Komentari na vest

Ovaj Mundijal više nije isti - Španija uključila šampionski mod!

mozzart-gost

pre oko 11 sati

Jedina ozbiljna ekipa je Španija.

Aleksandra1994

pre oko 11 sati

Ma kakvi ne igraju nikako u poredjenju kako si igrali pre bas me zanima sra ce raditi protiv neke jace repke
S

Slaviša Trifunović

pre oko 11 sati

Nije Španija kvaliteta kao što je bila.

Mozzart Nalog

pre oko 11 sati

Ma francuzi osvajaju,lagano

Vladimir Maksimovic

pre oko 12 sati

Svaka reprezentacija koja ne dolazi iz Evrope ne zeli vise da bude samo ucesnik svetskog prvenstva,oni hoce da se takmice hoce da ispisuju istoriju svoje zemlje i zato grizu na svakoj utakmici.Proslo je vreme lakih pobeda na ovim prvenstvima,cast izuzecima,ali svi igraju fudbal i ginu za nacionalni dres reprezentacije
g

goci005

pre oko 13 sati

Neko mora da postavi ritam turnira

Nemq

pre oko 13 sati

Brutalni su,samo da nastave ovim tempom i biće ful..😄!
P

Peroslav

pre oko 13 sati

Da definitivno je španija bacila sebe u petu brzinu potpuno dominacija efikasnost na vrhunskom nivou zasluženo

Meda74

pre oko 13 sati

Ovako nešto se očekivalo

jovan1111

pre oko 13 sati

Spanci favoriti za osvajanje
z

zulu

pre oko 15 sati

može španija mnogo bolje

Nebojsa Antic

pre oko 15 sati

spanci tek treba da pokazu klasu
n

neconi1122

pre oko 15 sati

Ma kakvi ne igraju nikako u poredjenju kako si igrali pre bas me zanima sra ce raditi protiv neke jace repke

Sijanda Ksulu

pre oko 15 sati

Krenulo je . Nema stajanja

milovankg1

pre oko 16 sati

Neko mora da krene prvi, dosadno je
M

Markomarko99

pre oko 16 sati

Mislim da ce Spanci da razocaraju ovo Svetsko Prvenstvo

Marko Bankovic

pre oko 16 sati

Ja mislim da ce Francuska osvojiti SP.

butler

pre oko 17 sati

ide crvena furija do finala

CrazyHappy

pre oko 17 sati

vaka ti kao u Njegosa armiranibeton : lad bu chod počeo opet livat . on kad uđe u hajp

Semir88

pre oko 17 sati

Mislim da Arabija nije reper. Glavni problem Španije biće loša forma Ruiza i Rodrija.

malibibi991

pre oko 17 sati

Ne verujem da ce Spanija postati prvak iako sam to mislio pre prvenstva, isuvise kalkulisu i preracunavaju, obice im se to o glavu.
k

keciksdvaplus

pre oko 17 sati

sumnjam da spanci osvajaju, saudijska arabija nije nikakvo merilo, a nece biti ni urugvaj realno verovatno najlaksa grupa

Saša Stanivuk

pre oko 18 sati

Polako tek dolaze izazovi ali oni pravi,videćemo od čega su sazdani..

Zivot je igra

pre oko 18 sati

konačno se oporave

Amir Tuzlic

pre oko 18 sati

Dobro je da ste se setili nije kasno 👏

Balkan Sport Live

pre oko 18 sati

Crvena furijaaa samo lomi kada hoce i kada joj se ulaze prilika

Urke97

pre oko 18 sati

Uključio se jamal idemoo

Predrag Blagojevic

pre oko 18 sati

Na 40 I oni igraju ko brazil neka ispadnu
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 18 sati

druga ekipa sa jamalom

Марјан Симоновић

pre oko 19 sati

Ma nema nista od Spanije, oslanjaju se na Yamala, a on veze nema

zorankoscica

pre oko 19 sati

A u drugo poluvreme uspavanka od utakmice, mogli su bar da ispoštuju tu publiku što je platila ulaznice da gleda dobar fudbal a ne uspavanku.

Marko Pavlovic

pre oko 19 sati

Spanija osvaja sigurica kvota 1,10

FC RED STAR

pre oko 19 sati

Ma daj protiv Saudijaca...zamisli
s

spanija mala sisice

pre oko 19 sati

ispadni sto pre jer si 0 bodova

snezam123

pre oko 19 sati

Spanci osvajaju ili englezi
B

Branimir Milev

pre oko 19 sati

Na ovom svetskom je jako teško uzeti parr što se tiče tiketa

Ana Stevic

pre oko 20 sati

Nemci osvajaju ovo svetsko 👍👍

Lix

pre oko 20 sati

Sta znaci klinac Lamine Jamql

Luka Amidzic

pre oko 20 sati

torese nesposobni... igrao tacan rez 5-0 i ponadam se da je gol, ali videlo se odmah da je ofsajd jos sudija ceka pola sata VAR
t

tiesto

pre oko 20 sati

Druga ekipa sa Jamalom
n

nikola_ftg

pre oko 20 sati

Mogu oni to i mnogo bolje da igraju

jbozic11@gmail.com

pre oko 20 sati

cuvaju se Spanci oni polako podizu radnu temperaturu
G

Gengar

pre oko 20 sati

U spicu Jamal Lamin
a

avax88

pre oko 20 sati

Videćemo kako će igrati nadalje. Ovu su izvanredno odigrali za razliku od prethodne i čistog blama.
m

mrca9

pre oko 20 sati

Malo za njihov kvalitet
T

TuzniBauk

pre oko 20 sati

Videćemo da li ce biti ovakav rezultat kada Španija naleti na ozbiljnijeg protivnika
Z

Zokili

pre oko 20 sati

Spektakularna utakmica, Yamal je proradio što je najbitnije
b

bolton79

pre oko 20 sati

To je ta furija. Sampion sveta. Jos nisu ni blizu maksimuma.

mikac357

pre oko 20 sati

nikad gore svetsko prvenstvo
R

Rirera

pre oko 20 sati

Spanci dobri, mada protivnik nije tezak toliko . Bravo

Gatsby82

pre oko 20 sati

Realno nije S.Arabija pravi pokazatelj. Deluju da su dosta slabiji nego na Euru.
O

OptimusPrajm

pre oko 20 sati

E ovo je već bila mnogo bolja utakmica Španije mada je protivnik bio izuzetno lak da se ne lažemo

ShoMi_1994

pre oko 20 sati

Ozbiljan tim, ozbiljni igraci, mogu do kraja lagano!

Ivan Kozotic

pre oko 21 sati

Ala kakav nastup spanije u 30 minuta 3 gola tako se pokazuje odgovor na kosu igru.
b

bozazvanipub

pre oko 21 sati

Volim i ja Spaniju ali igrali su protiv Saudijske ne mozemo tako brzo da zaborvaimo kiks protiv kape verdea

Ayahuasca

pre oko 21 sati

Nek ukljuce sampionski mod protiv engleza pa da gledamo fudbal.
D

DDS900

pre oko 21 sati

Ma u drugom poluvremenu nista mnogo nisu uradili, samo jedan gol, potpuno smanjili gas.
P

Pavlovicmp

pre oko 21 sati

Kada dođu jače ekipe treba da se pokaže snaga
B

Boldrick

pre oko 22 sata

pa dobro ovi su boranija,videcemo ima jos vremena
S

Sta je majstore

pre oko 22 sata

ukljucila. 30 min igras fudbal, i onda kalkulises, spustas ritam, menjas igrace, cuvas se kao. Ne znam sta cuvas, dva najbolja krila ti nisu igrali 2 meseca, izigravaju prepotentnost, i to ce im se obiti o glavu. Nece oni nista osvojiti, kad bude trebalo da ih proradi zbog te kalkulacije i pepanja lopte nece onda uci u gol nizasta na svetu. Kada su igrali maksimalno 90 minuta muski osvojili su i sp i evro, a sad im zelim i nadam se da ce brzo kuci.
p

plavacc

pre oko 20 sati

posle japanaca svi smešni,ovi ne mogu tri pasa da svežu sa poluamaterima na 4:0 a japanci kidali kao nemci nekad celu utakmicu

Isa Peric

pre oko 22 sata

Sad se vidjelo koliko za Španiju znači Lamin Jamal. Biće oni glavni rivali Francuzima.

Slavko Ćosić

pre oko 22 sata

Lako je Špancima kada imaju prvoklasne fudbalere . Od najmlađeg do najstarijeg . To su i dokazali proti Saudijaca
N

Nenade

pre oko 22 sata

Nije lepo sto mi niste pustili komentar u kome kritikujem akcentovanje vaseg kolege koji je danas prenosio utakmicu spanije. Smatrao sam da ce doticni komentator procitati moje misljenje i potruditi se da se u buducim prenosima ispravi. I vi i on se nalazite na takvim pozicijama da mozete mnogo da doprinesete ocuvaju vrednosti naseg jezika. Zbog njegovog upornog podizanja tona na zadnjoj reci u recenici ja sam morao da ugasim ton i da do kraja utakmice gledam samo sliku. Nek ste vi meni zdravi i veseli, ali to je jajo ruzno. Imam 75 god i pamtim vreme kada su komentatori dopunjavali sliku za vreme prenosa bez zamaranja gledaoca sa pricama koje nemaju blage veze sa utakmicom i pri tome se besprekorno izrazavali.
O

Okolo,napamet,digao glavu...

pre oko 21 sati

Ocito ne slusas Strajnica i Matica,tu je Mute!

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 22 sata

Mod ispraticemo sa nekom jacom ekipom.

Mr 007

pre oko 22 sata

Mamba mentality!🔥

panic1971

pre oko 22 sata

Videćemo kako će biti kad dodje neka jača reprezentacija
g

glisha93

pre oko 22 sata

Idecemo ih kada nalete na malo jaceg rivala...

milan98838@gmail.com

pre oko 22 sata

Pobednicki mod, sve je to lepo ali ne zaboravimo ovo je bila Saudijska Arabija. Da li su oni merodavan protivnik? Moje misljenje je da nisu prema tome videcemo u nastavku sta ko i koliko moze....

perazdera6

pre oko 22 sata

E sada krece prava masinerija

Мирослав

pre oko 22 sata

Vidjećemo i taj mod kada dođe neko drugi,a ne S.Arabija
G

Gost555

pre oko 21 sati

Hoces to reci i kad Spanija pobedi tog nekog drugog? E mukice, samo se ti tesi, Spanija osvaja Mundijal, zapamti ovo.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 22 sata

Ово је права Шпанија, али биће им проблем што се превише ослањају на Јамала. Када он закаже онда стане и Шпанија.
M

Morient

pre oko 21 sati

Ne lupaj, Spanija je kolektiv odnosno svi igraci ucestvuju i akcijama, i daju golove, pises o tom Jamalu kao da je rec o Fekiju Toresu iz najboljih dana karijere na primer.
K

Kolinaa

pre oko 22 sata

Uf torese nesposobni... igrao tacan rez 5-0 i ponadam se da je gol, ali videlo se odmah da je ofsajd jos sudija ceka pola sata VAR ..

Lalala

pre oko 23 sata

Urugvaj-Spanija ima da gori poslednje kolo!
g

gostt171

pre oko 23 sata

Španija upalila motore, Arabija svesno bacila sve karte na poslednju utakmicu gde joj treba pobeda za prolaz
J

Jolika1985

pre oko 23 sata

Mogli su komotno i vise golova dati
c

cv

pre oko 23 sata

ovaj mundijal je do sada najdosadniji
P

PD

pre oko 22 sata

Ne znam koja ti je poenta komentara sobzirom da nisi ponudio nikakvo obrazloženje. Meni se od starta ne svidja samo ovo proširenje na 48 ekipa, inače utakmice nisu ni dosadnije ni nešto interesantnije od dosadašnjih mundijala, računajući grupnu fazu, u prevodu ima raznih . E sad ja sam dosad odgledao počev od 1990 sve mundijale pa na osnovu toga uporedjujem a koliko si ti odgledao i na osnovu čega si formirao takvo mišljenje znaš samo ti. Sportski pozdrav

ЗоранАГТ+

pre oko 23 sata

добро су играли.
N

Nenad Petrovic

pre oko 23 sata

Pa naravno kada igraju sa slepcima običnim.. Ja bi ih izbacio odmah sad