Komentari na vest

Sve ili ništa: Noć odluke za Zmajeve

j

juk333333

pre 3 dana

Ma kakvi ste vi srbi sto navijate za bosnu,oni nas mrze iz dna duse i Zvezdu i Partizan

vozi Miško

pre 3 dana

Mrtvi remi da ispadnu i jedni i drugi. Baš ograničene ekipe koje je sreća spojila u istu grupu pa mogu da maštaju o prolazu.
Z

Zmjs

pre 3 dana

Svi uz Zmajeve veceras. Volim te Bosno

Vukelic David

pre 3 dana

pobedjuje bosna idemo napred
D

Daki1984

pre 3 dana

Sto prolazi 3 iz grupe i sto imaju laganu grupu. Igra gora od nase za vreme Piksija

Zlatkodelija

pre 3 dana

Ajte kući Bosanci
B

Barbarez

pre 3 dana

Podseća na Stankelu ali bez tetovaža

Luka Kovijanic

pre 3 dana

ako ne odjeljaju ove pacere sad kad ce?
I

Imaju srece

pre 3 dana

Sto prolazi 3 iz grupe i sto imaju laganu grupu. Igra gora od nase za vreme Piksija
В

Више су

pre 3 dana

Напаљени због самог пласмана и због песме ај фром боснија коју чуло пуно људи на свету, па на тим крилима еуфорије играју, али тим и игра чиста 0