Komentari na vest
Mozzart predikcija: Imamo kvotu za Ronaldove suze
M
Marko206
pre oko 4 sata
More bice opasan Partizan iduce sezone mozda opet dogura do treceg mesta 😁
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 4 sata
Видите шта сте урадили, само сте пробудили звер 😬
C
CR7 GOAT
pre oko 5 sati
Koja je kvota da trenutno neko od vas u redakciji place?
Rosavi
pre oko 6 sati
Iz dana u dan postajete sve više prestajete da imate relevantnost…
Neverovatno koliko pristranost ka mesiju
N
Nebojsa Tasic
pre oko 6 sati
dobija portugal lagano 6+
Furtula
pre oko 6 sati
hahahaah sta sve nece staviti da se klade

RealNo1
pre oko 6 sati
Да ли вас је макар мало срамота да се тако понашате према једном од највећих у историји фудбала?
H
Hunalduuuu
pre oko 5 sati
Ljudi, suze mogu da budu i radosnice
@
@Hunaldu
pre oko 5 sati
Mogu, ali znamo svi da nisu na to mislili
S
Slaviša Trifunović
pre oko 7 sati
Dobija Portugal ubedljivi favorit.
subaru
pre oko 7 sati
Ovo je poklon kvota. Plakace koliko vec veceras ako ne pobede 😆
makicaki12345
pre oko 7 sati
Dobro ste se setili. Plakaće kao kiša....
M
Maya888
pre oko 7 sati
Ahahha.... Gde se nalaze na sajtu kvote za ovu opkladu? Mora da se odigra ovo.
human
pre oko 7 sati
Ako danas ne doprinese pobedi, biće suza.
Petar Lukić
pre oko 8 sati
Ahahahaha najsigurniji tip na svetu
Aleksandar Dišić
pre oko 8 sati
Portugal bi bez Ronalda bio puno bolja ekipa. Veoma sebičan igrač koji igra samo za sebe a ne za ekipu.
B
Bacoglavac
pre oko 8 sati
Плакаће сигурно, уколико испадну, а ако освоје тек тад има да плаче
m
majmun420
pre oko 8 sati
penaldo na penziju
g
gorio83
pre oko 8 sati
Ako ce neko sigurno da pusti suzu, to je on, jer ako se Portugal ne izvadi iz kriticne igre... Ne znam, bice mi zao ako Portugal ne osvoji, navijam za njih.
Igor Markovič
pre oko 8 sati
Vraća se večeras Ronaldo i to sa 2,3 gola
D
Dobitak111
pre oko 7 sati
Tako je, ma i više... demantovaće ih sve. Uostalom, i ne mora da daje golove ako Portugal kao tim odigra dobro i pobede, to je najvažnije.
D
Dzemaili00
pre oko 8 sati
Ovo je poklon kvota za DA.
k
krejzicoa
pre oko 8 sati
Slazem se, kuća i okućnica na DA. 😁
D
DjolePartizan12
pre oko 8 sati
Hahahahahaha, ne, ne, ovo je carski.
trilee93
pre oko 8 sati
Hahahhaa, defitivno najbolja kladionica
Damir Jovic
pre oko 9 sati
Mislim da hoće jer je poslednje Sp za njga a realno nmg da stignu do finala i prilikom ispadanja sigurno idu suze...plakao je i za manje stvari😉
G
Golst
pre oko 9 sati
Ronaldo je zavrsio svoje , Mesi je najveci svih vremena
B
Bojan Titov
pre oko 9 sati
Jebi glupane!!!
A
Ammmmmmam
pre oko 9 sati
Koja ste vi g... Zaplakaće od sreće kada podigne pehar!























