Komentari na vest
Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine
dejanjovanovic782@gmail.com
pre oko 21 sati
Jaka je Kolumbija ,završili su kao 2 u juznoj americi ispred Brazila,Urugvaja,Paragvaja ,iskreno više sam ocekivao od njih mada su vec prosli dalje.
N
NN018
pre oko 21 sati
Koliko se ostarilo kad se secam Eskobarovog autogola...
Prvo SP koje sam pratio, mozda mi je zato i jedno od najboljih.
Ludi Bugari i kum Hristo. Bebetovo radovanje. Nebeski svedski skakac Anderson. Badjov penal. Kao juce da je bilo...
Uskekruske
pre oko 22 sata
Svaka čast momci
Luka Kovijanic
pre oko 22 sata
kad se setim tog dogadjaja, najezim se.
p
poručnik
pre oko 22 sata
čuš raspucani golman afriče selekcije,još ne čuh da se golman raspucava!
I
Irac66
pre oko 22 sata
Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
I
Irac66
pre oko 22 sata
Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
milkica12
pre oko 23 sata
Bila je odlicna utakmica ,i svaka im cast na igri
Milos Kostic
pre oko 23 sata
Solidna ekipa,pomucili se za gol
r
rotheram
pre oko 23 sata
Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b
bbgarko
pre oko 23 sata
Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri
50 miliona razloga
pre oko 23 sata
Kakav brtutalan tempo utakmice
P
Paul Mullin
pre oko 21 sati
Baš razmišljam o tome i pitam se koliko bi naši nesrećnici izdržali u ovom tempu? 20 minuta ili možda celo poluvreme? U svakom slučaju, raspali bi se i primili 5 komada 100%
v
vox
pre oko 24 sata
Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu
Nemanja Milijanovic
pre oko 24 sata
Kolumbija igra odlično
Mirko
pre oko 24 sata
Alo bre jel ste lud
v
vvs
pre oko 24 sata
Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD























