Komentari na vest

Odbrana turnira u Los Anđelesu! Čudesna intervencija golmana Irana (VIDEO)

stevic97

pre oko 11 sati

Sto bi rekli "prvenstvo golmana"

urosh

pre oko 13 sati

Белгија највеће разочарење овог турнира. Лузерска репрезентација са губитничким менталитетом.
k

keciksdvaplus

pre oko 13 sati

definitivno odbrana sezone za sada

mozzart-gost

pre oko 14 sati

Iranci prolaze grupu.
I

Irac66

pre oko 15 sati

Golmani ovo prvenstvo bas dobri. Mozda je i do napadaca.
I

Ivan8888888888

pre oko 15 sati

Al ce sad da skacu cene golmanima

micaredstar72@gmail.com

pre oko 15 sati

strasan golman.Mada ako cemo realno ova Belgija je nula od ekipe

Mihajlo Milenkovic

pre oko 18 sati

Golmani na ovom Svetskom Prventsvu postali polovina ekipe.

90Jelena

pre oko 18 sati

odlicno je branio protiv ocajnih belgijanaca
z

zulu

pre oko 18 sati

svaka čast golmanu,šta im čovek brani
n

neconi1122

pre oko 18 sati

Ma idi sta odbrani covek golmani nose ovo svetsko
G

Golmacina

pre oko 20 sati

Svaka cast na intervenciji, ali mora se primetiti da je previse napadaca koji su toliko lezerni i dekocentrisani u zavrsnici napada. Spanija se ispromasivala iako je dala 4, prvu utakmicu i da ne pricamo. Nemci protiv Obale u drugom, zatim Turci ono je neshvatljivo. Da li je uzrok neshvatanje ozbiljno grupe jer znaju da i po 3 ekipe idu dalje, razvodnjen kvalitet pa ne zapinju, ili nesto trece, zaista ne znam, ali postoji problem u zavrsnici akcija, a to nisu samo golmani. Pogledajte utakmice kada ne postoji jasan favorit kako se koristi i najmanja sansa, a kad igras protiv totalnog autsajdera, ti kao da imas stav ma nebitno, dacemo vec neki gol, opusteno.

Zvezdas1989

pre oko 20 sati

Belgija luzeri.Uvek imaju dobru ekipu i nista ne naprave

stefan nikolic

pre oko 21 sati

svaka cast golmanu
A

Ajvan Zamoranou

pre oko 22 sata

Ali prijem lopte Kevina! Kao Bergkamp '98. Savršenstvo!

Kristina Rajkovic

pre oko 22 sata

Steta, stvarno je svasta odbranio covek
k

kikoman

pre oko 22 sata

ali prijem de brujnea pa kontrola lopte pa pas kroz noge...ludilo

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 22 sata

Koliko god uvek navijam za evropske timove i reprezentacije, danas mi je bilo drago, tj sinoć što Belgija nije pobedila, i stvarno golman Irana je baš najbolji pojedinac u timu.
P

Predrag Petrovic

pre oko 22 sata

ovo prvenstvo puno dobrih odbarana golmana

Milenko Mladjenovic

pre oko 22 sata

Ali sve gola i u godinama, iskusni i prekaljeni. Kao vino su

Aleksandar3006

pre oko 22 sata

Kakva odbrana kakav refleks
R

Redjineli

pre oko 23 sata

Kalav prijem De Brijnea, a odbrana je čudo!
B

Brundo

pre oko 23 sata

Ovakva odbrana se ne vidja svakog dana.
n

nenadnbgd

pre oko 23 sata

svaka cast za golmana,ali kakav nos ima🤣🤣🤣
M

Mikii98

pre oko 23 sata

Nikad nista od Belgije
P

PG/CG

pre oko 24 sata

Da ne zna neko možda zašto Kevin De Brujne nije više kapiten Belgije, već je Tilemans kapiten ovo prvenstvo? Je li to iz glave velikog trenerskog maga Rudi Garsije ili je neki drugi "problem" po srijedi?
D

Deportivo

pre oko 14 sati

De Brujne je prethodnih godina dosta kritikovao saigrace i strucni stab na konto toga da tim sa ovakvim igracima mora da ima mnogo bolje rezultate i pre svega igru.Ocigledno da mu u savezu to nisu oprostili...
L

Lepota je u oku posmatrača

pre oko 24 sata

Čudesna odbrana ili epski promašaj?