Komentari na vest
Taremi udara jako: FIFA želi da nas izbaci, ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo
Goran Jovic
pre 8 minuta
Најгоре светско до сада
vacke86@gmail.com
pre 10 minuta
U pravu je, dok pojedine selekcije sputavaju, neke druge "guraju" i previše, gleda im se kroz prste, ne dodeljuju im se zasluženi kartoni...
Matija Milutinovic
pre 10 minuta
Iranci zasluzuju ds prodju
J
Jggfc
pre 13 minuta
Rasplaka me...Al ono na max...
wizard 1987
pre 14 minuta
stanojevic rekao NE DAJU SE
.....e zamisli kakav pocetak teksta...
s
spitfire
pre 15 minuta
ne dajte se persijanci, prodjite u narednu fazu
m
miki.mocart
pre 22 minute
Pored svog maltretiranja, oni prodju dalje.. skidam kapu.
human
pre 25 minuta
skandal je šta rade ovim sportostima, koji nikakve veze nemaju sa politikom.
B
Bojan Va
pre 25 minuta
U pravu je Riki Martin.
Vaskon
pre 26 minuta
Na žalost, živimo u svetu laži...
z
zecpripovedac
pre 29 minuta
Право збориш Тарами
V
Vini Pu
pre 34 minute
Pa cudne stvari se desavaju, dobro i kazu
P
Pavlovicmp
pre oko 1 sat
Politika je uvek ispred sporta, može ko šta hoće da priča mi to najbolje znamo...

urosh
pre oko 1 sat
Америка не треба више никад ништа да организује
M
Mitro87
pre 28 minuta
Hahahahahahahaha. Amerika je sila.
bgsamuraj
pre oko 1 sat
Respekt za taremija
milkica12
pre oko 1 sat
Pa i nije bas katastrofalno, dosta ima utakmica koje su se odigrale odlicno
b
bbgarko
pre oko 1 sat
Svetsko bi bilo jos bolje i zanimljivoje da su se nasi kvalifikovali
u
u svakoj utakmici po jednu 100% sansu si omas
pre oko 1 sat
Ti da si odigrao nesto na ovom prvenstvu mozda bi i prosli. Za pocetak penal si mogao da pogodis. To ti nije sigurno zabranio ni neko iz FIFE, ni amerikanci.
m
milan.gudovic
pre oko 1 sat
Ne treba mesati sport i politiku. Ako si nisi uspeona terenu, cestitas drugima i nastavljas dalje....
zekadus
pre oko 1 sat
Kakav je svet postao.
P
Pretrazite i saznajte
pre oko 1 sat
Neka tvoji vlastodršci omoguće Irancima a pre svega ženama slobodu kakvu su imali dok su pravo na żivot, slobodno vreme, zezanje bili prioritet u odnosu na puške, šerijatski zakon, kuran i ostalo. Dok je Iran bio moderniji od Engleske i Francuske, žene šetale u mini suknjama, dok Jermeni, Kurdi, pravi Persijanci nisu bili maltretirani samo zato što im Alah nije na prvom mestu. Isto važi i za Liban. Mi koji imamo kontakt sa libanskim hrišćanima, Jermenima i Kurdima iz Irana znamo sta pricamo a ostali misle da im je danasnji Iran prijatelj. Kucajte na vestackoj inteligenciji: Sta se desilo u Libanu i Iranu kada su islamisti preuzeli drzave. Ili bolje: Kako je cisto hriscanski demokratski Liban postao radikalno islamski za samo nekoliko godina? (Iran i Liban se medjusobno podrzavaju)
L
Ljubodrag
pre 39 minuta
Slažem se u vezi pravs žena, ali ds li ste se nekada zapitali kada su, npr ŽENE U "NAPREDNOJ I CIVILIZOVANOJ" ŠVAJCARSKOJ DOBILE PRAVO GLASA!!!???
1971. Godine! Heeej tek tada! 🫣
Cujo Zarko
pre oko 1 sat
Bravo za Irance zaslužili su da idu dalje
M
Maya888
pre oko 1 sat
Svaka cast za izdrzavanje ovakve torture!
b
bojanboskovic
pre oko 2 sata
Var je nekom majka a nekom maćeha.
S
Spasovski92
pre oko 2 sata
Ne dajte se Iranci prolazite danas






















_Cropped.jpg.webp)
