Komentari na vest

Velika takmičenja - švajcarsko igralište! Biće galame oko Džakinog bezobrazluka (VIDEO)

Danijela62

pre oko 1 sat

odlicno drugo poluvreme svajcarci dobro odigrali.

Марјан Симоновић

pre oko 1 sat

Ja ne razumem kako mu dozvoljavaju da igra fudbal, ono je za crveni karton
M

Mitro87

pre oko 1 sat

Nije. Da ovaj drugi ni pipnuo namijerno loptu Xhaka bi loptu pogodio. Znam da ga mrziš ali budi objektivan.

Nebojsa Antic

pre oko 2 sata

i onda osmina finala kraj kao u bioskop

Miloš Milovanović

pre oko 2 sata

i onda naidju na nekog ozbiljnog i ispadnu
M

Mitro87

pre 44 minute

Tukli su sve jake ekipe već po jednom. Čekaj koga smo mi to? Aaaa Njemačku 2010 sa igračem više jedva, Portugal to se neće ponoviti. I Švajcarsku u Leskovcu u toj ligi nacija što niko ne prati.

Leukemija

pre oko 2 sata

Dobar fudbal igraju bore se za svoj grb

Veljko Djoric

pre oko 2 sata

svajcarci kad treba kao i uvek
D

Djordje135

pre oko 2 sata

Igra svica opasno mogu dsleko da odu

Sloba

pre oko 2 sata

svajcarci odlicni
Z

ZA IME BOGA

pre oko 2 sata

"Šutiranja protivničkog igrača i ne sankcionisanja istog crvenim kartonom." NESANKCIONISANJA.
P

Predrag Petrovic

pre oko 2 sata

svakcarci od kako su slucajno kiksnuli od katra opasan fudbal igraju
Z

Zivko57

pre oko 2 sata

Dobri svajcarci znao dam ds ce pobediti kanadu
m

misa mitrovic

pre oko 3 sata

vrlo nezgodna ekipa svajcarske ali max osmian finala

snezam123

pre oko 3 sata

Kako igraju svaka cast

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

10 puta jače reprezentacije od Bosne
P

Peroslav

pre oko 3 sata

Da Svajcarska je zasluzeno otisla dalje i to je velika privilegija sto su uspeli da prodju grupu
S

Storari23

pre oko 2 sata

Šta li si ti napisao Bog sveti zna...

Kanidja99100

pre oko 3 sata

svaka cast svajcarci

Aleksije05

pre oko 3 sata

Dobra utakmica za gledanje
R

Radučoju Dzevđen

pre oko 3 sata

Lik pomjerio loptu a Tanos se nemore zaustaviti
M

Malosiste

pre oko 3 sata

Ma da, kako da ne, uvek pomoc sudija, ispod proseka ekipa, koju gura FIFA. Najvise se videlo protiv nas.
M

Mitro87

pre oko 3 sata

Plači. Švajcarci nas ubili na oba prvenstva. Prejaka i ozbiljna ekipa. Navijam za njih zato što sam tu.

90Jelena

pre oko 3 sata

taj albanac je bas prljav igrac
0

0070

pre oko 3 sata

Nije albanac nego kosovar

nenadinjo85

pre oko 2 sata

Srbin, rođen na teritoriji Srbije !

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Švajcarska već iskusna ekipa i potpuno zasluženo ide dalje.
M

Mitro87

pre oko 3 sata

Bravo. Top ekipa. Mogu do polufinala.