Komentari na vest

Neverovatno! Igrali bunker 90 minuta i napravili – jedan faul

Марјан Симоновић

pre 6 dana

Kapa dole, igrali su odlicno
m

miconis1

pre 6 dana

Au. Uopste ovo nisam primetio tokom utakmice, ovo je za anale

n p

pre 6 dana

Svaka cast na disciplini

Meda74

pre 7 dana

Da svaka čast na tome a to samo pokazuje koliko su Španci loše odigrali.

FiumenBG

pre 7 dana

ovo je bas neverovatan podatak...

Kristina Rajkovic

pre 7 dana

Odlicno ovo nismo ocekivali

Aleks2001

pre 7 dana

Bunker ili ne uzasna utakmica spanije
D

Drale1998

pre 7 dana

Smekercine nema sta...

Kosta Caran

pre 7 dana

Odlican primer da ne moraju uvek da se skinu gace pred velikanima kao sto su nasi uradili prosli put protiv Brazila

kiki044

pre 7 dana

Sramota za spaniju nisu oni za to finale s ovakvom igrom nikako

vladabeci@gmail.com

pre 7 dana

šteta što im iz onog jednog kornera ne dadoše go
k

kikica1971

pre 7 dana

svaka cast svim igracima posebno golmanu spanija bezopasna totalno sa ovom igrom osmina finala maksimalno

Predrag Blagojevic

pre 7 dana

Svaka cast najbolja utakmica oo tesite se nemoze se osvojiti svetsko

Lalala

pre 7 dana

Cile pre 10 godina, sadasnji Cile je na mapi svetskog fudbala kao mi..
N

Natalii29

pre 7 dana

haha nisu znali ništa a ne sta ih snaslo haha

Batina1

pre 7 dana

E to se zove fer plej bunker.
d

djuka2025

pre 7 dana

fenomenalna postavka i organizacija na terenu... disciplina na najvecem nivou svaka im cast
P

Predrag Petrovic

pre 7 dana

svaka cast na borbenosti ogroman uspeh za malo ostrvo

Peca0007

pre 7 dana

Ma kakvi bre to da
D

DDS900

pre 7 dana

Fantasticna igra i direktan samar Spancima. Steta sto na kraju utakmice nisu dali gol i kompletirali fantaziju.

Sojka888

pre 7 dana

Ma kkav bre bunker
n

nuki63

pre 7 dana

Neverovatan uspeh za tako malu zemlju, može se reći i nepznatu.

Elvis Fejzic

pre 7 dana

Najveća senzacija do sada. Španija posed, posed i ništa. Prošlo je vreme tiki-taka

Mr.Heineken

pre 7 dana

Nema sta cisto kao suza i sko sam se plasio da mogu da naprave neki glup penal ili pogrese oni su me demativali i odigrali perfektno svaka cast.
I

Ivan71

pre 7 dana

Ovo ni Colo i Murinjo u prajmu ne mogu zajedno da izvedu na terenu protiv najvecih

Dajana09

pre 7 dana

Hahahh soa ija se našla u nebitno grozdhe

Ayahuasca

pre 7 dana

Kakva utakmica. Svaka cast ekipi bomba
D

Doradora12

pre 7 dana

Svi se snadju na velikim takmicenjima i najmanje ekipe samo mi budemo najgori ubedljivo tuga

Ssarita

pre 7 dana

Svaka im cast kako su maestralno braniki gol protiv jedne Spanije

ofsajd

pre 7 dana

Sinoć Japan-Holandija i večeras Egipat- Belgija, nijednom nije ušla medicinska ekipa na teren, nema previjanja i izležavanja po terenu, padanja u nesvest na svakih dva-tri minut, izvodjenja auta je ubrzano...svidjaju mi se ova nova pravila..Italijani, da vas vidim sad.
g

gnb

pre 6 dana

Bas sam to hteo da napisem, toliko je igra ubrzana i zanimljivija za gledanje. Imajuci u vidu da danas veliki deo ljudi ima problem sa poremecajem paznje i uzimanjem telefona u ruku cim se nista ne desava ovo je stvarno dobra ideja. Iskreno, meni se dopada i pauza za hidrataciju od 3 minuta.
D

Djoxxx

pre 7 dana

Autoru, šta ti je Čile skrivio da ga ovako izvređaš? Bije i Argentina i Brazil po nogama kada treba ali ajde... Još kaže "Neki Čile", potpuno neprofesionalno.
k

kikoman

pre 7 dana

meni je neverovatnije da spanci od ko zna koliko miliona nisu pokusali nijedan prodor gde bi moralo da bude faula...sve u krug, klasican streberski fudbal...pu

karabasil1985@gmail.com

pre 7 dana

Da li je moguće da su napravili jedan faul,a igrali bunker 90 minuta. Spanci bez ideje.
b

bojanboskovic

pre 7 dana

Ja uhvatio x u singlu 👌
g

gama

pre 7 dana

Ne kaki bre hahaha
b

bojanboskovic

pre 6 dana

Daj mi mail ili broj da ti pošaljem tiket.
k

krejzicoa

pre 7 dana

Ima sta da se nauci i od ovakvih reprezentacija.