Komentari na vest

Pala Keopsova piramida sa leđa faraona Salaha: Prva mundijalska pobeda ikada i prolaz u nokaut fazu

B

Bacoglavac

pre oko 3 sata

Египат никада у последњих неколико деценија није имао систем или идеју како да сложи репрезентацију, није то Салахова кривица. Он је увек себе целог давао, нек му се вратило сад!

Milica03

pre oko 7 sati

Veliki igrac uvek bio

micaredstar72@gmail.com

pre oko 10 sati

nije dr.Salah zaboravio da igra fudbal.Ipak je on carobnjak
P

Predikat

pre oko 15 sati

drugi prelaz na prvenstvu a bice ih jos mnogo
F

Forlan

pre oko 15 sati

Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
F

Forlan

pre oko 15 sati

Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
i

iqiqiqiqiiqiqiq

pre oko 14 sati

Egipat dobija iran MALA CHIKIKITA
i

iveljaaa

pre oko 15 sati

Veliki igrac uvek bio

ljiljana63636363

pre oko 15 sati

Vise od drugog kruga po meni tesko
O

Otoci

pre oko 15 sati

Al sto ljudi citiraju onu budalesinu Rade Bogdanovic ? Sacuvaj Boze dokle je RTS dosao
N

Nezzz63

pre oko 16 sati

Egipat je zaslužio da prođe u narednu fazu. I protiv Belgije su bili veoma opasni.
P

Pavlovicmp

pre oko 16 sati

Egipat će daleko da dogura

patr0_

pre oko 16 sati

Dabogda prosli grupu a Belgija da zavrsi na 3
O

Otoci

pre oko 15 sati

Ja navijam iskljucivo protiv evropakih selekcija, narocito protiv ovih tipa Nemacka, Francuska, Engleska, Belgija, Holandija...jer na terenu igraci crni, a navijaci beli...kako je to normalno ? Znaci uzeli su samo te igrace da bi dominirali na terenu, a nista uradili nisu da neko stvarno zavoli tu zemlju !
G

Grof92

pre oko 16 sati

Bravoooo breeeee dobra je bila utakmica
D

Darkovazena88

pre oko 16 sati

Dobar je egipat bas lepo odigrali

stefanaa14

pre oko 16 sati

cccc, sta je ovo pitam

n p

pre oko 16 sati

Bolji su bili i od Belgije

stefanaa14

pre oko 17 sati

hahahaha Belgija laganaaa

mozzart-gost

pre oko 17 sati

Salah GOAT egipatskog fudbala.
I

Irac66

pre oko 17 sati

Zasluzeno. Trebali su i belgijance da pobede
S

Slaviša Trifunović

pre oko 17 sati

Bravo za Salah i ekipu!

Nemanja Milijanovic

pre oko 17 sati

Grupa najgorih rezultata, za sada.
Q

Quit

pre oko 18 sati

Premeštanje Salaha centralno iza napadača pun pogodak, na krilu je realno završio.

Aleksandar Obradovic

pre oko 18 sati

Egipat mozda i osvoji, svaka cast

Mozzart Nalog

pre oko 18 sati

Odlicna utakmica steta sto ne odigrah prelaz

Vladimir Maksimovic

pre oko 18 sati

Ozuzetan igrac ali mislim da je emotivno ispraznjen.Mozda ga ovo svetsko prvenstvo malo prodrma pa nam omoguci jos malo magije ovog genijalnog igraca
N

Nenad Petrovic

pre oko 18 sati

.. Pa to se znalo kakav Novi Zeland bre...

bgdbgd

pre oko 18 sati

Steta za NZ, mogli su do 2:0 i da stave takcu na mec, ostavili srce na terenu svakako
g

goci005

pre oko 18 sati

E zasluženo svaka cast
P

Peroslav

pre oko 18 sati

Sve čestitke zaista želja je prevladala drugo poluvreme su potpuno izdominirali i pod i slave zasluženo prolaz dalje

Meda74

pre oko 19 sati

Mogli su obi i Belgiju da dobiju

Aleksandar3006

pre oko 19 sati

Faraoni ispadaju čim izađu iz grupe.
S

Salahh

pre oko 18 sati

Zavisi, ako završe prvi u grupi mogu da pobede jednog od treceplasiranih

90Jelena

pre oko 19 sati

zasluzena pobeda egipta na celu sa salahom