Komentari na vest

Što je drugima loše, Infantinu se sviđa: Pauze za hidrataciju dobre, pomažu trenerima

Predrag Blagojevic

pre 29 minuta

Sporno je sto traju 3 m a sudije produze vreme samo 2 3 min

Aki Grk

pre 33 minute

Svidja mu se halapljivom da dobija vise love, pa besan ide da gleda svaku utakmicu na sp privatnim avionom

filipdjuk11

pre oko 1 sat

pa ako pomazu trenerima sto ne bi uveli jos i tajm aut za svaku ekipu... smesno. Lopovska organizacija kao i svaka druga

Semir88

pre oko 1 sat

Ovaj ćelavi će upropastiti fudbal.

Aleksandar Vranić

pre oko 1 sat

Naravno da pauze služe za reklame i da fifa zaradjuje od istih. Glupost čista kao i VAR tehnologija.

Vaskon

pre oko 1 sat

Ubija se ritam utakmice katastrofalno...
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

To je zbog reklama i para uvedeno,fifa na mala vrata gura ovo glupo pravilo
t

tiesto

pre oko 2 sata

Samo da pune dzepove od reklama
m

metalika moj dobar

pre oko 2 sata

cirkus od prvenstva gde je glavni cilj pumpanje dzepova . Pauze za vodu na +20 !! da bi isle reklame. Sudija preko razglasa objasnjava odluke publici !! karte bezobrazno skupe, ovaj mase iz loze kao nekad Cezar u Rimu, publika guta ,voda im ide na usta a on i drustvo broje kintu
e

e

pre oko 2 sata

I utakmice koje mogu da traju u nedogled zbog vremenskih prilika.
G

Gostima

pre oko 3 sata

A onda opet i bez pauze se valjaju svakih par minuta... Tako da koliko ritam može više da se uguši je pitanje.
P

Papu Gomez

pre oko 3 sata

све је постало у парама битно

Pa dodo sam

pre oko 3 sata

Pa normalno da mu se sviđaju pare, šta je tu sporno..

Milos Kostic

pre oko 3 sata

Ovo je smesno,nema potrebe.
h

hhjkđ

pre oko 4 sata

kakva je ovo prevarant,Sep Blater krao a ovaj kao nije znao poštenjačina
P

Petrinjo8272

pre oko 4 sata

Najveća glupost ikada, uvedena samo da se zgrne još veća lova na reklame!

panic1971

pre oko 4 sata

Ko je on da uvodi nova pravila u fudbal,obican celavac
6

666999

pre oko 5 sati

Овог ћелуфатоа треба момачки изударати
S

Samo istina

pre oko 5 sati

Ovo ubija intezitet u fudbalu.... Narucito ekipu koja je u naletu...

kivekive

pre oko 5 sati

ja se samo nadam da ovo nece uvesti i za klubove

$$$

pre oko 5 sati

Naravno da mu se svidja, pare od reklama samo stizu. A sto se Infantinovog ukusa tice, on je Mesijev najveci lobista, tako da znamo da ima los ukus
c

cvv

pre oko 5 sati

Iskreno se nadam da je ovo poslednji šampionat gde ćemo fudbal na četri dela
Џ

Џаипур

pre oko 5 sati

Па добро, ћелафуто мора да стоји иза својих идеја, ипак је добио масне паре за то. На следећем СП би и требало да буде паузе, ипак ће се играти по пакленој врућини, што сад у 80% утакмица није случај. На његове изјаве се не треба пецати, ипак ради и прича човек оно што је у његовом интересу