5 sati

Srbija, od obnove svoje nezavisnosti 2006. godine, ima 4 učešća na SP u nogometu, 2006. 2010. 2018. 2022. godine, uz skor 2 pobjede, 1 neodlučena i 9 poraza! I onda žitelji te iste zemlje dođu komentirati Hrvatsku, te sreća, te penali, te nekako ga dadnu...te ovo te ono! Pa gdje ste vi u svemu tome?
G

Gost1234

pre oko 4 sata

Druze jedini koji je dosao negde si ti))) Na srpskom portalu komentarises ako nisi primetio. Price oko hrvatske reprezentacije su ovde uglavnom pozitivne oduvek, pa cak i ovaj tekst nije negativan. Dosta ljudi ipak malo poznaje fudbal, a niko nije slep, tako da smo svi svesni gde je vas nacionalni tim a gde nas. Svako treba da gleda svoja posla, pa tako i ti...
A

Akumulator

pre oko 5 sati

Za srpsku selekciju su Brazilci lično,dve klase iznad..toliko.

Bojank1991

pre oko 5 sati

Kad mi igramo? Kad Vidić dođe.
J

Jasna12J

pre oko 5 sati

Uvek de nekako izvuku
1

1981

pre oko 5 sati

Bitno da smo mi daleko stigli, a ne smete da oisete o menadzerskim igracima

jelenacvetkovic1979@gmail.com

pre oko 5 sati

Gana ima da ih zgazi...
A

Ahahahahhahahahaha

pre oko 5 sati

Hahahahaj nadaj se opet ces tužna biti

Salleee

pre oko 6 sati

Ipak će biti najveće razočarenje. Ako prodju grupu prvi ozbiljan ima da im napakuje par komada i kući lagano

Radojkovic Milos

pre oko 6 sati

Hrvati nece daleko ove godine....
B

Bar Kohba

pre oko 6 sati

Mislim da ce igrati nereseno sa Ganom, tvrdi i jedni i drugi. Ovakav sam scenario i predvidio, Hrvati su u padu, ali ipak jaki da prodju prvi krug. Iole jaca ekipa, tesko ce da prodju. Ganu ne treba potceniti, Afrikanci jaki i izdrzljivi. Svakako Hrvatima borbu ne moze niko osporiti.

Ilija

pre oko 6 sati

Tri boda su tri boda i to bez pomoć sudija, kao naprimer Englezi za ovaj bod
P

Papu Gomez

pre oko 6 sati

Нек ови наши играју добро
G

Gost13

pre oko 5 sati

Mi ovde nismo tema ovde mi smo losi pa smo losi. Ali hvaliti Hrvate nakon ovakve igre bi bila cista budalastina, Panama ih nadigrala.
J

Jovan Dalmatinac

pre oko 6 sati

Moze da kaze ko sta hoce..ali Hrvati ce proci grupu..pobedice Ganu 2:1 i prolaze dalje..a znalci ovi nasi ljubomorni i zavidni ce uvek pisati “imali su srece…izvukli su se…uvek se izvuku”…to se zove suvi kvalitet i znanje igranja na velikim turnirima…s obzirom da im Modric i Gvardiol nisu ni u pribliznoj formi u kakvoj znaju biti oni igraju sasvim solidno..lp svima
o

opet on

pre oko 6 sati

Jovane, za tebe vazi ono bez J

Luka Kovijanic

pre oko 7 sati

uvek se izvuku nekako

micaredstar72@gmail.com

pre oko 7 sati

ma opasni su kroasani.Imaju iskustva a to je jako bitno

Gatsby82

pre oko 7 sati

Uvek tako igraju, čvrsto pozadi, u sredini drže loptu, a u napadu slabo, i nekako ga umuljaju. Možemo da im zavidimo, ali svaka im čast

pre oko 7 sati

Loša igra,ali turnirski sistem bitna jedino pobeda,mnogo puta se desilo da ekipe sa lepršavom igrom budu sapletene na prvom stepeniku...ne broje se lepe igre već pobede....
J

Javier Rodriguez Rodriguez

pre oko 7 sati

Ja Sam iz Paname. Moja struka je Genetika. Zasto srbi, sloveni, muzelmani, makedonci ne Slave Pobedu kad Ste identicni narod Po genetici? Ja Sam razocaran moja Panama je mogla pobediti ili barem bod. Pozdrav iz paname

Zlatkodelija

pre oko 7 sati

neriješeno protiv Gane i ajte kući

Uskekruske

pre oko 7 sati

Koga to zanima..
N

Nanas

pre oko 7 sati

Kapa dole za rezultate na ranijim prvenstvima,i ne zelim da nipodastavam to,ali ubedljivo najtalicniji tim koji sam gledao,a dugo pratim fudbal !!! Svako prvenstvo isto, u igri bez igre se provuku iz grupe,onda produzeci,penali itd,itd, protivnici promasuju protiv njih nemoguce,oni iz jednog suta daju gol...ne znam samo kako dugo nekoga moze toliko sreca pratiti i cime su zasluzili toliku kolicinu iste.
I

Ićo

pre oko 7 sati

Tako je druže,imaju borbenost hrabru igru,nikada ne odustaju i svi daju sve od sebe.Treba da budemo ponosni na naše komšije.
S

Sreca opravandnje ludom radovanje

pre oko 2 sata

Nema tu srece, vec vi samo vadite stari koje vam pasu, Belgija je dobar primjer, svi ce spomenut Lukakua i njegove promasaje, nitko nece spomenut da je Hrvatskoj prije toga ponisten penal zbog milimetarskog zaleda, i to po mnogima vrlo upitnog... samo jedan primjer, ima ih bas mnogoo
I

Ivaaaaa6

pre oko 7 sati

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
A

Aruna Dindane

pre oko 7 sati

Zlatko Dalic jako jako tanak trener,da preuzme neki tim iz liga petica,ispao bi...malo na provlacenje,malo na Modrica,malo na zelju I karakter I eto rezultata
d

davvor

pre oko 8 sati

a vi kad cete protiv papa gvineje prijateljsku?
S

Srpska Krajna

pre oko 8 sati

Oducila ih Panama od fudbala! 🇷🇸👍
S

Snoopy

pre oko 6 sati

Kako posto je izgubila.m???
p

purgeri

pre oko 8 sati

Jedva pobedise malu Panamu...Bruka!
@

@

pre oko 7 sati

Albanija 0:1, Engleska 0:5
G

GostVk

pre oko 5 sati

Bruka je kraj ovih egzotični zemalja koje su se plasirale neznam i ne vidim kad Srbija igrani u kojoj su skupini.?
S

Snoopy

pre oko 3 sata

E mukice.a Zelentorska ostrva 550.000.stanovnika kad ono 3;0 Aj po terapiju

Zlatkodelija

pre oko 8 sati

neriješeno sa Ganom i ajte kući

milkica12

pre oko 8 sati

Bravo za hrvate, nadam se da ce daleko dogurati
O

Otoci

pre oko 8 sati

Njima se nije vezeo jezik na odgovaranju iz istorije, vec nemaju sta da kazu o svojoj istoriji :D

Milos Kostic

pre oko 9 sati

Tanko nesto,na zor.
b

bbgarko

pre oko 9 sati

Dobro je barem ostaju u igri, videcemo sta ce dalje biti

50 miliona razloga

pre oko 9 sati

Uz utakmicu Engleska - Gana ovo je bila najslabija utakmica na prvenstvu.

Nemanja Milijanovic

pre oko 9 sati

Nosioce igre stižu godine, nije više to Hrvatska koja je igrala finale i polufinale. I dalje znatno bolji od nas, ali nisu taj nivo više

ljiljana63636363

pre oko 9 sati

Uvek ta nezgodna Panama
S

Slaviša Trifunović

pre oko 9 sati

U ovoj grupi Gana i Engleska dalje.
z

zulu

pre oko 10 sati

Taman koliko im treba 1:0,dosadna utakmica,pobediće i ganu 1:0
C

Chica

pre oko 7 sati

Да баш су тако играли, опуштено, сигурни у победу. Криво ми је што их Панама није победила или бар остало нерешено. А и овако ће их Гана почистити.

Meda74

pre oko 10 sati

biće im teško da dobiju Ganu

Zivot je igra

pre oko 11 sati

Englezi izbusise ..

Zivot je igra

pre oko 11 sati

užas od igre..realno

Zivot je igra

pre oko 11 sati

ugirase ga nekako

Miroslav Tomasevic

pre oko 11 sati

Stasno koliko ih prati sreca..neverovatno..a toliko lose igraju..al..verovatno su sazluzili srecu..
s

sreća?

pre oko 7 sati

gledaj,kad pobjedis tako jednu dvije utakmice to se može nazvat sreća..al kad maltene desetljecima imas usudio bih se reći vrlo dobre i odlične rezultate,to se ne može nazvati srećom...al sinoćnja utakmica,katastrofa...modrić,perišić,kramarić,svi matorci moraju napravit mjesta mladjim igračima jel ovako više ne ide
C

Chica

pre oko 7 sati

Чиме су то заслужили срећу?
H

Holse

pre oko 11 sati

Jare pao razred 😅

cileloza1994@gmail.com

pre oko 11 sati

Bitno da su uzeli 3 boda.. Ali protiv Gane ce biti 3x teže ...

nenaddragojlovic99@gmail.com

pre oko 12 sati

losu ekipu imaju komsije
b

bastoni5551

pre oko 12 sati

Na zilama Hrvatska pobedjuje i ako dosta dosadna i nekvalitetna utakmica za gledanje
T

Tomas94

pre oko 12 sati

Bolje igramo kad je lopta u protivnika mada je ocekivat da se pad mora desiti al prolaz grupe ne smije doci u pitanje Gana Ce isto cekat konte s tim da ima brza krila.sucic mora u prvu jer on i baturina su nasljednici novog veznog reda Sve najbolje svima Pohvale portalu na radu
K

Kolo Nedeljkovic

pre oko 12 sati

Lete hrvati vec u prvoj rundi. Gana ima da ih iz kontri probusi kao Popovic Seve
M

Momo983

pre oko 3 sata

Uuuuu jesi ovo sam smislio ili ti je trebala pomoc ChatGPT???
z

zeus76

pre oko 12 sati

Bila je to 14. pobjeda Hrvatske na SP, na vječnoj tablici smo prestigli Mađarsku i jedan bod smo da izjednačimo uspjehe Sovjetskog Saveza. Sa svakom sljedećom pobjedom ga prestižemo! Trebaju nam još dvije pobjede da sustignemo SFRJ! i sve to sa 46 postignutih golova i u 28 godina postojanja u FIFI! Aplauz!
K

Kninska tvrdjava

pre oko 12 sati

Cuveni rezultat za hrvate jedan nula. Ili su penali ili jedan nula, treca opcija ne postoji.
V

Veseli krompiri

pre oko 12 sati

Budimir je srpsko prezime, nije trebao da igra za koljace
K

Kusta

pre oko 10 sati

Evo ti pobjegao za dlaku....
B

Bolesne komšije

pre oko 12 sati

Sve do jednog njihovi komentari na portalu xD

Mihajlo Milenkovic

pre oko 12 sati

Primecuju se godine kod Modrica, Kovacica, Perisica. Mislim da su zato na ovom mundijalu malo u slabijem ritmu. Jednostavno cuvena smena generacija.
M

Mile led

pre oko 12 sati

Bravo. Evo upravo je ovde u Cacku u kuci Roberta Prosineckog pocelo slavlje. Sve delije su pozvane. Ima sendvica i euro krem blokova.
i

iske.4

pre oko 12 sati

najbolja odbrana na sp
i

iske.4

pre oko 12 sati

Bravio rvatii bre
r

rucniPrtljag

pre oko 12 sati

Na stranu rezultat i kvalitet utakmice, ali gledam u oba kola igrača Paname Hose Luis Rodrigeza (poznatiji kao Puma Rodrigez), dečko je u oba kola bio najlošije ocenjen igrač Paname, danas baš nikakav doprinos. Izgleda da u Zvezdi nisu pogrešili što su ga se otarasili onako brzo, tj pogrešili su jedino što su ga doveli. Kao startno levo krilo jedne reprezentacije, sem crveno farbane kose, apsolutno ništa pokazao nije. Ostatak reprezentacije je pokazao neku želju za borbom, ovaj momak baš sve loše uradio.
З

Зонз

pre oko 4 sata

Nemoj tako, pogodio je prečku iz ofsajda 😆
A

Akibg

pre oko 12 sati

Navijam za vas da osvojite nisam zadojen mrznjom kao neki sta je biko davno ne treba mrziti nikoga vi ste moje komsije ne ameri ne australijanci navijam za vas da osvojite kao i vi za nas da osvojimo u kosarci pa da se radujemo u ovih 2 god❤️
C

Chica

pre oko 7 sati

Огадио си ми дан. Има ли прошлости где нас нису клали и убијали? Шта им опрашташ? Први рат, други или прогон и бомбардовање колоне голоруких избеглица деведесетих? А да им краљ није дао државу никада је не би имали, па су га из захвалности убили. Никада, никада им не бих пожелео успех јити би навијао за њих.
0

011

pre oko 6 sati

Ima ali tebi je ocigledno tesko da shavtis I razliku izmedju 1941-e I 2026-e a kamo li nesto drugo. Nastavi samo da bespomocno sikces mrznju po komentarima. Dzabe je. Ima ljudi koji se na vas primitivne soviniste ne obaziru.
A

Aki2244

pre oko 12 sati

Ovo ne pisem jer su hrvati pobedili ali ie cinjenica da je fudbal najvazniji sport na svetu i da bi dao sve trofeje za bar jednu medalju u fudbalu a kamoli trofej
@

@

pre oko 7 sati

Buraz dosadan si vise aman
A

Alexis9

pre oko 12 sati

Ni 2022 ni 2018 nisu igrali neki fudbal,pa su osvajali medalje,grupu ce proci ,za dalje je sve moguce
D

DelijeNorthSide

pre oko 12 sati

Bravo komšije, slavi se i u BG
R

R1S

pre oko 9 sati

Pa, dobro, baš da se slavilo ne verujem ali eto... Mrzimo ih i divimo se kako oni mogu a mi ne...
y

yt

pre oko 13 sati

Budimir igrač koji zadnje 3 sezone među vodećim strelcima jedne od najjačih liga sveta dobija prve minute na šampionatu tek u drugom poluvremenu druge utakmice i za 10 min uradi više nego Musa za celo poluvremene, Gvardiol ni približno ne igra kao na nekim ranijim šampionatima u prvom poluvremenu ga obišao jedan krilni igrač Paname kao da je čunj i ušao u gol šansu, Pogrančić dekoncentrisan i sklon ozbiljnim kiksevima, Modrić priličan broj grešaka u pasu nešto što nismo navikli od njega...
đ

đoka šikara

pre oko 9 sati

Meni isto nije jasno zašto je Budimir i dalje rezerva kad je očito da je u najboljoj formi od svih napadača. Modrić je star jbg i ne može više blistat kao nekada, pogotovo nakon duge sezone.
d

dadandadan

pre oko 13 sati

Strašna partija Baturine, Como trlja ruke na ponude. Panama odlično zatvarala prilaze, na kraju trenutak genijalnosti presudio. Nije to dobro, ali nije ovo prvi put da Hrvatska ovako kreće.
A

Ante081

pre oko 13 sati

A vi ste nekako dobili albaniju pa došli na sp I igrate sutra? A da zaboravio sam.. a tek ono kmecanje vaših komentatora milina
9

9292922

pre oko 12 sati

Samo ti citaj nas portal i sretno
l

lool

pre oko 11 sati

Анте на течном Српском језику❤️❤️❤️

Sale Milosavljevic

pre oko 13 sati

Hrvati će proraditi.
E

Emir hadzii

pre oko 13 sati

Sramota kako komentatori sa Arene prenose utakmicu kad igra Hrvatska žalosno..

Ivan L

pre oko 13 sati

Jedva, ali pobeda je pobeda. To je razlika između redovnog učesnika SP i padobranaca.

kolekole57

pre oko 13 sati

Majstrori provlacenja, ne bi cudilo da opet doguraju daleko,.kakav god da je sastav
t

tomas94

pre oko 12 sati

mozes nazvati provlačenje al karakter je vrlo bitan znaju da je modricu zadnje prvenstvo, vjerujem da zele za njega odigrati dobro mada zs sada jos to nije to
A

Aki2244

pre oko 13 sati

Pozdrav iz Srbije navijao sam za vas kao sto i vi navijate za nas u kosarci 🇷🇸🇭🇷

Dragan Janjic

pre oko 13 sati

Kakve dvije utakmice veceras, daleko bilo. Ni da je treca liga Njemacke a ne SP. Ali ekipa koja ispada sa porazom i koja nista ne pokusa, cak ni sa nekim visokim presingom, e to mi nije jasno
i

ing

pre oko 13 sati

Ovi ispadaju u prvoj rundi nokaut faze
B

BH

pre oko 12 sati

Vaši ispadnu nakon tri utakmice u kvalifikacijama
@

@BH

pre oko 12 sati

Za njihtek pišem još gore stvari, ali ako ti je to uteha za ovako lošu igru Hrvatske onda blago tebi
L

Laki22

pre oko 2 sata

Ovisi s kim ce igrat, ako produ grupa naravno. Ako igraju protiv Kolumbije prolaze nekako na silu na cisti individualni kvalitet, ako ce igrat protiv Portugala uz ovakvu obranu primaju opet 3-4 komada i idu kuci lagano