Komentari na vest
Ne gledajte u kakvoj je kondiciji, nego šta može: Kakav li će tek biti kad se spremi?
N
Nenad Petrovic
pre 9 minuta
Stavro vise preterate sa nejmarom
panic1971
pre 16 minuta
Ima još šta da ponudi na mundijalu biće pojačanje
w
wcbeen
pre 35 minuta
Covek je doktor fudbala sta god radio u privatnom zivotu
D
Dobitak7
pre oko 1 sat
Jednostavno zna fudbal, vidi se i dalje da ima to u nogama iako je malo sporiji. Mislim da ce znaciti veznom redu mnogo...
S
Staniša Žugić
pre oko 1 sat
Mozete li da zamislite jednog Romarija, Bebeta, ili Karlosa Dungu da se tetovira, stavlja pirsinge u nos i usi, da se krevelje kao Vinisijus
s
spiritus movens
pre oko 3 sata
Ako uporedimo Brazil iz 1994. i ovaj sada, mozemo videti koliko su se nove generacije izdegenerisale (ponasanje, izgled, kvazi-moda). Koliko je covek zapravo otisao dalje od svoje ljudske (humane) sustine. Mozete li da zamislite jednog Romarija, Bebeta, ili Karlosa Dungu da se tetovira, stavlja pirsinge u nos i usi, da se krevelje kao Vinisijus? Jedna opsta dekadencija kulture, morala, duhovnosti. A o fudbalskom majstorstvu da ne pisem.
D
DS1989
pre oko 3 sata
Ja gledao mec pa njima Seul bio jedan od retkih konkretnih jedini on je posla 2,3 centarsuta i stvorio im sanse ostali slali balone golmanu u ruke...
N
Natalii29
pre oko 3 sata
svima je trn u oku, jwr je jedan od boljih
F
Fanste933
pre oko 4 sata
pa tako je i trebalo mozda da bude
n
nn_tsonga
pre oko 5 sati
Nekako sam celu karijeru smatrao da je prenapumpan igrac, medjutim kako prolaze godine i kako je sve manje istinskih fudbalskih majstora, nejmar dobija od mene maksimalnu podrsku kao jedan od retkih preostalih umetnika sa loptom
djole.
pre oko 5 sati
Sve te Južnoamericke reprezentacije nisu naletele na prave Evropske reprezentacije,tako da se ne zna koja je njihova realna snaga.A isto se ne zna ni za Evropske reprezentacija iz top 10.Za sada samo Francuska dokazuje da nije džaba glavni favorit.
Sijanda Ksulu
pre oko 5 sati
Kad proradi bice show
m
miconis1
pre oko 6 sati
Znacice im za podizanje euforije, igracki-slabo sta
J
Jakov1503
pre oko 6 sati
Ma to nema veze sa životom
B
Bacoglavac
pre oko 6 sati
Одиграо 15 мин у већ добијеном мечу, против екипе која није достојан противник... Да се не зове како се зове, реч нико не би рекао о његовој игри јуче

VW87
pre oko 6 sati
Majstor ostaje majstor.Neymar brazilski Maradona.
Zoran Jeremic
pre oko 6 sati
Sa njim imaju neke sanse sa dodju do zavrsnice
ЗоранАГТ+
pre oko 6 sati
пао сам тикет због њих.
Sterlings Braunfels
pre oko 7 sati
Neymar će dosta značiti za pslednjih 20 do 30 minuta meča ako je teško pošto verovatno fizički nije u stanju da igra u prvih 11.
с
счѕ
pre oko 7 sati
Бивши професионални фудбалер већ годинама. А толико се прича о њему. Оно што је Радоњић у Србији, то је овај у свету. Испричана и завршена прича
@
@
pre oko 6 sati
Ono je sto je Mesi u Argentini, CR u Portugalu to je Nejmar u Brazilu. Drago mi je sto je ovde, mozda zadnji put gledamo sva 3 majstora na jednom velikom takmicenju. Koliko ga u Brazilu vole jasno se moglo cuti sinoc pri njegovom ulasku, jednostavno on je Bozanstvo u njihovim ocima, tako da tvoj komentar apsolutno nikoga ne zanima sta o njemu ti mislio...
Спира
pre oko 7 sati
Форма је пролазна, класа је вечна.
wizard 1987
pre oko 7 sati
ljudi za sta sluze ovi bonus kodovi
n
nenadaleksandra
pre oko 8 sati
Sad kad postigne neki od bitnijih golova...i eto odma u Holivudu snimanje nekog filma o svemu tome
Ruzica70
pre oko 8 sati
Kakav kvalitet igraca steta zbog povreda nije mogao vise da podeli s nama
P
Peki30
pre oko 8 sati
Gledao sam hajlajts, tog padavicara koji nije odigrao dobar mec zadnjih pet godina nisam video, je li igrao uopste? Fudbaler je ko i ja sto sam, i ja bi sinoc podelio asistenciju da imam vinicijusa
Aboubakar Oumarou
pre oko 7 sati
Znao je odigrati poneki dobar meč za Santos ovog proleća, protiv Bragantina dao gol, Vasku dva... Odigra 2-3 meča pa jedan preskoči, povreda nije zalečena...
SKIZ
pre oko 8 sati
Нека, надам се да ће им донети неку разлику
K
Kad??
pre oko 8 sati
Kad ce se spremiti i zasto nije spreman zadnjih 5 godina?
@
@
pre oko 8 sati
Citaj tekst, imao je rupturu prednjih ukrstenih ligamenata pre 3 sezone. Jesi li igrao ikad ti fudbal?
Aboubakar Oumarou
pre oko 7 sati
Valjda zato što je imao tešku povredu...























