Komentari na vest

Taremi udara jako: FIFA želi da nas izbaci, ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo

Goran Jovic

pre 8 minuta

Најгоре светско до сада

vacke86@gmail.com

pre 10 minuta

U pravu je, dok pojedine selekcije sputavaju, neke druge "guraju" i previše, gleda im se kroz prste, ne dodeljuju im se zasluženi kartoni...

Matija Milutinovic

pre 10 minuta

Iranci zasluzuju ds prodju
J

Jggfc

pre 13 minuta

Rasplaka me...Al ono na max...

wizard 1987

pre 14 minuta

stanojevic rekao NE DAJU SE .....e zamisli kakav pocetak teksta...
s

spitfire

pre 15 minuta

ne dajte se persijanci, prodjite u narednu fazu
m

miki.mocart

pre 22 minute

Pored svog maltretiranja, oni prodju dalje.. skidam kapu.

human

pre 25 minuta

skandal je šta rade ovim sportostima, koji nikakve veze nemaju sa politikom.
B

Bojan Va

pre 25 minuta

U pravu je Riki Martin.

Vaskon

pre 26 minuta

Na žalost, živimo u svetu laži...
z

zecpripovedac

pre 29 minuta

Право збориш Тарами
V

Vini Pu

pre 34 minute

Pa cudne stvari se desavaju, dobro i kazu
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Politika je uvek ispred sporta, može ko šta hoće da priča mi to najbolje znamo...

urosh

pre oko 1 sat

Америка не треба више никад ништа да организује
M

Mitro87

pre 28 minuta

Hahahahahahahaha. Amerika je sila.

bgsamuraj

pre oko 1 sat

Respekt za taremija

milkica12

pre oko 1 sat

Pa i nije bas katastrofalno, dosta ima utakmica koje su se odigrale odlicno
b

bbgarko

pre oko 1 sat

Svetsko bi bilo jos bolje i zanimljivoje da su se nasi kvalifikovali
u

u svakoj utakmici po jednu 100% sansu si omas

pre oko 1 sat

Ti da si odigrao nesto na ovom prvenstvu mozda bi i prosli. Za pocetak penal si mogao da pogodis. To ti nije sigurno zabranio ni neko iz FIFE, ni amerikanci.
m

milan.gudovic

pre oko 1 sat

Ne treba mesati sport i politiku. Ako si nisi uspeona terenu, cestitas drugima i nastavljas dalje....

zekadus

pre oko 1 sat

Kakav je svet postao.
P

Pretrazite i saznajte

pre oko 1 sat

Neka tvoji vlastodršci omoguće Irancima a pre svega ženama slobodu kakvu su imali dok su pravo na żivot, slobodno vreme, zezanje bili prioritet u odnosu na puške, šerijatski zakon, kuran i ostalo. Dok je Iran bio moderniji od Engleske i Francuske, žene šetale u mini suknjama, dok Jermeni, Kurdi, pravi Persijanci nisu bili maltretirani samo zato što im Alah nije na prvom mestu. Isto važi i za Liban. Mi koji imamo kontakt sa libanskim hrišćanima, Jermenima i Kurdima iz Irana znamo sta pricamo a ostali misle da im je danasnji Iran prijatelj. Kucajte na vestackoj inteligenciji: Sta se desilo u Libanu i Iranu kada su islamisti preuzeli drzave. Ili bolje: Kako je cisto hriscanski demokratski Liban postao radikalno islamski za samo nekoliko godina? (Iran i Liban se medjusobno podrzavaju)
L

Ljubodrag

pre 39 minuta

Slažem se u vezi pravs žena, ali ds li ste se nekada zapitali kada su, npr ŽENE U "NAPREDNOJ I CIVILIZOVANOJ" ŠVAJCARSKOJ DOBILE PRAVO GLASA!!!??? 1971. Godine! Heeej tek tada! 🫣

Cujo Zarko

pre oko 1 sat

Bravo za Irance zaslužili su da idu dalje
M

Maya888

pre oko 1 sat

Svaka cast za izdrzavanje ovakve torture!
b

bojanboskovic

pre oko 2 sata

Var je nekom majka a nekom maćeha.
S

Spasovski92

pre oko 2 sata

Ne dajte se Iranci prolazite danas