Komentari na vest

Keiroš bljuje vatru: Sudija otišao da popije kafu, fudbal nije balska dvorana

Kanidja99100

pre oko 8 sati

englzi su u ocajnoj formi
M

MMMarko

pre oko 15 sati

Veoma dobra Gana . Steta .
R

Riki97

pre oko 17 sati

kako su igrali ovaj rezultat je za njih premija
D

Dedino

pre oko 15 sati

A kako je odigrao? Lose? Dobro? Ja bih rekao odlicno! Perfektno jer nije primio gol od ekipe koja je u svakom segmentu bolja. Dokazao je da je odbrana najvaznija i da od nje krece napad! Po meni,odlicno!
M

Mladic

pre oko 17 sati

Trebao si da povučeš ekipu sa terena pa neka pukne bruka.Penal je bio i nema diskusije.Nemoj sad da kukaš …kasno.
m

mrga84

pre oko 17 sati

cist penal kao suza,var ne vazi za svakoga
Д

Доколенко

pre oko 18 sati

ФИФА mafia.Шта друго рећи...

M. K.

pre oko 19 sati

Cist penal, da je bilo na suprotnoj strani naravno da bi se javio VAR.
m

mozzart50

pre oko 19 sati

Gana je bila dobra, steta...

Urke 777

pre oko 20 sati

Legenda , stari lisac!

dusann55555

pre oko 20 sati

Ovo je cist penal neverovatno kad vec glavni sudija nije video da ga barem sudije u var sobi nisu pozvali da pogleda i nakon toga bi verovatno dosudio penal
Z

Ze

pre oko 19 sati

Nije smeo da vidi.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 21 sati

Гана је дебело оштећена. Енглеска је морала да остане са играчем мање. Није ни мало у реду да се на сваком првенству гураљју велики. До сада је било добро суђење, а оно синоћ је срамота.
D

Drobilica kicme

pre oko 21 sati

penal i crveni karton cisti kao suza,da je bila obrnuta sitiacija verovatno bi svirali za engleze.
M

Mladic

pre oko 17 sati

Penal čist ali ne može i crveni ,dobije žuti karton jer su sklonili duplu kaznu ( penal i crveni) …da je bilo van 16 onda ide crveni
M

Maya888

pre oko 21 sati

Keiroš se sa pravom ljuti, ali sudije imaju svoje favorite očigledno.

bembem dada

pre oko 21 sati

Kao protiv Poljaka na proslom svetskom

bembem dada

pre oko 21 sati

prodaće Sona i dovesti njega 100%

Nikola Stojanović

pre oko 22 sata

Sramota za sudije, uvek se navlaci protiv slabijih ekipa
J

Janaćko

pre oko 22 sata

Školski primer penala i crvenog kartona. Po meni bi trebalo da ide žuti, ali penal je neupitan.
G

Gostgost

pre oko 22 sata

Da ste Argentina a ne Gana, ovo bi bio penal
J

Janaćko

pre oko 22 sata

Da su Argentina, crveni bi dobili i štoper i golman. Penal bi se izvodio dok Mesi ne pogodi.
G

Gostgost

pre oko 22 sata

Kao protiv Poljaka na proslom svetskom

MisoK

pre oko 22 sata

CANNE Da je bilo obrnuto var sudija bi se oglasio. Da li stvarno mislite da se sudi po pravdi i realno. Englezi moraju svugde da budu povlasteni.
Z

Zzzz

pre oko 22 sata

Realno dobro sudjenje na svetskom, ne sviraju se smešni penali, ali ovo je trebalo da se svirne.

Sasa Maksimovic

pre oko 22 sata

sramota yvek su ovi veliki favorizovani ono je bio cist penal za Ganu

djole.

pre oko 22 sata

Kakvi se smešni penali sviraju da mu ovaj start dodje kao pokušaj ubistva.
B

Bilosta1

pre oko 22 sata

Nije bio penal. Ali da je bilo za englesku, svirali bi.

Salleee

pre oko 23 sata

Realno jeste bio penal. Majstor mu se bukvalno baca ispred njega, kaci ga po kolenima, ni blizu lopte. Dovoljan je mali kontakt a bio je popriličan. Bas čudna odluka

Dramaturg89

pre oko 23 sata

Iako je mnogo iritantan u pravu je za penal. Ko je gledao tekmu i sve ostale na prvenstvu, za ono se svira penal.
K

Komri

pre oko 23 sata

malo je smešno da se žali jer su ubili ritam ali sve je to legitimno. Mislim da je možda u pravu za penal, ali ni ja im ne bi sudio jer bi bila kosmička nepravda da mi padne dvoznak na Engleze hahahaha
S

Sever Srbije

pre oko 22 sata

Sudije treba da brinu o pravilima igre, a ne o kosmičkoj pravdi. Ovo je bila oružana pljačka. Sramota

Aleksandar Virijevic

pre oko 23 sata

Zakonom treba zabraniti da se odigra utakmica ako je timovima cilj da ne daju gol...
m

mare fkv

pre oko 21 sati

Evo FIFA ceka da se ti pametan javis i reformises fudbal.

Radojkovic Milos

pre oko 23 sata

Naravno da ce gurati favorite

Ilija

pre oko 23 sata

Realno Engleska je baš očajna, njih je usralo ono protiv Hrvata