Komentari na vest

Mančini od tuge ne gleda Mundijal: Previše boli što nismo tamo

Љ

Љубиша F.

pre 1 dan

Pa ti batice i dalje hvataj Halanda za pedu i čupaj mu repić :D

stefan nikolic

pre 1 dan

do penzije ces biti valjda

Biba978

pre 1 dan

Drugo poluvreme su igrali peske
N

Nenad Petrovic

pre 2 dana

... Strasno za zabare... Hahahha

djole.

pre 2 dana

Po meni jedini razlog ovakvog potopa Italijanskih igraca je da su mafijaški menadžeri preuzeli sve i da mogu da uspeju samo oni koji imaju para dok pravi talenti ispaštaju.Nema veze što im liga nije kao što je bila,i u zlatno vreme Serije A glavni igraci su bili Italijani.To su sve bile svetske fudbalske zvezde.A danas nemaju jednog igraca svetske klasa.Nema niti jednog Italijana u današnjim najjacim klubovima.To je prosto neverovatno.
A

Aaaaa?

pre 1 dan

Donaruma je srednja klasa golmana i brani u lidsu??? Najbolji golman ba svijetu ili jedan od 3 najbolja. Bastoni je top stoper, di marko, tonali. Ispade da su u rangu sa finskom

Savo Vukovic

pre 2 dana

Нас би болело да смо тамо

Dajana09

pre 2 dana

Momčilo od tuge ne gleda la naravno