Komentari na vest

Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 21 sati

Jaka je Kolumbija ,završili su kao 2 u juznoj americi ispred Brazila,Urugvaja,Paragvaja ,iskreno više sam ocekivao od njih mada su vec prosli dalje.
N

NN018

pre oko 21 sati

Koliko se ostarilo kad se secam Eskobarovog autogola... Prvo SP koje sam pratio, mozda mi je zato i jedno od najboljih. Ludi Bugari i kum Hristo. Bebetovo radovanje. Nebeski svedski skakac Anderson. Badjov penal. Kao juce da je bilo...

Uskekruske

pre oko 22 sata

Svaka čast momci

Luka Kovijanic

pre oko 22 sata

kad se setim tog dogadjaja, najezim se.
p

poručnik

pre oko 22 sata

čuš raspucani golman afriče selekcije,još ne čuh da se golman raspucava!
I

Irac66

pre oko 22 sata

Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
I

Irac66

pre oko 22 sata

Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.

milkica12

pre oko 23 sata

Bila je odlicna utakmica ,i svaka im cast na igri

Milos Kostic

pre oko 23 sata

Solidna ekipa,pomucili se za gol
r

rotheram

pre oko 23 sata

Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b

bbgarko

pre oko 23 sata

Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri

50 miliona razloga

pre oko 23 sata

Kakav brtutalan tempo utakmice
P

Paul Mullin

pre oko 21 sati

Baš razmišljam o tome i pitam se koliko bi naši nesrećnici izdržali u ovom tempu? 20 minuta ili možda celo poluvreme? U svakom slučaju, raspali bi se i primili 5 komada 100%
v

vox

pre oko 24 sata

Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu

Nemanja Milijanovic

pre oko 24 sata

Kolumbija igra odlično

Mirko

pre oko 24 sata

Alo bre jel ste lud
v

vvs

pre oko 24 sata

Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD