Komentari na vest

Znate onu staru debatu – celibat ili seks tokom Mundijala? E pa, u Kurasau ta polemika ne postoji

B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Свака част савезу! За то и треба да се троше те паре, кад су већ обезбедили пласман, добили су премије од ФИФА-е, нек и њима деаги људи буду ту да их виде на највећој сцени!
n

neconi1122

pre oko 3 sata

Ovo je strasno sta ljudi izjavljuju da ne poverujes

micaredstar72@gmail.com

pre oko 11 sati

a sta smetaju zena i deca.Nikada mi to nece biti jasno
Y

Yeboah

pre oko 12 sati

Ko koga ovde...

Golub86

pre oko 12 sati

ne nosi advokat to prezime tek tako

Branislav Jovanovic

pre oko 13 sati

Odluka za postovanje

Petar Delpaj

pre oko 13 sati

Srozali kvalitet tekstova maksimalno
1

123556

pre oko 14 sati

Interesantno, mada opet vidi se da su normalna nacija za razliku od nas. I naši dovedoše žene i devojke u Katar, pa krenuše orgije na jako... Ajd pa srećno svima...
Р

Рокосовски

pre oko 14 sati

Зато овај голман брани ко луд, кад дохвати ону нашу несретницу...🤣
И

И

pre oko 14 sati

Sve treba biti individualno. Imaš svoju ličnu odgovornost. Nekome prija ovo, nekome ono. Nekoga će to podići pred utakmicu, a nekoga će upropastiti i biće potpuno bezenergičan. Lično sam mnogo godina u borilačkom sportu i mene lično odnos pred meč ili neki jači napor načisto upropasti. Isto tako mi na primer ne odgovara skidanje kilograma, kao i mnogima, ali retko ko to odbija jer "svi to rade". Djoković drastično promeni ishranu i produži karijeru za 10 godina, ali to ne znači da će po istom receptu uspeti neko drugi, njemu će možda ta promena upropastiti karijeru. Tako i sa ovim ženama pred utakmice u fudbalu i sportu generalno. Skroz individualna stvar, ako će ti izvući svu energiju, nemoj brate to da radiš, a ako će te opustiti, podići ti raspoloženje, tamburaj brate do het trika.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 14 sati

Apsolutno se slažem sa tobom. Ja sam se pored fudbala bavio i borilačkim sportovima i izbegavao sam odnos sa tadašnjom devojkom, sadašnjom suprugom. I kao što je ova doktorka rekla, sve je u glavi. Na mene je odnos sa devojkom delovao umirujuće, i ubijao mi "oštricu". Umeo sam da se po nekoliko dana ne viđam sa njom zbog fokusa. Ali što ti kažeš, šta kome prija, tako neka radi.

SKIZ

pre oko 15 sati

језиво чиме се ви бавите
P

Popce

pre oko 13 sati

Nivo informera i ostalih škartova
D

DjolePartizan12

pre oko 15 sati

Složio bih se. I, svakako je lep gest saveza da snosi troškove boravka i putovanja za sve članove porodica koji izraze želju da prisustvuju.