Komentari na vest

Nije kao u Hihonu, ali je sramota: Neke prijateljske su interesantnije od ovoga

Urke 777

pre 15 minuta

Kad se setim, bice interesantnije sp bez namestanja..
k

kvota da se ide kući

pre 29 minuta

Umnozak dogadja u kojima Paragvaj ispada je svega 268, sa samo 3 kvote iznad 3 , 3 kvote ispod 1,3, i jedna kvota 1.8, pa to dolazi iz zezanja, na tome se pravi strategija za zaradu i to solidnu.
z

za sve neupucene

pre 36 minuta

Paragvaj nije plasiran, strepeće bar do večeras, ako Urugavaj dobije Španiju pakuju kofere a vi se bavite verovatnoćom, mislite da ne moze, sve dok ne počne utakmica a kad krene meč vidis da je realno , samo se čeka momenat, kao sinoc Ekvador, a vi pisite da mu je falilo 0,00000001 %.
S

Staniša Žugić

pre oko 3 sata

Paragvaj se plasirao dalje,ne trazite dlaku u jajetu da biste kao nekoga intelektualno ponizili

Sladjana Mitrović

pre oko 3 sata

Očekivano je bilo
r

rasplet

pre oko 4 sata

Paragvaj nije prosao dalje, treba digitron za neke , za neke ne treba, zavisi kakvih ste mentalnih sposobnosti, paragvaj se jos nije plasirao i moze da izvisi, to je sustina. Samo ovde prolaze poluinformacije i dezinformacije nažalost, zato nam je sve kao što jeste.
Q

Quit

pre oko 4 sata

Paragvaj se plasirao dalje,ne trazite dlaku u jajetu da biste kao nekoga intelektualno ponizili. Naravno da postoji matematička verovatnoća, ali Paragvaj se doslovno 99,9999% plasirao dalje sa 4 boda. Šansa da on padne ispod crte je u rangu dobitka milijarde na lutriji. Otprilike bi i tolika zajednička kvota bila na rezultate potrebne da Paragvaj ispadne. 8 ekipa ispod njih u poretku trećih i još 3 ekipe na drugim mestima koje imaju manje bodova od Paragvaja. 11 ekipa! Plus neke i medjusobne utakmice, gde bi morali da se potrefe tačni rezultati. Uzmi ti digitron pa izračunaj, ako digitron ima toliko cifara 😂

Sterlings Braunfels

pre oko 4 sata

Sa 4 boda ne mogu da ne prodju prošli su sigurno a nisu sigurni Hrvatska, Alžir, Škotska, Južna Koreja.

50 miliona razloga

pre oko 4 sata

Ovde se gubi neutralni navijaci, zemlje koje se nisu plasirale navijace sto ranije da ispadnu...
M

Markokmet

pre oko 4 sata

Bas uzasna utakmica mada je to i moglo da se ocekuje

Сербона 7

pre oko 4 sata

Мудро одиграно, ај' турци, м'рш у Анадолију.
K

Kengur

pre oko 4 sata

"naturalizovani Italijan Volpato" ha ha ha

Japanac

pre oko 4 sata

A na sve to onaj mafijaš Infatino predlaže za sledeće prvenstvo 64 ekipe! 💰💰💰💰💰💰 Samo to je bitno,zgadio mi se takav fudbal.
L

LuloLulo

pre oko 2 sata

Pa sa 64 bi bio sistem kao sto je bio ranije sa 32 , prva dva bi isli dalje i ne bismo imali ovakve stvari, gdje ,al bi dodatno razvodnilo kvalitet grupne faze. Imali bismo grupu npr Meksiko, Paragvaj, Irak i Kurasao.
d

dokile

pre oko 5 sati

Sramota za fudbal,i one ekipe koje su morale"da grizu"da bi otisle dalje...
B

BrankoBranko

pre oko 5 sati

Pa što da ne odigraju X ako im odgovara? Ja odigrao na Ekvador 1 i na njih X. 2.000 ulog, dobio 25.000
A

A onda

pre oko 4 sata

je mrmut zavio čokoladu u foliju...

Semir88

pre oko 5 sati

Antifudbal i sramota za Fifa...

jovan1111

pre oko 5 sati

ocekivano je bilo da odigraju nereseni

Radojkovic Milos

pre oko 5 sati

Ispašće oboje ionako
S

Sava Pančevo

pre oko 5 sati

Ali to ima i dobru stranu. Mnogi su igrali ikseve. Klubovi uglavnom igraju za kladionice, sad se ovo videlo iz aviona, ja sam prošao tiket sa Španijom iks je bio 12 treba nešto i ljudi što klade da uzmu neki dinar.

Nemanja Milijanovic

pre oko 5 sati

Ne mogu da poverujem za Japan, ali sramota zaista
m

majster

pre oko 5 sati

Najdosadnija utakmica do sada na Mundijalu
S

Sava Pančevo

pre oko 5 sati

Odavno sam napisao da je svetsko prvenstvo čista dogovorna ekonomija, ljudi mi nalupaše minuse i šta sad. Pa Ekvador Nemačka,pa Španija Zelenortska ostrva, Japan Švedska itd ima toga još.
M

MilanChe1986

pre oko 5 sati

A sta kao vi ne kontate da svima odgovara nereseno?

Stefannnbgd

pre oko 5 sati

Kakav aniti fudbal bukvaklno kao da sam gledao 2.ligu Srbije tuno izdanje Paragvaja.

Milica Mihailovic

pre oko 5 sati

влада Зашто спомињете Немачку и Аистрију а не Панију и Ирску када су наместили нас
r

rea

pre oko 5 sati

Zašto bi morali da nameštaju? Jednsotavno su i jedni i drugi igrali da prođu, a kako im je nerešeno odgovaralo, nije bilo potrebe da se povlači bilo kakav rizik. Mi da smo ovo uradili, Mozzart bi pisao od doktorskoj disertaciji Veljka Paunovića ili Piksija.
R

Realannn

pre oko 5 sati

Ne pricajte bezveze da su nastelovali jer sta bi bilo od tog stelovanja da je usao sut Australije nekih 2-3 min do kraja kada je lopta za par cm proletela pored stative...

jbozic11@gmail.com

pre oko 5 sati

ovo se znalo da ce da bude X pa nisu ludi da ne dogovore kad prolaze obe

n p

pre oko 5 sati

Odradili posao, svi prolaze
A

Aco CZ

pre oko 5 sati

E zato je glupost da prolaze 3 ekipe.
I

Irac66

pre oko 5 sati

Sramota. Trebalo bi i jedne i druge da kazne
G

Gosty

pre oko 6 sati

Nakaradno je ovo SP sa 48 reprezentacija, kao i Euro sa 24. Vratite nam SP sa 32 reprezentacije i Euro sa 16. Kvalitet prije kvantiteta.
b

bojanboskovic

pre oko 6 sati

Treba napraviti turnir sa 64 reprezentacije i da iz svake grupe idu po dve

Гарби

pre oko 6 sati

Па сама ФИФА је крива због оваквих мечева јер су променили систем такмичења, добро дешавало се и пре, рецимо 2018. у Русији кад су Француска и Данска играли 0-0 али са овим где пролазе трећепласирани биће бар 3 оваква меча.
d

dekadent

pre oko 6 sati

Za X je kvota mogla da bude i 1.15, ovako 2.40 poklon
m

mina981

pre oko 6 sati

Čak i da su se oni dogovorili, opet taj dogovor ne omogućava siguran prolaz Paragvaju, jer utiče još milion drugih kombinacija i faktora. Bolje da su išli na sve ili ništa, pa kud puklo. Ovako, razočarati navijače sa onakvom igrom, potpuno je besmisleno.
S

Stanazivko

pre oko 6 sati

Al su odradili pricu ovi ikssca
Z

Zivko57

pre oko 7 sati

Namestili iksa hahahah to je to
H

Hdhd

pre oko 5 sati

Sto nisi stavio sve pare na X ako si znao...

Matija Milutinovic

pre oko 7 sati

Namestili ds idu obe ekipe
P

Pa dobro

pre oko 7 sati

Ništa neočekivano
d

dadagaga

pre oko 8 sati

Naravno da su namestili
n

nije sigurno

pre oko 8 sati

Jesu kalkulisali ali se Paragvaj i kocka, nije prosao dalje, moze da ispadne, ako pobede urugvaj, cape verde, iran i belgija, kongo, hrvatska odigra nereseno, i alzir i austrija odigraju nereseno ali sa datim golovima, znači 1:1 i ostalo, paragvaj ispada tako, jeste tesko ali nije nemoguće pre svega jer će Urugvaj tesko dobiti Spaniju ali ako je mogao Ekvador protiv nemaca moze i urugvaj, tako da nije bila čista situacija ali jesu kalkulisali uz opet kazem rizik Paragvaja da ne zavisi potpuno od svojih rezultata, to treba naglasiti.
D

Djape45||

pre oko 8 sati

Paragvaj kukavički na svoju štetu.
6

62626262

pre oko 8 sati

Najgora utakmica koju sam gledao u zivotu
И

И

pre oko 8 sati

Eto šta se dobije kada se uključi i treće mesto da vodi dalje. Pa onda ove ekipe kojima je osnovni cilj da se prodje grupa i to se smatra uspešnim prvenstvom, fino odigraju ovako. Koja je god utakmica bila da obema ekipama treba nerešeno, došlo je nerešeno. Sramotno prvenstvo nakon koga će odmah menjati pravila i sistem sad kad vide šta su napravili.
A

Arbete

pre oko 4 sata

Realna prica. Posle prethodnih mundijala prakticno 60% trenera bude otpusteno,najmanje. Sada nece ni njih 35%. Skoro svi ovi treneri srednjih reprezentacija ispunili cilj,prosli grupu,ide novi ugovor i sto bi on rizikovao da napadne i sve to padne u vodu jednim primljenim golom. Bas ih briga da li su drugi ili treci bitan je prolaz i ide njima novi ugovor. Njih razumem ali ne razumem onog ko je smislio takav sistem takmicenja,a da nema logicku sposobnost da zakljuci da ce ovako izgledati.