Komentari na vest

To vam je Hrvatska! Igra sporo, čak negledljivo, ali pobeđuje

B

Boy04

pre oko 2 sata

A kako ste vi igrali? A joj da, niste se ni uspjeli plasirati na SP🤣🤣
V

Vico Z.

pre oko 2 sata

Srbi iz Bosne kad god treba dokazivati ko su i šta su — odmah po Bosni i Hrvatskoj. A ovi u Srbiji ih godinama gledaju fazon „dobro, i?“ … Srbi iz Bosne na aparatima. 🤣🤣🤣🤣🤣
S

Stoje

pre oko 1 sat

Jos gore ovdje po portalu pisu da su oni pravi srbi a srbije iz Srbije nisu jer se ne bore za svoj 'opstanak'. Druze, srbi iz Bosne vole Dodika koji se lize sa Vucicem kojeg vecina srba prezire zbog onoga sto im radi. Nakon svega se dodinom privatnom vlasnistvu mozes samo smijati, lika urinira po njima i oni misle da je to ok 😂
m

majster

pre oko 2 sata

Stvarno su lose izgledali, ali pobeda se pise
H

Hahahah

pre oko 2 sata

“Lose” izgledali, a trebali zabiti 4 komada, spasio ih golman i stativa. Kao i vas protiv Zelenorcana da ne primite petardu

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Utakmica je do izjednačenja Gane bila smor
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Nisu loši nisu....

Ivan Andrejic

pre oko 3 sata

Igraju koliko im je potrebno za pobedu
t

totijekult

pre oko 3 sata

Vrednost prvih 11: Hrvatska 160 miliona. Srbija protiv Cape Verde 130 miliona... bez 20 igraca iz prvog tima. Svaka cast Hrvatima. Cuda rade sa jako skromnom ekipom. Realno nemaju neke igrace, u padu su ali Imaju kult, naboj, uredeni su... zato i imaju rezultat.
L

Lazi lazi

pre oko 2 sata

Kaze Transfermarkt Hrvatska 388 mil, Srbija 180 mil….Otprilike je tolika razlika i u kvaliteti. To je bitno, a ne koliko vrijedi prvih 11 koji su igrali bez Gvardiola koji vrijedi kao pola vaseg tima s Transfermarkta.
T

Tjedi se lazima

pre oko 2 sata

Kojih 20 igraca iz prvog tima? Igrao vam najbolji igrac s kojim se hvalite, Pavlovic, Zelenorcani setali pored njega ko pored grobljs . Mitrovic vam ne moze vise otrcati 100m u sprintu, sms godinama nije igrao za Srbiju, Milenkovic prosjek, dio jedne od najgorih obrana PL, Vlahovica besplatno nitko ozbiljan ne zeli…tko vam je falio? Gudelj, Lukic, Samardzic i slicni prosjeci? Inace Hrvatska vrijedi 388 mil, a Srbija 180 mil, provjeri Ttansfermarkt ako smijes
T

Terry

pre oko 2 sata

Ajde ne blamiraj se, kakva Srbija i fudbal
R

Riki97

pre oko 4 sata

bitno je da su pobedili i osvojili bitnq 3 boda
P

Predikat

pre oko 4 sata

najnegledljivija ekipa godinama unazad koja pravi rezultate
K

Kmek kmek

pre oko 2 sata

I kada je Hrvatska pobijedila Argentinu 3:0 ili Englesku 2:1, tebi je to bilo negledljivo jer nisi mogao gledati pobjede Hrvata….vise srece iduci puta hahaha
K

Kockasti

pre oko 4 sata

Majstori nogometa i glazbe
B

Bostandzija

pre oko 4 sata

Hrvati će izbaciti ovakav Portugal na penale.
n

nola barsa

pre oko 4 sata

mec je bio tanak zato sto se Gana povukla na svoju polovinu i igrala na x. Hrvati su odigrali korektno i zasluzeno pobedili, svaka im cast jer nisu kalkulisali

Kurcslus

pre oko 5 sati

Samo da ne igra onaj Rolando protiv kockastih, da ih nakantaju da im ne gledam vise te odvratne dreseve.
K

Kust

pre oko 3 sata

Daj zamisli ovakav život koji ti imaš...od kada postojiš navijaš da Hrvatska što prije ispadne a ona na svakom natjecanju blizu vrha! Koliko ti život boli zadaje... Polako i smireno i možda za života tvoga i Srbija prođe skupinu...
M

Mirta

pre oko 2 sata

Nemoras gledati.Imas miljon drugih programa dok traje utakmica Hrvatske reprezentacije.😂🇭🇷

Ilija

pre oko 5 sati

Realno najbitnije da se pobedi na pošten način bez pomoći sudije
K

Krunara

pre oko 5 sati

hrvatska je morala da dobije a Gani je odgovaralo da izgubi. Na stranu to što hrvati grizu za reprezentaciju, imaju taj nacionalni naboj, dok naše balerine gube u sred Leskovca od albanaca, to nije smelo da se desi pa neka je i nebitna utakmica.
O

Otoci

pre oko 4 sata

Jeste, ali oni jedino oko fudbala mogu da grade nacionalni naboj, oni nemaju cega iz istorije da se sete, svega cega bi se setili, normalni ljudi bi se stideli, ovo im je jedini nacin, tako da ja njih apsolutno razumem...
@

@otoci

pre oko 1 sat

To im kaze pretpostavljam srbin ciji su bivsi predsjednici i politicki funkcioneri pozavrsavali u hagu za ratne zlocine. Ko o cemu srbi o pravdi
T

TiToZ

pre oko 6 sati

Zanimljivo mi je kako neki Srbi iz Bosne često vrlo oštro kritikuju Bosnu i Hrvatsku u želji da pokažu privrženost Srbiji, a istovremeno ne dobijaju uvijek prihvatanje kakvo očekuju. Sa strane to ponekad djeluje prilično paradoksalno.

Uskekruske

pre oko 6 sati

Teska pobeda domaćina
j

jahahauajajajajaja

pre oko 6 sati

bravo ustase idemo izbeglice
z

zulu

pre oko 7 sati

čestitke vatrenima zasluženo prošli geupu
V

Vladica1983

pre oko 7 sati

Svaka cast... redovni na svakom turniru
A

Ana383

pre oko 7 sati

Hrvatska je bas iskusno i namazano dobila ovu utakmicu. Neocekivano odmereno i kad treba su reagovali.Svaka Cast.
P

Pillipipinizzzzz

pre oko 7 sati

Takticki fenomenalno odradjeno, gana ceka na gresku, u prvom poluvremenu nista. Modric fenomenalan bez greske, ona trojka pograncic dobar i perisic. Tri najbolja igraca danas, gana zadovoljna trecim mestom puno laksi zreb. Hrvatska na portugal i onda najverovatnije spanija.

Meda74

pre oko 9 sati

Gana je dobra rep

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre oko 9 sati

Imaju srece, provlace se al cim im dodje neko ozbiljan gotovi su.
I

Ivan 99

pre oko 5 sati

Hahahahaha, uvijek isti komentari ... Koji jal i frustracija ...
n

nola barca.

pre oko 4 sata

sabane jesi ti pratio nekada fudbal
N

Nanas

pre oko 10 sati

Citam ovde komentare da su Hrvati imali tesku grupu ??? Ako je grupa sa Ganom i Panamom teska,e onda ne znam sta je laka ??? Na osnovu cega toliko dizete Ganu, sta je to pokazala ceo turnir ??? Klssicne ekipe koje Keioros vodi, negledljive,dosadne, srecan gol Panami u ,90 + min, ultra bunker koji je izdrzao protiv engleza i to je to,a za hrvate mozete da ih forsirate i navijate za njih koliko hocete, ali bilo ko ili kolumbija ili portugal ce ih rutinski izbaciti,zivi bili pa videli, hrvati su na pol protiv paname trrbali gubiti 2:0,samo ko hoce realno da govori,tako da,za kladionicare zicer igrati protiv njih sad !!!
Z

Zelenortski divovi

pre oko 10 sati

Prvo, grupa je bila toliko “laka”, da se veceras do 60.minute nije znalo hoce li prva biti Hrvatska, Engleska ili Gana. Ti znanja nemas pa da ti pomognem. I Gana i Panama su fizicki mocne i nezgodne ekipe koje se brane u duplom niskom bloku i jako tesko ih je probiti. Igraju na kontre i cekaju greske protivnike. Engleski napadaci nisu im uspjeli gol zabiti, ali hrvatski jesu, i to - dva. Drugo. Hrvatska je nedavno razbila ovu Kolimbiju s pola B tima. Iz tebe progovara jal, nemoc, ljutnja i strah od pomisli - “sta ako opet Hrvatska opet ode do kraja”? .Imas traume od hrvatskih SP medalja, a sada si u strahu da se traume ne ponove 😂 Ne mogu ni zamisliti koliko ti je tesko ❤️
N

Nanas

pre oko 9 sati

@zelenortski, pomozi sebi da budes kulturan,to kao prvo,kao drugo,ovo je sportski portal i ja ga tako dozivljavam i komentarisem,to koga ja volim,koga ne volim,to je moja privatna stvar,za razliku od tebe nikoga ne mrzim,a to sto se tebi ne svidja moj sportski stav,to je vec tvoj problem, a o fudbalu uci nekoga drugog,meni ne treba ucitelj,a zivi bili pa videli ko ce da bude u pravu za mec Hrvatska- Kolumbija/Portugal, nadam se da ces i tada naci vremena pa uci na srpski portal ,pa da razmenimo misljenje i ko je bio u pravu,bilo bi posteno tako !!!
@

@

pre oko 9 sati

2-0 je trebala imati panama? Da li si gledao uopste utakmicu? Kako je moguce da ekipa iz jednog suta na poluvremenu postigne 2 gola? 😂 Kako je tebi lepo 😂
s

spiritus movens

pre oko 9 sati

"Vatreno ludilo" je uravnilovka za bracu Hrvate cije su nove generacije sve manje pismene. Nijedan tzv. uspeh hrvatske fudbalske reprezentacije nije doneo bolji zivot gradjanima Hrvatske. Naprotiv, zive sve losije i sve ih je manje u Hrvatskoj, a fudbal im dodje kao paravan da se prikrije opsta drustvena kriza i biolosko propadanje hrvatskog naroda.
A

Ajooooj

pre oko 7 sati

Spiritus brate dolazite iz Srbije konobariti kod nas u Hrvatsku da zaradite koji euro. Pametnom dosta.
Z

Zelenortski divovi

pre oko 2 sata

Nanas, Hrvatska nije odigrala nijednu bunker utakmicu, izgleda da si nas pobrkao sa srbijom. Kada imas ekstremno veci posjed, to nije bunker. Skolski i na iskustvo i kvalitetu dobili Panamu i Ganu, s ekstremno velikim posjedom lopte. Bunker? 😂 Protiv Engleza jedna od najljepsih utakmica SP-a, cisti nogomet. U prvom poluvremenu Englezi gol iz penala i prekida, Hrvati 2 golcine iz 2 maestralne akcije, za udzbenike. U drugom poluvremenu bili smo nedovoljno agresivni na sredini da bi sprijecili prodor Rashforda i Bellinghama to gola i zasluzeno smo primili ta 2 gola. Dakle, bunker je tebi u glavi. Da smo igrali bunker protiv Engleza, gola ne bi primili. Vi ste igrali bunker protiv Engleza i primili petardu. Eto, pokusao sam te educirati i drugi puta, ali tebi pomoci nema. Kompleksi i suze vriste iz tvojih komentara. Ozdravi sto prije ❤️😂
N

Nanas

pre oko 1 sat

@zelenortski, ti si prvo bolestan jer ne umes da citas,drugo bolestan si iz mrznje jer pikusavas da citas tudje misli,a kolika mrznja izbija iz tebe vidi se po komentaru,jos jednom procitaj moj komentar pa ces videti da sam za bunker pisao o Gani,nigde nisam pomenuo da je Hrvatska u pitanju,jedino sto si u pravu je da je engleska - hrvatska bila jedna od boljih utakmica,idemo sad dalje,nisi obecao da ces doci ovde da komentarisemo mec portugal- hrvatska,zatim,o fudbalu jos ovo,navijam za klub koji je bio prvak Evrope i sveta,zivim u zemlji koja je bila svetski i evropski prvak,pa makar u mladjim kategorijama,vase 2 i 3 mesto postujem,ali samo se PRVI pamti, drugi i treci uvek odu u zaborav !!!
N

Neznanje

pre oko 10 sati

“Nedostaje im Marcelo Brovovic fizicki”, a Petar Sucic vec 2 puta srusio Brozoviceve rekorde u pretrcanim kilometrima i veceras MOTM….Vlasic i Baturina ne mogu biti vise fizicki jaki i za klubove uredno pretrce najvise km….sta si ti novinaru gledao?

Mirko Zlatanović

pre oko 10 sati

Uporni su i to ih krasi
K

Koventri1986

pre oko 10 sati

Srbi,da nas nema,trebalo bi nas izmisiti.Mi kao narod imamo takav mentalitet.Što si veća nenalica,misliš da više znaš.
D

Dr gargamelovic

pre oko 3 sata

E sad si ubo u sustinu. Pravo u centar, svaka cast. I opet svi laprdaju i pisu gluposti, a Srbija bi izgubila i od Paname i od Gane sa 3:0,4:1, a Hrvati bi nam dali 5 komada ako bi se zainatili.

Stefan Jankovic

pre oko 10 sati

katastrofa komentatori. sram da vas bude. i za hrvate i bosance. niko ti nije kriv sto ovi nasi nesposobni nisu u stanje da mrdnu dalje od balkana.
P

Paćenici

pre oko 10 sati

Ovaj lik koji je pisao tekst nedavno je ovdje prognozirao da Hrvatska nece grupu proci. Takodjer je omalovazavao velicanstvene hrvatske rezultate na SP-ima…Ali karma je zayebana stvar….Jedno je projekcija necije maste i zelja, a drugo je realnost. Svaka reprezentacija je tamo gdje joj jd je mjesto i gdje po kvaliteti pripada 😂❤️
G

Goxt

pre oko 6 sati

To je bio njegov wishful thinking, razumi ga.

gajo krusica

pre oko 10 sati

Petar Sucic, jos jedan izum velikog Marote, decko je za godinu dve u top 3 najboljih veznjaka Evrope. Tehnika, taktika, kardio, inteligencija, perfektno.

Jovan0110p

pre oko 10 sati

gvardiola slaba forma...
K

Kid

pre oko 10 sati

Fudbalski komentatori na Areni Sport su za zatvor, užasni su, izuzev Filipa Markovića...
M

MihailoR

pre oko 10 sati

...sve ok...idu..prolaze, pobedjuju...imaju medalje...ali ne mogu da razumem divljenje Srba onima koji bi te iste koji im se dive i nas, koji ne navijaju za njih...na isto način rešili...da im se ukaže prilika...i ne, to nije politika...to su jednostavno činjenice... Sad cepajte po minusu...
Z

Zzzz

pre oko 10 sati

Kakvi sramni prenosi komentatora, niko te ne tera da navija za njih, ali ono je ispod nivoa dostojanstva, kao da je 1994.
M

Maya nejm iz Luka

pre oko 10 sati

Moga si da gledaš Śofro kako prenosi ZAVOLIO BI SMOGOVCE ....AJMO BRAĆO 3 2 1
A

Alal vera

pre oko 10 sati

Uz sve probleme, Gvardiolovu i Kovacicevu slabu formu posle dugih povreda, nemogucnost Vuskovica da igra u formaciji sa 4 pozadi, Hrvatska opet melje i najopasnija je kada je svi otpisu. Proslu utakmicu najbolji igrac Baturina, Sucic veceras MOTM, mlade snage nose Hrvatsku

Zeljko 11

pre oko 11 sati

Kako god oni opet igraju, a mi....
B

Brundo

pre oko 11 sati

Ne verujem da je Gani žao što dalje idu kao treći iz grupe.Da su bili drugi išli bi na Portugaliju/Kolumbiju a onda na Španiju.Mnogo teško za bilo koga.

Ivan Putnik

pre oko 11 sati

3 medalje sreca hahah.pa hrvatska da je imala malo boljeg selektora izela bi jedno svetsko.ona bronza u francuskoj po meni je 3 puta njima jaca vresnost od ovih sada.pogledajte one ekipe onda .ono je bio cudesni fudbal i rmsve reprezentacije sa po bar 10 vrhunskih igraca.hrvatska tada da je imala boksica osvojila bi ono.imali su domacine na kolenima dok onaj nije pogodio prva dva gola u karijeri
Z

Zabole

pre oko 11 sati

Zabole nas za ystase
P

Patis mnogo

pre oko 10 sati

Suza suzu goni hahaha
@

@

pre oko 10 sati

Zasto pustate ovakve bolesny komentare?
A

Aki2244

pre oko 11 sati

Ono sto smo mi u kosarci to su hrvati u fudbalu to je cinjenica🇷🇸🇭🇷 bravo za obe zemlje
N

Nik66

pre oko 10 sati

Neuporedivo... Hrvati nikada nista nisu osvojili u fudbalu!
A

Ahhahahahahahah

pre oko 7 sati

Kompleksu nogomet je za košarku avion od sporta, 3 medalje imamo iz nogometa tako da si skroz u krivu. Prvaci svijeta smo u tenisu 2 puta, u rukometu, vaterpolu, 2 put više Olimpijskih medalja imamo od vas. 🤣😃👋
A

Aki2244

pre oko 1 sat

Placi jace djokovic vredi vise od svih vasih zlata u tenisu tenis srbija odbojka srbija kosarka srbija vaterpolo bolji placi jace imali bi i mi da nismo sanlcionisani austrogarska vam osvajala medalje placi jace 😭😭🤣🤣
T

Top top

pre oko 11 sati

Konacno, takticki perfektna utakmica Hrvatske. Gani ni Englezi, ni Panama nisu mogli zabiti gol, Hrvatska im spakirala 2, a bio bi i 3.-i da nije bilo stative. Gana je trkacka i fizicki mocna ekipa, koja igra na kontre iz brzih tranzicija. Hrvatska 100% tehnicka ekipa, koja je danas igrala pametmo. Umrtvila je igru i minimalno grijesila, kako bi Gani onemogucila kontre i polukontre. Kada smo primili gol, dali smo gas i brzo preokrenuli. Igrali na rezultat i koliko nam treba. Jos nesto. Hrvatska bi s remijem imala 3.mjesto i puno, puno laksi zdrijeb. Svaka cast Dalicu i ekipi sto nisu kalkulirali. Uvijek tezilm putem, hrabro i na glavu, pa sta bude. Sretno dalje!
M

Milojko Arsenic

pre oko 11 sati

Kod njih modric i perisic i u ovim godinama se postuju i drze predavanja na terenu a mi smo se odrekli jednog Dusana Tadica kao da jos deset Dusana imamo a realnost samardzic koji tapka u mestu godinama, nekakav mesi Maksimovic koji mrtav ladan izjavljuje da je bolji od Jamala i o ovom poslednjem šiški kostovu koji se dize u nebesa kao da je mesi a decko suvi prosek ako i toliko.
A

Aki2244

pre oko 11 sati

Nisu mi bitni rezultati drugih ali bravo za hrvatsku kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
G

Gost45

pre oko 11 sati

Jednostavno igraju na rezultat s samopouzdanjem .Nisu ni brzi u prekidima losi,nece bit favoriti s nikim u nokaut fazi ali isto se ne bih kladio ni na Kolumbiju ni Portugal protiv njih.Ljudi se vraćaju iz mrtvih ne sad nego godinama to ne moze bit slucajno
B

Brko

pre oko 11 sati

Imali su tešku grupu, svaka čast za prolaz. Fali im novi špic svjetske klase(Šuker, Olić, Mandžukić) i opet će praviti dar-mar. Naravno i pristojna zamjena za Modrića, mada njima kreativnosti nikad nije falilo. Znaju lopte što jest-jest
F

Figaro

pre oko 11 sati

Svako ima svoj stil fudbala samo mi nemamo nijedan.
С

Свака ти част

pre oko 11 sati

легендо, баш си ме слатко насмејао... 😂
M

Mile led

pre oko 11 sati

I igraju mladi koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto smo vec deceniju osudjeni da gledamo fiktivne talente sa rajka koji se guraju u prve postave kako aca delija ne bi zaplakao da slucajno ne bude vise igraca Partizana na terenu.
O

OVAJ

pre oko 11 sati

MODRIĆ JE NEVEROVATAN....ZA 2 MESECA ĆE IMATI 41 GODINU...

ledesma247

pre oko 11 sati

Zastto negledljivo? Ljudi igraju fenomenalno, prava takmicarska ekipa. Svaka im čast, uz vas braćo!!!
A

ABBA

pre oko 10 sati

Braco ? ahahahahahhaha pogledaj kako braca navijaju za nasu reprezentaciju. Pogledaj utakmicu Bosna Srbija u kosarci da vidis kakva je to mrznja. Moracemo prvo vas lazih Srba da se otarasimo da bi nam bilo bolje.
@

@abba

pre oko 9 sati

Objasni nam kako je to ziveti nesrecan i pun mrznje?
M

Milos 1970

pre oko 11 sati

Opet polufinale ili finale,vladaće još 50 godina u fudbalu... Modrić može još dva svetska da odigra, Perisic tek počeo da igra...
N

Nebitan10

pre oko 11 sati

Moram reci teze izvojevana pobeda nego sto se ocekivalo, leze im Africke ekipe definitivno(4:0 Kamerun, 2:0 Nigerija, 0:0 i 2:1 Maroko), u prvom poluvremenu su ih potpuno nadigrali, u drugom su imali mali blekaut do gola Gane kada su pokazali karakter. Gana bas "divlja" ekipa, u zadnjoj trecini su uzasni, sa ova 4 boda mogu da pevaju, u 95 gol za pobedu protiv Paname a protiv Engleza uz cvrst defanzivan blok svih 90 minuta do boda. Kapa dole Modricu i Perisicu kako su odigrali utakmicu a Dalicu svaka cast sto vise veruje stoperskom tandemu Pograncic Sutalo nego Gvardiol Vuskovic ali prvi dvojac pokazuje odlicnu anticipaciju i ne rizikuju previse...Kovacic je dosta inferiorno delovao u duelima pomalo i smesno, jednostavno se nije resavao lopte na vreme. Sudija bez greske. Buket cveca za gospodina sa Arene 😂
L

Ljubomora

pre oko 11 sati

Hrvatska sa 6 bodova “negledljiva” u nokaut fazi SP, Srbija “gledljiva” u porazu protiv Zelenortskih ostrva 😂😂😂
A

ABBA

pre oko 10 sati

A ti kompeksas umesto da slavis dosao na srpsku stranicu da likujes i da se podsmevas Srbiji. Samo bolesnici i drugosrbijanci mogu da navijaju za vas.
M

Milos92Vs

pre oko 9 sati

ABBA Znači Novak je onda drugosrbijanac jer navija za Hrvate?? Koji si ti zaostali mozak pa to je strašno. Oni igraju SP, a mi gledamo kao i uvek, za nas su svemir.
@

@

pre oko 9 sati

Bogami si lepo opisao svoju dijagnozu.
@

@ABBA

pre oko 9 sati

Dobro pa si sam sebi ustanovio dijagnozu.
S

Subjektivni komentator

pre oko 11 sati

Točno onoliko koliko treba. Cilj ostvaren, prolazak grupe. Sve ostalo je bonus. Sportski pozdrav!
d

dgg

pre oko 11 sati

I Portugal i Kolumbija su favoriti protiv Hrvatske
K

Kme kme

pre oko 11 sati

Hrvatska nedavno razbila Kolumbiju
G

Gost01

pre oko 11 sati

Jesu ali moraju to pokazati na terenu u utakmici na ispadanje koja može završiti na penale .Protiv ekipe koja je navikla na takve scenarije.Eto kume takvi su ti oni favoriti.
M

Ma da bre to

pre oko 11 sati

To je mentalitet pobednika i kontinuitet igranja velikih takmicenja i nokaut faza...znaju, kao i svajcarci da i losi izadju iz grupe. To je ono sto mi necemo nikad znati!!!!
H

Hahahashhaah

pre oko 11 sati

To vam je Srbija! Igra sporo, čak negledljivo, ali ne pobjedjuje…
P

Pojma nemate

pre oko 11 sati

Kako Hrvatska igra “negledljivo”, 2 gola Gani i stativa….tehnicki 3x potkovanija od Gane…sta je tacno kod Hrvatske negledljivo?
R

Realannn

pre oko 11 sati

De ne hvali ih nabice ih Portugal ili Kolumbija 3-0

Ivan Putnik

pre oko 11 sati

Nekog oni a nekoga albanija katpultirala na tamnu stranu cudesne igre sa bubamarom
S

SNSMarakana

pre oko 11 sati

Tako je komšije, samo napred!!
E

Edukacija

pre oko 11 sati

Hrvatska je ciljano igrala sporo da umrtvi Gamu i onemoguci im kontre. Kada je primila gol, ubacila u brzonu vise i rikesila utakmicu. Valjda imate bar jednog strucnjaka u redakciji koji razumije postavljenu taktiku. Hrvatska je jedina zabila Gani…bunker i fizicka ekipa s kakvom je tesko igrati

Мирослав

pre oko 11 sati

Kakava njih sreća prati već godinama.
@

@

pre oko 11 sati

A sta je tu bila sreca care, ajde objasni nam fudbalski analiticaru? Mora da su opet dobili na penale, a nisu...
B

Brlo

pre oko 11 sati

A tebe nesreća da sve to moraš gledat. Prebaci se na Automotosport
J

Jeste Miroslave

pre oko 11 sati

Njih sreća prati, a nas mrzi učiteljica.
M

Milos92Vs

pre oko 10 sati

A što nas ne prati takva sreća? Sramotan ti je komentar, za nas su svemir u fudbalu, 48 reprezentacija a mi nismo tamo bruka i sramota, a ne verujem da ćemo u skorije vreme da se ovde plasiramo jer ne znamo i nemamo kult reprezentacije.
A

Ante081

pre oko 11 sati

"Igra sporo čak i negledljivo" ok doza kompleksa kod vas je stvarno velika no nebitno. Hrvatska igra na rezultat ne na dojam ili ljepotu to ostavite za balet i futsalere servije. Sretno i vama u nastavku turnira! A da.

Sijanda Ksulu

pre oko 11 sati

Nikakva igra. Ispadaju odmah u nokaut fazi
D

Delije North Side

pre oko 11 sati

Bravo komšije, slavilo se na Zvezdari jako. Živela bratska Hrvatska!
B

Brundo

pre oko 11 sati

Ovaj poraz za Ganu i nije loša vest kad pogledam kostur takmičenja.Sad Hrvatska u 1/16 finala ide na Portugaliju ili Kolumbiju.Ako prodje neku od njih onda bi u 1/8 finala igrala, ni manje ni više, nego protiv Španije.Mnogo težak žreb kad imate tehnički potkovane reprezentacije za protivnike.
C

Cro_fan

pre oko 11 sati

Bolje da su se sa Portugalom potukli u 1/16f, pa da se zaustave kod Gaucosa u 1/4f. Sto bi bio fantastican rez i nastavak tradicije odlicnih rezultata...
A

Aki2244

pre oko 11 sati

Bojim se da osvajaju ovo mi cemo ljubomorisati iovako ne posotjomo nigde vise a rvati i rukomet i fudbal😭

Ivan L

pre oko 11 sati

Ganci veze nemaju, kako su oni dosli do 4 boda

Lalala

pre oko 11 sati

Darjan pisao tekst samo da bi Zvezdu ubacio u isti😂😂
N

Nema šta

pre oko 11 sati

Modrić masterclass u 40+
P

Predrag Petrovic

pre oko 11 sati

hrvati uvek pobede kad treba cudna neka nacija