Komentari na vest
Montela ostaje selektor: Nije vam ovo klub, pa da tek tako menjate
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre oko 1 sat
Боље би а ангажовала уместо Манћинија. Форсира доста директнији фудбал од Манћинија који је превазиђен.
KrisLass
pre oko 2 sata
Trud, rad, disciplina.
N
Natalii29
pre oko 5 sati
da li bi trebalo tako da bude uopšte
Petar Lukić
pre oko 7 sati
Nije on kriv što igrači igraju loše ili to što ih gol jednostavno neće
G
Gost Zrenjanin
pre oko 8 sati
Tako se radi,i uspeh mora doći,sreća se u sportu vraća.
Nije ih hteo gol inače bi bili u igri da prođu grupu.
Dobra su reprzentacija,a i sprečili su našu moguću bruku,izbacili Kosovo u baražu.
A
Aleksandar Denic
pre oko 8 sati
Bez dobrog i pravog spica nista napravitu nece
Стефан Васиљевић
pre oko 8 sati
Ako se ovo ispostavi kao tačno napravili su pun pogodak. Bez obzira na razočaravajuć rezultat, selekcija koja ima kvalitet i potencijal i može da naprsvi rezultat već na predstojećem šampionatu Evrope.
D
Drale1998
pre oko 9 sati
U pravu je kaveci ako je ovo uspeh zelim mu puno uspeha.
U
Uncledrew
pre oko 9 sati
Sto bi ga menjali? Nije on kriv..nisu imali srece jednostavno




















.jpg.webp)


