Komentari na vest

Srpski zet branio za deset! Iloj Rum doneo Kurasau prvi bod na Mundijalu

B

Bacoglavac

pre oko 19 sati

Жао ми Еквадора, није их хтело 1 да увањају на две текме, а реално требали су бар 3. Можда се врати против Немачке, нису аутсајдер свакако
B

Bojan Titov

pre oko 20 sati

Napred Portugal!!!

Meda74

pre oko 20 sati

Ekvador je propustio neverovatne šanse golman je stvarno bio odličan.

Valentina Kolar

pre oko 20 sati

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Svaka čast golmanu
m

micko777

pre oko 20 sati

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
A

Aragorn Mowcow

pre oko 21 sati

Neverovatno gledao sam i cudio se.. Svaki napad skoro velika sansa za Ekvador mada imao je i Kurasao prilika isto... Ali neverovatno prosto to su ti mecevi kada ni na prazan gol lopta ne bi presla liniju... Jednostavno nije htela u gol da se igralo 2 dana ostalo bi 0-0 ali ne zbog lose igre nego je gol bio "zacaran"..

Milan Lukic

pre oko 21 sati

zoranaah mu donela srecu

Svetlana Bugarinov

pre oko 21 sati

Srpski zete veliki si !!!
d

dadagaga

pre oko 21 sati

Bravo za decka ,Zoranah je najsrecnija
G

GeOs

pre oko 21 sati

Inace da nije Srpski zet nista ne bi odbranio. Koliko smo jaki, bitni, pametni...

Zivot je igra

pre oko 21 sati

odlično je noćas branio..

Zivot je igra

pre oko 21 sati

bravo bravo za 15 zicera

Zivot je igra

pre oko 21 sati

svaka čast majstore
I

Irac66

pre oko 21 sati

Svaka cast golmanu. Odbranio je par cistih zicera.
c

cnzr

pre oko 21 sati

Bravo mocka pustate ove dijagnoze sa 20 komentara a Vidic cenzura na svaki pomen. Prodajte ovog zoraninoh dedu u 40 god informer sporta

Otac Makarije

pre oko 21 sati

Ma odbranio 2 zicera. Ovo ostalo sve bili očajni udarci iz daljine

ljiljana63636363

pre oko 22 sata

Respekt za ovu reprezentaciju za koju nikad nismo vecina culi do sada
m

munjadj.

pre oko 22 sata

Svaka čast... Tako se brani

PR RI

pre oko 22 sata

Sad ce Zoranah da ga pocasti

ЗоранАГТ+

pre oko 22 sata

Баш је нашао кад ће да се разбрани. Упропастио ми тике.
z

zorannah

pre oko 22 sata

Bitno da je ovaj udarna vest za Vidica i Muslina niko ni da pita 3 intervjua vec
m

miile

pre oko 22 sata

izvadite senzor iz lopte

mozzart-gost

pre oko 22 sata

Bravo Kurasao, tako se bori.

Asani Avni

pre oko 22 sata

popadase milioni tiketa

Marina Jovanovic

pre oko 22 sata

Odlican mec takoni treba da se igra a za Srbina nemam reci

Stefannnbgd

pre oko 22 sata

Cestitke za gospodina izbio narodu grdnu lovu svojim odbranama.

Nemanja Milijanovic

pre oko 22 sata

Dobija odličan ugovor posle ovoga, možda dođe i u Zvezdu

milan98838@gmail.com

pre oko 22 sata

Bravo za Kurasao, sacuvati mrezu protiv Ekvadora nije nimalo lako. Ali kad je jedna Turska uspela da ispadne rano sa prvenstva sta reci za ostale meceve. Svi igrqju fudbal lopta je okrugla🤷

Milos Kostic

pre oko 22 sata

Ovo cista desetka,sve pohvale.
m

maloKoncentracije

pre oko 22 sata

Steta sto srpski zet valensija nije dao gol iz one prve sanse.

Zeljko Markovic

pre oko 23 sata

Ide srpski zet najjace

Aleksandar3006

pre oko 23 sata

I Ekvador završio, a dobra imena imaju. Ova utakmica me podsetila na Partizan-Artmedija, kad prosto neće u gol da su šutnuli još 10 puta ne vredi.

micaredstar72@gmail.com

pre oko 23 sata

bravo za kurasao.Koja borbenost,zelja...
P

Predikat

pre oko 23 sata

senzacija nad senzacijama do sad sigurno

Danijel Stojadinovic

pre oko 23 sata

Brando Gagic na aparatima

Zeljko Markovic

pre oko 23 sata

Odlican mec po meni uz mec ekvador obala slonovace najzanimljiviji na turniru pun napetosti,tenzije, borbe pravi mundijalski mec

Zeljko Markovic

pre oko 23 sata

Pa dobro srpski zete ubise ih

Dusan Stefanovic

pre oko 23 sata

Kakav je ovo zet tema

Zeljko Markovic

pre oko 23 sata

Srpski zetee veliki siiii!!!!

Cujo Zarko

pre oko 23 sata

Bravo zete puno žutih kartona

Zeljko Markovic

pre oko 23 sata

Srpski zete veliki si,najveci

Zoran Jeremic

pre oko 24 sata

Svaka im cast,bore se momci,Ecvador jos jedno razocarenje u nizu
M

MIXACU12

pre oko 24 sata

Reprezentacija Ekvadora je podpuno razocarala na ovom SP......

Nemanja Simic

pre oko 24 sata

Sad je našao da brani.
b

biniccki

pre oko 24 sata

Nek i njega zaprati 14 miliona.

Zeljko Markovic

pre oko 24 sata

Au sta uradi covek. Svaka cast. I bez obzira na rezultat vrhunski mec za gledanje i uzivanje
S

Slaviša Trifunović

pre 1 dan

Svaka čast,bravo Kurasau!

Branislav Jovanovic

pre 1 dan

A koliko su svi hajpovali njih kao dark hors prvenstva...

kiboooo

pre 1 dan

Svaka cast vrhunska partija
S

Skaut USL

pre 1 dan

Lazovicu dovodi ovog Ruma umesto celavog Milosevica... Uz njega ni trofej u LK nije daleko, vidim da brani za fc Majami u 2 ligi...

Vladimirmali

pre 1 dan

Svaka cast igra za medalju
S

Strucnoo

pre 1 dan

Neverovatno da je rezultat bio 0-0 imao je i Kurasao dobre sanse...
J

Jonh Nevada

pre 1 dan

Dik Advokat what a legend! History world cup big soccer enthusiasist Advokat.

mlade016@gmail.com

pre 1 dan

Šokantno, čekao se 1&3+, a zavrsilo 0:0
A

AlexV

pre 1 dan

Bravo za srpskog zeta Kurosavca!
z

zulu

pre 1 dan

Sta je sve čovek odbranio,svaka čast
S

Slaba odbrana

pre 1 dan

Bravo Kurasao svaka čast, alal vera.Kako volim kada vidim da slabije selekcije daju sve od sebe,nemaju kvaliteta ali ginu na terenu pa šta im bog da.Još jedan u nizu pokazatelja koliko su igrači precenjeni,za mnoge govore talenat,strašan igrač ovo ono i onda dodje jedna ovakva utakmica gde ti od početka do kraja meča ne znaš kako da postigneš gol baš kao juče Turska.I sad od sramote ne znaju šta će pa udri u plač.
B

Belgrano

pre 1 dan

Sve je to lepo, ali ovo je apsolutni fijasko Ekuadora. Ispadnes protiv drzave za koju vecina stanovnistva verovatno nije ni cula nikad, jos su odigrali apsolutno jadno. Ener Valencia tacno ne bi dao gol da je sutirao jos 200 puta i igrao jos tri dana. Na ovom SP ko je uspeo da bude u plusu na kladionici, da mu se uruci diploma. Ovo je nemoguce kakvi rezultati se desavaju.
B

Boavista

pre 1 dan

Nemoj da igraš kladionicu pa neće biti bespotrebne sekiracije ;)
S

Slaba odbrana

pre oko 24 sata

Belgrano-Generalno ovakvi mečevi služe da nas podsete zašto Srbije nema na SP.Nebitno kolika je Kurasao država ljudi ginu,bore se i daju sve od sebe,rade sve suprotno od onoga što rade fudbaleri koji nastupaju za reprezentaciju Srbije,čast izuzetcima.Nikakav fijasko za Ekvador,kvalifikovali su se na SP tako što su odigrali 8 puta 0:0,dodaj na to ove dve utakmice 10 utakmica oni nisu postigli gol,eto bilo mi ih je žao protiv Obale S. ali protiv Kurasaa nimalo.Što se kladionice tiče ne treba nikakva diploma pp 0,5 više,jedan par malo jači ulog i u plusu si.Nema nikakve mudrosti,od utakmice do utakmice da padne jedan gol u prvom poluvremenu bilo ko da postigne,ko ima strpljenja i odoli raznoraznim izazovima i ponudama može fino da zaradi.Čini mi se od juče 6 mečeva u nizu gde je pao gol u prvom poluvremenu,sve do ovog meča,sad ide Tunis-Japan trebalo bi da padne jedan gol u pp.Padova mora biti to je neizbežno i uvek budu kad se najmanje nadaš,ljudi moraju biti spremni na to.
M

Ma da bre to

pre oko 23 sata

Buraz u plusu sam jedino jer sam h singlu gadjao francuze tacan 3:1 i singlirao paragvaj 2...evo japan usao u 3+ samo ekvador pao (najmanja kvota) apsolutno nisam zagovornik teorija zavere, gledao sam nocas ekvador, pa oni ljudi da hodanu ne znaju...kurasao isto oni u jednom napadu 3x zabiji glavu u pod i sut pravo u golmana ekvadora. Pa majstorr digni glavu poglrdaj malo...los kvalitet.

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Srpski zete veliki si
K

Kanjaaa

pre 1 dan

Au sta uradi covek. Svaka cast. I bez obzira na rezultat vrhunski mec za gledanje.
V

Vaaanjaaa

pre 1 dan

Neka snajka sredi da dodje u Partizan ne mogu vise ovog milosevica busnog da gledam
N

Nbgd

pre oko 24 sata

Vama ne bi pomogao ni ceo tim Argentine a ne golman Kurasaa😂

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Gde je srpski zet zvani golib od veceras!!
D

Drale1998

pre 1 dan

Nek je sa srecom srbineee
7

7578

pre 1 dan

Atmosfera pokidala na ovom mecu na vecini meceva zakazala atmosfera do sada bilo dosta tiho ovde vatreno
1

16611

pre 1 dan

Ma ovo je nemoguce sta je covek branio ovo je osmo svetsko cudo.. Za Ekvador nemam reci a pogotovo za onu rupu Kaiseda, 90i minut on vodi loptu kao puz vraca unazad katastrofa igrac, tuga ziva.. Ovaj bod je uz Lester najlepsa prica u istoriji fudbala
B

BKCZ

pre oko 24 sata

Sve bi to bilo lepo da se u danasnjem fudbalu u 90% utakmica zna rezultat u napred..

Nikola Domosljan

pre 1 dan

Rum IIoj odlican golman,brani srcem cista 10-tka! Po meni jedan od boljih na prvenstvu.

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Ekvador velika 0 na ovom svetskom,bravo za Kurasao!
D

Drale1998

pre 1 dan

Respect za celu ekipu kurasao svaka cast na borbi!!!
p

poljklo

pre 1 dan

Fanstastican mec mnogo mi draze ovakav mec da pogledam nego tipa engleska hrvatska ono sve sto se sutnulo uslo u gol ni tempa ni nicega
N

Nik66

pre oko 19 sati

Da je sve sto su sutnuli uslo u gol, rezultat bi bio 10:2...
s

spiritus movens

pre 1 dan

Utakmica za fudbalske sladokusce i jedan od najuzbudljivijih susreta do sada na ovom Mondijalu.

Veljara4

pre 1 dan

Ovaj Ekvador zaslužuje prolaz! Ako ne dobije Nemačku, dajte neki repesaz

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Ekipa koja u dve utakmice za 180 minuta ne postigne gol ne zaslužuje ništa isto kao Turska jalovi.
S

Slaba odbrana

pre 1 dan

Veljara4-Čime je to Ekvador zaslužio prolaz,dve utakmice su odigrali i nisu postigli nijedan gol,čak je i Kurasao postigao gol.
g

gflle

pre 1 dan

Odlican mec po meni uz mec ekvador obala slonovace najzanimljiviji na turniru pun napetosti,tenzije, borbe pravi mundijalski mec

Nikola Domosljan

pre 1 dan

Rum odlican golman,brani srcem .