Komentari na vest

Mesiju dovoljno i pola sata: Slobodnjak za podebljanje rekorda, na vidiku i Zlatna kopačka

m

majster

pre 21 minuta

Kako igra Mesi, kao da je 10 godina mladji

Miki Milikic

pre 42 minute

igra matorac, nema price
H

Hahahahahhahah

pre oko 1 sat

Sa kakvim timovima igra do polufinala bi dao 16 gola haahhahaha cirkus od SP

Sijanda Ksulu

pre oko 1 sat

Najbolji svih vremena i tacka

Milijana Ilic

pre oko 1 sat

Majstor a Ronaldo kadar nevera

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 sat

Kakva je to igracina ,jos im se otvara put do polufinala

Losmaaa94

pre oko 1 sat

Аргентина гази све пред собом, имају пар чаробњака и имају брдо гладних џукела који гризу и који изгледају као да имају нож у зубима. Врхунска репрезентација која има и главу и реп + огромно искуство и зна како се осваја мундијал.

rajko vidic

pre oko 1 sat

Bravo za Mesija dosta mu je i pola sata da se upiše u listu strelaca

Nadja17

pre oko 1 sat

Dovoljno mu je nekoliko poteza da resi utakmicu i dodatno pomeri granice svojih rekorda.

Bojan76

pre oko 1 sat

Mesi je jos jednom pokazao da mu nije potrebno mnogo vremena da napravi razliku.
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Nista bez Olisea
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Jesan je leo mesi majsto

Ivan Andrejic

pre oko 1 sat

Tata svog zanata

ljiljana63636363

pre oko 1 sat

Majstor ostaje majstor

ivanasud

pre oko 2 sata

Argentina bez Mesija prosecna ekipa
p

plavacc

pre 43 minute

dosta dobro je to izgledalo i bez njega,većinom se rastereti sredina,a sa njim imaju taj ludački fokus,u svakom trenu scako zna perfektno šta radi.skaloni je genije.
M

Mmmatkee

pre oko 2 sata

Ovaj mesii kakav igrac
Х

Х Х

pre oko 2 sata

Дакле да фаворити нису киксирали у групама са једне стране жреба је требало да буду Аргентина, Енглеска, Бразил, Немачка, Португал, Белгија, Уругвај, Мексико.

Zoran Jeremic

pre oko 2 sata

Lagan kostur do kraja,bice Mesi prvi strelac
O

Otoci

pre oko 2 sata

A sta ces kad su golmani na ovom prvenstvu kriminalni....Dva od tri gola na ovoj utakmici idu na dusu golmana Jordana....jer uvek je bilo da branis svoj ugao, a preko zida ako stignes, stignes...ovaj golman dva gola primio u svoj ugao...
K

Keyboard Warrior

pre oko 2 sata

Ne znam za vas, ali ja ovog Mesija ne mogu da smislim.Ajde što njegovi igrači ne smeju da šutnu na gol kada je on u igri, nego ga i FIFA toliko providno protežira.
L

Lazni goat

pre oko 2 sata

Zamisli koliko je malom Pesiju stalo da budzi statistiku protiv ovih amatera iz Jordana da je morao uci u 2 pol iako skroz bez potrebe... Ronaldo niti bi usao, niti bi uzimao sve slobodne udarce kao Pesi sa pola terena, a onda i gol nakon reakcije golmana i zivog zida kao da su trenirali balet...
P

Predikat

pre oko 2 sata

tata je tata svi ostali se sklonite i poklonite najvecem ikad tackA!
G

Gost1234

pre oko 2 sata

Jordan bi mozda manje golova primio da uopste nije imao golmana)))
B

Bostandzija

pre oko 3 sata

Argentina medju prvim favoritima za trofej, naravno uz francuze.
I

Ilijajakim02

pre oko 3 sata

Kako se njima otvara put do 1/4

Nebojsa Antic

pre oko 3 sata

bice vrlo neizveno ako se sretnu sa francuzima

Amir Tuzlic

pre oko 3 sata

Svaka čast za Argentinu zaslužila je da odbrani titulu prvaka sveta i Mesi igra bolje nego neki od 20 godina respekt.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 3 sata

Mesi je velikan.
m

metalika moj dobar

pre oko 3 sata

"sam udarac nije bio bogzna precizan " !! ovo je bre mozak

Nemanja Milijanovic

pre oko 3 sata

Jedan od lošije izvedenih penala, i dade gol
M

Milvol

pre oko 3 sata

Ako Francuzi ispadnu pre finala,Argentina ovo ponovo osvaja.Jaki su u svim linijama tima.
O

Otoci

pre oko 2 sata

Za sad bas dobro igraju, tacno su shvatili sta je cija uloga na terenu, znaju kako Mesija da koriste i lepo ih je gledati...vise bih voleo da osvoji Argentina nego npr. Francuska (gde su igraci crni, a svi navijaci beli), ili Nemacka ili Engleska...
c

casio

pre oko 3 sata

ja ne verujem da ima glupana pa mu zamera nesto
A

Agruja84

pre oko 3 sata

Kakav zreb za Argentince. Imaju livadu do polufinala. Pa Nek neko Kaze da fifa mafija nije namestila za mesija I kompaniju. Koji cirkus od takmicenja

wizard 1987

pre oko 3 sata

livadu do polufinal?? a Portugal u cervrtfinala nosta a
R

RangoNS

pre oko 2 sata

Vama kockarima je sve nameštaljka.
Х

Х Х

pre oko 2 sata

Да Уругвај није испао у групи, ишао би у првом колу на Аргентину. Онда је у осминифинала да је све било као што је било очекивано, требало да играју против Белгије, а у четвртфиналу против Португала (ко је могао да очекује да ће да буду други у онако јадној групи). Тако да ништа ФИФА никоме није наместила, већ су фаворити у другим групама киксали. На крају крајева срећа прати храбре, а Аргентина је деловала најхрабрије на турниру.
Ž

Žarulja

pre oko 1 sat

Jeste vi svi toliko glupi pa niko nije kriv sto su favoriti kiksali pa Argentina ima lakši put…

Uskekruske

pre oko 4 sata

Lagana pobeda gostiju
s

spiritus movens

pre oko 4 sata

Sve vecom komercijalizacijom sporta, rekordi postaju trzisna vrednost sportskih rezultata. Otuda ovolika opsednutost i trka za istima od FIFA-e do NBA-ja.
r

rocknrollaDEVITO

pre oko 4 sata

NAJVECI SI!!!!!!
K

Koventri1986

pre oko 4 sata

Opet finale Argentina-Francuska
R

Rock n roll za kućni savet

pre oko 4 sata

Mesi realno profitirao od užasnih golmana u grupi. Zidanih sin pa onda ovaj što mu lopta prolazio pola metra od njega a on gleda.
O

Otoci

pre oko 2 sata

Apsolutno se slazem...Onaj Zidanov, nosio onu masku i tacno se vidi da mu je kod dva od tri gola zasmetala...ovaj Jordanac, dva gola iz slobodnjaka prima u svoj ugao, sta dalje da pricamo o takvom golmanu, uvek je bilo-cuvaj svoj ugao, a preko zida ako stignes, stignes