Komentari na vest
Zveri su probile kavez i krenule u lov na zajednički plen

Mr 007
pre 1 dan
Malo razumevanja za porodicu Doku.🤣
R
Ratibor
pre 1 dan
Kako se pakuje grupa pa onda žreb ovim argentincima, još će da dobiju penal svaki put kad zakukaju. Mesi za 20 godina dao 6 golova na SP pa onda u Kataru šutnuo 5 penala i sada neki indijancima dao 5 golova i onda će još 3 utakmice da igraju sa ekipama koje su SP gledale samo na TV. Do Katara je imalo smisla gledati SP ali posle one lakrdije i ove sada još veće lakrdije SP postalo bukvalno najgore takmičenje toliko jadno da se gleda samo u zemljama trećeg sveta. Svi pravi navijači čekaju da počnu evropske lige i Liga šampiona, jer ko prati fudbal duže od 20 godina dodje mu da povraća kada vidi u šta su pretvorili nekada najuzbudljivije takmičenje u fudbalu.

Vukelic David
pre 2 dana
mesi je legenda fudbala
m
miki.mocart
pre 2 dana
Ahahaha Ronaldo ne moze nistaaaa
F
Fanste933
pre 2 dana
pa jefan je od boljih on
p
plavacc
pre 2 dana
polako bre prijatelju,argentina supersila imenima?pola tih igrača ne bi igralo ni regionalne lige da im nije mesija i skalonija,tj igraju poluamaterski po amerikama a tebi je gro reprezentacije iz liga petice.prodaj ti te fore kako ste liliputanci kući savezu
Scaloneta
pre 2 dana
Novak, Siner, Alkaraz :D
vozi Miško
pre 2 dana
Ostaje činjenica da je i ovo Mundijal gde ima puno slabijih ekipa, nije baš bilo pre da u grupi imaš Alžir i Jordan uz skromnu Austriju. Mada poštovanje za legendu Messija. Haland i Mbape gol mašine i to opravdavaju, Kejn možda i najzahvalniji napadač koji sve radi za ekipu. Pravi fudbal će da krene od osmine finala mada i do sada je bilo dobrih utakmica.
Stevan
pre 2 dana
Opasna ekipa nema sta

RealNo1
pre 2 dana
Само што је једна звер максимално заштићена, па може да прави стартове какве хоће.
Scaloneta
pre 2 dana
Pa i treba, i ova dvojica će biti zaštićena ako u 39. godini budu imali karijeru kao što ima Mesi.

RealNo1
pre 1 dan
Треба да му опросте црвени картон? Браво.
Г
Гос'
pre 2 dana
А ђе је, ође Кристијано 😁
p
plavacc
pre 2 dana
on neće grupu da prođe,sa vrv najjačim portugalom u istoriji.trebali su dedu pepea da zovu da ih kandžijom natera da igraju fudbal
S
Spasovski92
pre 2 dana
Au ovo je sjajno
Aleksandar Virijevic
pre 2 dana
Mbappe definitivno prestiže sve pa i Messija i to vrlo verovatno na ovom prvenstvu.
p
plavacc
pre 2 dana
i neće imati ni upola karijeru kao mesi,jer je uvek igrao isključivo za sebe,a sad je još gori.čak ću se usuditi da kažem da grizman ima veću karijeru na svetskim prvenstvima od njega.osnovna stvar koju je mesi shvatio je da nikad neće biti veći od fudbala i od argentine,i sa prvim oproštajem je naterao savez da mu konačno dovede selektora,ovaj spakovao tim a sam mesi prestao da kmeči i krenuo da rudari sa ostatkom tima
.
..
pre 2 dana
Nije realno da se Mesi trka sa 12 godina mlađim Mbapeom ili 14 godina mlađim Halandom. Znate li vi kolika je to razlika u sportu, na šta telo i fizička snaga izgledaju u 25 godina i u 39 godina? Pa to su nebo i zemlja. A eto ga Mesi i dalje daje sve od sebe i tu je po učinku sa ovim ostalima, što je potpuno neverovatno. Veliko je pitanje da li će Mbape i Haland uopšte igrati još fudbal kada budu imali 39 godina.
Nadja17
pre 2 dana
Deluje kao prica o velikoj energiji, agresivnosti i ogromnoj zelji za uspehom. Kada se dve takve ekipe sastanu, publika obicno dobije vrhunsku predstavu
Bojan76
pre 2 dana
Ovakav naslov najavljuje sudar ekipa koje ne zele da kalkulisu i koje idu na pobedu po svaku cenu
G
Gost49
pre 2 dana
Živimo u najboljoj eri fudbala
m
menkopenko
pre 2 dana
Ovaj Messi je cudo nikad ga nisam gotivio ali posle ovih par partija moram da priznam da mu skidam kapu
C
Chica
pre 2 dana
Изгледа да је Меси негде чуо да га ниси готивио и сад је смогао снаге да одигра како би се теби допао. Ако освоји првенство, очекујем да ти се јави ако ти се већ није јавио и молио за опроштај.
n
nadrealnon
pre 2 dana
Od Halanda se ovo i ocekivalo, od Mesija koliko god on bio najveci, ovo sto radi niko nije ocekivao i ovu su nadrealne stvari, uzivajmo dok jos igra, a ne bih se iznenadio da bude i na sledecem svetskom ako bude zeleo, on da udje 20 minuta i u 42 godini, za njega to nije problem. Mbape? E on je druga prica,vanvremrnski igrac koji ipak trci i radi za ekipu kad igra za Francusku!!!Ipak je u Francuskom fudbalu malo vece ime Didije Desamp, a sa njim nema zezanja, ako se ne zalazes na terenu ides na klupu, i vrlo je jednostavno, a na klupi hvala Bogu ima ko da ga zameni!!!Mbape koji se vraca u odbranu i slicne stvari,to u Madridu necete videti...
SKIZ
pre 2 dana
сад ће чича Мурињо да га врати на левог бека
p
plavacc
pre 2 dana
prvi put kad ne bude ni pogledao gde su mu igrači leti na klupu a ovaj se svađa sa novinarima,mislim da jedva čeka























