Komentari na vest

Zašto Edvard Norton priča sam sa sobom na utakmici SAD - Turska?

branislavhalas1@gmail.com

pre oko 1 sat

To samo on zna verovatno :)
M

Mirkoxx22

pre oko 1 sat

Zato sto je lud verovatno.

stevica jovanovic

pre oko 2 sata

kao nekad u borilackom klubu
Z

Ze

pre oko 2 sata

????????????????????
m

miconis1

pre oko 2 sata

Pogledaj film "Fight club" neces se pokajati

Stefanbiki95

pre oko 2 sata

Zato sto je lud
a

aaaa

pre oko 2 sata

Nisam ocekivao da cu doziveti da vidim ovu referencu na Mozzartu. Svaka cast!
K

Komri

pre oko 3 sata

Cela utakmica je bila cirkus, baš onako kako niko nije želeo osim braće sa Polimarketa oni gađaju dok ne ubodu
e

eibar

pre oko 3 sata

Kakva je ovo faca, ne pamtim da je iko imao prvi film u karijeri i da je tako odglumio kao Norton u Primal fear. Ozbiljna glumčina, baš mi je drago što dolazi da gleda fudbal

Спира

pre oko 3 sata

Култни Fight Club , марстралан филм!

Petar Kocevic

pre oko 3 sata

ko je ovaj do bred pita

Goran Gavrančić

pre oko 2 sata

Probaj da se napregnes da procitas prvi pasus u tekstu pa ces da vidis ko je.

Спира

pre oko 1 sat

Војин Ћетковић
N

Nessaj

pre oko 3 sata

Sportsko novinarstvo = krađa mimova sa interneta